סרטי כדורגל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hotspur, ‏25/3/04.

1. erez Member

אהבה על הדשא הוא אחד משלושת הסרטים הטובים ביותר שראיתי בימי חיי, ביחד עם מוצאים את נמו והחיים יפים של בניני.

סרט פשוט ענק. ראיתי אותו 5 פעמים לפחות. תקראו לי רגשן, אבל בכל פעם מחדש אני מוצא את עצמי עם דמעות בסוף הסרט. גם את הספר אהבתי מאוד, וקראתי אותו 3 פעמים.

מייק באסט הוא הסרט המצחיק ביותר שראיתי בחיים שלי. בושה וחרפה שהראו את זה רק בבית קולנוע אחד בארץ. אני, אחי וחבר שלי, היינו עם עוד 2 אנשים באולם הקולנוע בבית האופרה. גם חבר שלי שאין לו מושג בכדורגל נקרע מצחוק. הסרט בהחלט מצחיק יותר אם אתה מעורה בכדורגל האנגלי, אבל אפשר להינות ממנו מאוד גם בלי זה.

ריקי טומלינסון בתפקיד הראשי הוא בין השחקנים האהובים עליי ביותר. הוא היה ג'ים רויאל במשפחת רויאל המצויינת ששודרה ב- bbc prime.

משחק מכור סרט סביר לדעתי, לא יותר מזה.

2. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחחח, אין כמו טונקינסון ממייק באסט http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx . סרט חביב ביותר, רק חבל שאנגליה לא לקחה גם שם את המונדיאל http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx .

הקטע האהוב עלי שם הוא הפגישה בשדה התעופה של האנגלים, האירים והסקוטים...

3. orend84 Member

סרט האחרון שראיתי מספר על 2 חברים אוהדי ניוקאסל שאין להם כסף לכלום בסוף הם רואים תמשחק במרפסת של הזקנה...וגם גנבו לשירר תמכונית סרט מצחיק...מישהו מכיר??

4. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוודאי, "משהו לחלום עליו", סרט משעשע ביותר.

האמת היא שכבר הזכרנו פה את כל הסרטים אינספור פעמים, אם מישהו יכול להמליץ על סרט מרענן לשם שינוי שלא נטחן כאן אני מאוד אשמח (חוץ מ"פוטבול פקטורי").

5. VeXiS Member

מישהו סיפר לי בעבר על הסרט שמדבר על אוהדי ניוקאסל... וואלה אני חייב לראות את זה...

6. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

יצא לי לראות ביס 4 לפני מספר ימים את הסרט "בסט", שכמובן מספר על ג'ורג'י האגדי. סרט מומלץ לכולם, בייחוד לאוהדי מנ. יונייטד, שמתאר את אחת מהתקופות היפות בתולדות המועדון, כולל הזכייה המרגשת בגביע האלופות 10 שנים לאחר התרסקות המטוס המפורסמת, דרך עלייתו ונפילתו של הצפון-אירי המוכשר. רוב הסרט לא ממש עוסק בכדורגל אלא בחייו האישיים הסוערים של בסט, אבל בהחלט ניתן להגדיר אותו כסרט כדורגל, וסרט כדורגל טוב.

ניתן לו 7.5 בסולם גרשין http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

7. spurs Member

יש סרט על החוליגניזם האנגלי שנקרא מפעל הכדורגל

8. h2z Member

אתמול, לאחר שצפיתי בסרט "משחק מכור" בכיכובו של וויני "המאפיונר" ג'ונס, נזכרתי בפתיל הזה. הסרט הזה פשוט מצחיק בטירוף, במיוחד ההוא ששיחק את הנזיר, אהבתי גם את ההקצנה באלימות שכנראה באה לציין את החוליגניזם של האנגלים(?).
    יצא לי גם לראות את הסרט על ההוא שקיבל זימון למבחנים בשפילד, סרט מרגש בהחלט.

