עונת המלפפונים 07/08

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י David De Gea, ‏29/5/07.

1. Gustavo Boccoli Member

מה שמאוד תמוהה ברוסו, זה למה ההנהלה כ''כ מתעקשת עליו? רוצים את רוסו שיעזור למרקם החברתי, עם המצב רוח הטוב וכו' (נכון שגם כדורגל אבל לא רק, בעיקר בגלל העונה האחרונה), אבל איך הוא יוכל לשחק טוב ולהקרין רוח טובה על המועדון כאשר הקהל לא רוצה אותו ויאמלל אותו? הוא לא יהיה מרוצה, הוא לא יהיה שמח ויהיה לו קשה לתרום לקבוצה. במקום להתעקש על הבוגד שיעשו עם הכסף משהו מועיל יותר.

2. Igi Member

למה שהקהל יאמלל אותו? הוא יהיה שחקן של הקבוצה, שישלימו עם זה. לא צריך להיות טיפשים ולהרוס בכח. חוץ מזה, הוא מסיים חוזה בבלומפילד אז ההעברה שלו לא תעלה לחיפה.

3. Gustavo Boccoli Member

מה זה לא ברור שככה יהיה? ואני לא חושב שלרוסו יהיה ממש קל עם זה. חוץ מזה, רוסו, קולאוטי ומסודי באותה קבוצה, כישראלים... קצת מסריח, אבל שיהיה.

4. Igi Member

אני חושב ששנינו יודעים מה שווה המילה של הקהל שלנו.. אז סבבה, יאמללו אותו באימון פתיחה, הוא ינסה לארגן סולחה עם האוהדים, האוהדים יסלחו ונגמר הסיפור. וגם אם לא, ישרקו לו בוז משחק-שניים, הוא יחזיר להם באיזה גול וזהו.. הכל יישכח.

נערך לאחרונה ב: ‏29/5/07
  5. TariboWest Member

אני לא חושב שיאמללו את רוסו, אולי מחזור אחד-שניים, אחרי זה כבר ישכחו מהעניין. לקהל של מכבי חיפה אין היום השפעה על מה שקורה בקבוצה, ככה שהוא לא יהיה זה שיימנע את הגעת רוסו או שיחררו מהקבוצה. חוץ מזה, יש גם לא מעט אוהדים שתומכים בהחתמת רוסו.

6. Gustavo Boccoli Member

בלם קמרוני הוצע למכבי חיפה:
    http://www.one.co.il/cat/articles/article.aspx?id=92834&bz=3

אני מקווה שרוני לוי לא שולל את זה לגמרי, הוא נראה שחקן טוב עם רקורד מאוד מרשים. 80 הופעות בנבחרת קמרון, שיחק בליברפול, ווסטהאם, גאלסטראיי... נראה שחקן טוב. איך שזה נראה עכשיו רוני לוי שוב מתעקש על שחקנים דרום אמריקאיים, אבל אם זה לא ילך אני הייתי רוצה שהוא יראה את הבלם הזה.

7. TariboWest Member

פורסם גם לפני חודש על סונג. נראה לי ידיעה לא אמינה - דורון בן דור הוא חרטטן, "ריגוברט סונג, ששיחק בליברפול ובווסטהאם, הוצע לירוקים אבל רוני לוי מעדיף לחפש בלם בדרום אמריקה." - אין מאמן בארץ שהיה מעדיף להתחיל בחיפושים אחרי בלמים כשמציעים לו שחקן שהוא רמה אחת מעל כל הבלמים בארץ.

