עירוני ק"ש: עונה נהדרת, מעפילים לגביע אופ"א

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י גוב האריות!, ‏11/7/07.

1. Fabio Junior Member

מוטמו הוא החתמה איכותית ומצוינת לקבוצה עם ציפיות כמו קריית שמונה אין ספק. גם החלוץ צ'ירסואה לדעתי החתמה טובה משום שכנראה הוא שחקן טוב, למרות שסביר להניח שאחד משלושת החלוצים של קריית שמונה עמאשה, אבידור וירו בלו, יסופסל, וזה יהיה חבל מאוד. אם היה רק שניים מתוך השלושה, היה כדאי לקנות את צ'ירסואה ואז לעלות חלוץ מוכשר מהנוער בכדי שיהיה בסגל 4 חלוצים.
    פטר אופורי-קוואי גם נשמע טוב לקריית שמונה, אך לדעתי שירצקי היה צריך להשקיע את הכסף הגדול שלו בכדי לנסות לשכנע צעירים מוכשרים כמו מליקסון או לנסות ולשכנע את בית"ר להשאיל את ברוכיאן אליהם לעונה אחת, כי באמת חבל ששחקן מוכשר כ"כ ישב על הספסל.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/8/07
  2. Don Joan Roman Member

מה מליקסון יעזור לקריית שמונה? שחקן של שואו ולא של תאכל'ס, לעומת זאם אם הם יביאו את ברוכיאן אני יכול כמעט לחתום במאה אחוז שהיא תישאר בליגה, במיוחד אם מטומו יגיע והחלוץ הנבחן יוכיח את עצמו.

3. Fabio Junior Member

דיברת ככה גם בעונה של לפני שנתיים? (זו שבסופה אימן פרננדז)
    ובנוגע לברוכיאן אני מסכים איתך במאה אחוז.

4. Don Joan Roman Member

אני דיברתי ככה עוד מהעונות שאלי כהן הביא אותו, אני לא החזקתי ממנו יותר מדיי אף פעם, כן היו לו כמה הבלחות: היו לו כמה בעיטות תענוג(גול ענק מול ראשל"צ לפניי כמה שנים, הקפצה מעל שחקן ופצצה ברגל שמאל מהאוויר לחיבורים של השער), מסירות חכמות ומבצעים אישיים יפים אבל בגדול הוא נתן הרבה שואו ומעט מאוד תפוקה.

5. Fabio Junior Member

ואתה חושב שהוא לא מספיק לרמתה של קריית שמונה? :|

6. Don Joan Roman Member

מבחינת רמה ויכולת של התפתחות הוא מתאים גם לבית"ר ירושלים ומכבי חיפה, מבחינת תוצאות על המגרש? הוא מתאים לכל קבוצה אבל רק במשחקים שהיא כבר מובילה בתוצאה בטוחה כדי שייתן שואו או כדי שיחזיק בכדור, בלבנות התקפה? הוא יתקשה מאוד, במיוחד בצד שמאל.
    מליקסון זה שחקן עם הרבה טכניקה, הרבה התלהבות, הרבה אקשן, והמון שואו אבל כמעט ובלי תאכל'ס ואת זה קריית שמונה לא צריכה.
    ברוכיאן בדיוק הפוך ממנו.

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כי אולי עד עכשיו הוא היה בקבוצות גדולות שבאף אחת מהן הוא לא באמת קיבל את המפתחות. אני גם לא מחזיק יותר מדי מהשחקן הזה ולא חושב שיצא ממנו משהו יוצא דופן, אבל אולי בקבוצה כמו קרית שמונה הוא יצליח לפרוץ ולתת את העונה שתעשה אצלו את השינוי.

8. Fabio Junior Member

אם הוא יכול לתת שואו, יש כישרון ברגליים. קרדיט בהרכב בקבוצה כמו קריית שמונה יכולה להוציא מהנער הזה הרבה יותר מישיבה על הספסל.