עוד סרט טוב שראיתי לאחרונה, אמנם לא עוסק בכדורגל אלא ברוגבי ואני גם לא ממש זוכר את שמו אבל שווה אזכור בהחלט: מסופר על ברנש אנגלי ששיחק רוגבי מקצועני עד שהועף מהקבוצה בגלל בעיות שתיה. בסופו של דבר הסיפור דיי מזכיר את זה של משחק מכור, הבחור מארגן לעצמו קבוצת חובבנים והם ישחקו משחק יחיד, נגד מקצוענים. קלסיקה אנגלית במיטבה!

9. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא סרט כדורגל אלא סידרה, אבל מישהו כאן ראה או רואה במקרה את "נשות הכדורגל"?

10. ג'רמיין דפו Member

היום בערב BBC PRIME סדרה מצחיקה עד דמעות שנקראת החיקויים של אליסטר. הם מחקים שם את כל המי ומי בכדורגל האנגלי בצורה מדהימה וקורעת. החיקויים הכי טובים הם של הזוג בקהאם במיוחד של דייויד כולל האקסנט שלו,גארי נוויל(שבפרק שעבר התקשר לדייויד בקהאם שבספרד ושאל אותו חצי בוכה אם הוא בוגד בו ואם הוא מצא חבר חדש),דייויד סימאן,וגארי לינקר.

11. city Member

יש את הערוץ הזה בתבל ? אם כן, איזה מספר ?

12. Hammers Fan Member

קראתי ב'האמרס ניוז' ראיון עם נייג'ל ריאו-קוקר בו הוא אומר שהסדרה הזו היא עלבון לו ולכל כדורגלן שמכבד את עצמו. אני מן הסתם לא ראיתי את זה, אבל יש לי תחושה שמדובר בסדרה עם מסרים מרומזים על כמה אהבלים כדורגלים ולמה לעזאזל הם משיגים את הנשים שהם משיגים....

אני לא זוכר איך בדיוק קוראים לסרט הזה, אבל זה ללא ספק מס' 1 (שלי לפחות), פשוט אחלה סרט. למרות שהייתי מחליף את סצינת המשחק נגד מנצ'סטר יונייטד בסוף במשהו קצת יותר מציאותי...

נערך לאחרונה ב: ‏30/12/04
  13. ג'רמיין דפו Member

סיטי אתה תמצא אני סומך עליך. זה מתחיל ב00:10 אני ראיתי את זה בשבוע שעבר בפעם הראשונה,חשוב לשים לב לחיקוי הנפלא פחות למה שאומרים. את אשתו של בקהאם מוציאים מפגרת חולת פרסום.(לא שהיא משהו אחר...) הקטע של גארי נוויל שוכב מכורבל במיטה מדבר עם בקהאם שגם הוא מכורבל במיטה בספרד מדברים כמו זוג אוהבים במשבר(במציאות הם החברים הכי טובים)געגועים היה גדול....לא יודע מה עם ריו קוקר אני נהנתי.

14. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

רובי, הוא דיבר על "נשות הכדורגל" ולא על תכנית החיקויים שלך. "נשות הכדורגל" הזה זה מעין שילוב בין תוכנית על קבוצת כדורגל פיקטיבית לאופרת סבון בסגנון אמריקאי למדי, והיא באמת לא מאירה את הכדורגלנים באור חיובי מדי. יוצא לי לראות את זה מדי פעם וזה בסה"כ לא רע (בנות יפות ביותר יש לציין), אבל לא משהו ממכר או איכותי מדי.
    סתם ככה נחמד כדי להעביר את הזמן, יש את זה בערוץ יס+ בימי שני בעשר בערב למעוניינים.

15. city Member

רובי אתה צודק מצאתי את התוכנית בלוח השידורים. לפי מה שכתוב יהיה קטע על פוש ובקהאם. מקווה שגם יראו שוב את הקטע עם גארי נוויל.