8. Dimitar Berbatov Member

החלטות תמוהות מאוד של מכבי חיפה. בשביל מה היא צריכה את רוסו? גם אם הוא לא יגיע עליה בסופו של דבר, למה היא בכלל מתעניינת בו? רוסו נתן עונה טובה השנה אבל שנה הבאה אני בטוח שהוא יחזור ליכולת החלשה מעונת הגלאקטיקוס ומבחינתו עדיף שיפרוש.
    עוד החלטה לא מובנת לי של חיפה היא השארתו של אלן מסודי לעוד עונה. מסודי הוא שחקן כשרוני ואפילו נהדר אבל רק אם הוא משחק מאחורי החלוץ. מסודי הוא טראבלמייקר שרק יזיק לחיפה. במקומו חיפה יכולה להביא זר הרבה יותר טוב ממנו לעמדת הקשר בצד שמאל.

ומישהו יכול להסביר לי במה פשענו שאנחנו צריכים לראות את סבסטיאן רוזנטל עוד עונה בארץ? או יותר נכון במה פשעו אוהדי נתניה שהם יראו את "היהודי הטוב בעולם" מתרוצץ על הדשא בקופסא? שחקן שפעם היה גדול והיום הוא כבד מאוד, גמלוני עם הרבה כשרון ברגלים אבל לקבוצה כמו נתניה שרוצה שנה הבאה להיות קבוצה חזקה ולסיים בצמרת הטבלה וגם לרוץ חזק באופ"א, היא לא צריכה את הצ'ילאני.

וקראתי בדיון העברות שסאני כמעט בטוח יעבור להפועל עכו ויעזוב את סכנין. באמת לא מובן לי למה סכנין שיחררה את סאני. מהמעט שראיתי אותו במשחקי הליגה הלאומית הוא שחקן עם פונטנציאל מדהים. יש לו יכולת אישית וטכניקה מדהימה. וזה לא שהוא לא מימש את הפונטנציאל שלו, הוא הראה יכולת טובה מאוד בסכנין. אין לי ספק בכלל שהוא היה יכול לתרום לסכנין בליגת העל.
    באמת שחבל עליו, שחקן כזה מוכשר וטוב שיתבזבז בליגה הלאומית...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/5/07
  9. Igi Member

ידעתי שמוכר לי השם הזה.. איפה הוא שיחק בעונה הקודמת שלו בארץ?

10. ertyo Member

מסודי אמור להשאר רק אם הוא יקבל אזרחות ישראלית הוא לא ישאר כשחקן זר

11. Gustavo Boccoli Member

אם מסודי ישאר בחיפה, זה בגלל שהוא לא יחשב זר. הוא מתחתן עם כריסטין ואז הוא יחשב ישראלי, ויוכלו להביא זר נוסף ולהשאיר אותו. למכבי חיפה זה דיי משתלם, אבל אצלי הוא מבוטל כבר מזמן, למרות שהוא באמת שחקן טוב.

12. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מיד אחרי שאמרת את זה התחיל להיות דיון על מכבי חיפה פה.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

למי שלא הבין הדיון הזה מיועד לקבוצות :מכבי פתח תקווה,מ.ס אשדוד,בני יהודה וכל קבוצה שאין לה
    דיון-למכבי חיפה ובית"ר יש דיון אז אם סונג מועמד לחיפה אז תרשמו את זה שם.

13. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

ממש לא. מועמדים פה, חתימות וכל דבר רשמי אחר בדיון של הקבוצה שעליה מדברים (במקרה שיש לה דיון. אם לא, זה לכאן).

14. Number 8 Member

:aa1: דן רומן קרוב למכבי ת"א, שעוקבת אחריו זמן רב.

:aa1: מכבי פ"ת רוצה את ברוך דגו לעונה הבאה אבל מאמנה החדש של הפועל ת"א, גיא לוזון, לא מתכוון לוותר עליו בקלות.

:aa1: רוני גפני עשוי להצטרף למכבי חיפה אם בסופו של דבר חיים מגרשוילי יעשוב את הקבוצה.

:aa1: מ.ס אשדוד רוצה להחזיר בעונה הבאה את המגן מאור פרץ שעזב להפועל ת"א אך לא הירבה לשחק בה.

15. TariboWest Member

ק"ש ממשיכה להתחזק - עמנואל אמנגואה מאשקלון סיכם בקבוצה (לפי וואן).