9. BJ_LF Member

שמתם לב שמאז ארביטמן ומליקסון בחיפה הם בדאיחה,אז למה הם נשארים שם ולא הולכים לקבוצה שתתן להם הרכב וקרטיד.

10. Don Joan Roman Member

יכול להיות שהוא יצליח בקריית שמונה, אבל אני אישית כרגע לא הייתי ממליץ להם, הסיכוי ליפול איתו גדול מאשר הסיכוי להצליח איתו.

כישרון יש אין ספק, אבל כישרון לבד לא מביא אותך לשיאים גדולים, אם הכל היה תלוי בכישרון, היום ראובן עובד היה במנצ'סטר יונייטד.(סתם דוגמא)

11. מכבי קריית-גת לעד!!! Member

לדעתי קריית שמונה תסיים במקומות 7-10 והם יפתיעו את כולם הביאו שחקנים אם ניסיון כמו אלימלך וסואן ולצידם של השחקנים הצעירים המוכשרים כמו עמשה אבידור ועוד הם יעשו את העבודה וישארו בקלות בליגה.
    אני בכל אופן יחזיק להם אצבעות שיצליחו!!

12. BJ_LF Member

היום זה היום המכריע האם הפועל ק"ש תארח את המשחקים שלא מושכים קהל בק"ש.
    בק"ש עשו את המאמצים לתקן את כל הליקוים:האריכו והרחיבו את המגרש לפי התקן,שפצו את חדרי ההלבשה,סדרו יציע עיתונאים,הקריבו את ספסלי הקבוצות כפי שהתבקשו.
    במידה ואכן יבלו יאשר את המגרש ביום רביעי המשטרה צפויה לאשר את המגרש וביום שבת ק"ש תארח את מכבי הרצליה.
    אם המגרש יאושר ק"ש צפויה למכור 1,500 מנויים.
    יאללה יבלו תאשר לנו אל תקח לנו את השמחה 80 ק"ש מפה.

13. אלסנדרו דל פיירו Member

סגל שיכול מאוד להפתיע! בכדורגל של היום ובמיוחד בישראל שום דבר לא צפוי.
    הצפי של כולם זה לראות את קרית שמונה כעקרון שורדת בשנה הראשונה
    ואחרי זה להשתדרג משנה לשנה ולהתבסס בצמרת.
    הרכש הכי טוב לפי דעתי זה יובל אבידור..(למרות שיש את סואן אלימלך) אבל השחקן הזה הוא פייטר לא נורמלי הראה בשנה שעברה את היכולות שלו ואני בטוח שאם יהיה לקרית שמונה שחקני התקפה טובים יובל אבידור ינצח על התזמורת.

14. הרצליה Member

אני האמת בכלל לא מתרשם מהסגל של קריית שמונה שדי מזכירה לי כרגע את מכבי הרצליה של תחילת העונה שעברה שהתבססה על הסגל שהעלתה אותה לליגת העל ולא התחזקה במספר גדול של שחקני רכש שיעזרו לשדרג אותה לקבוצת ליגת על לגיטימית.
    נכון להיום היא מועמדת לירידה אצלי(ואני מאוד מקווה שאני לא פותח פה לקראת שבת,למרות שבמשחק הזה אני רואה תיקו)

15. Barak Yitzhaki Member

אני מהמר שקריית-שמונה תשחק הגנתי ותצליח לשרוד את העונה הקרובה בליגת העל, כי אחרי הכל סגל עם שביט אלימלך, עבאס סואן, עמנואל אמנגואה, לוסיאן מטומו, גיא צרפתי וסלאח חסארמה, שווה ליגת-על. לדעתי הולך להיות מאבק רציני נגד הירידה, הפועל ק"ש מול בני סכנין, ובסופו של-דבר, כמו בעונה שעברה בליגה הלאומית, קבוצתו של רן בן-שמעון תצא עם היד על העליונה. הקבוצה מהצפון היא אחת הקבוצות החביבות עליי לעונה הקרובה, ואני מאחל להם הצלחה מול כל קבוצות הליגה, מלבד כמובן, בית"ר ירושלים.