עירוני ק"ש: עונה נהדרת, מעפילים לגביע אופ"א

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י גוב האריות!, ‏11/7/07.

1. BJ_LF Member

זה בכל קבוצה ולא רק בקרית שמונה.

2. מכבי קריית-גת לעד!!! Member

קריית שמונה חייבת להתחזק בבלם זר לדעתי אם הם יביאו בלם זר טוב הם יהיו קבוצה מצוינת!!

3. אלסנדרו דל פיירו Member

קרית שמונה לא צריכה להרים את האף שלה אחרי נצחון ועוד במיוחד על קבוצה כמו מכבי הרצליה..
    עדין אתם קבוצה שמועמדת לירידה. עם כל הכבוד לכם תיהיו טיפה יותר צנועים.(קחו דוגמא מסכנין)

אני לא תוקף חס וחלילה,להפך,אני מאחל שנה טובה שיהיה הרבה הצלחה בהמשך הדרך (רק לא על חשבוננו העיקר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx )
    המגרש שלכם הוא מבצר אני מאמין ויודע שעם הזמן גם ''הקבוצות הגדולות'' יתקשו להוציא שמה נקודות.

4. Fabio Junior Member

משהו יכול להסביר לי למה יש כ"כ הרבה חלוצים בסגל של קריית שמונה?
    יש לה את ירו בלו, את יובל אבידור, את פיטר אופוריקוואי הגנאי ואת וויאם עמאשה.
    לטעמי כחלוץ מחליף עמאשה מתאים גם להפועל ת"א, גם למכבי ת"א וגם למכבי נתניה (על אף שלכולם כבר יש מספיק חלוצים בסגל כרגע, אבל אני מדבר על רמה נטו) ועל אף שהוא לא ישחק מול סכנין בגלל פציעה, אני לא רואה שבן שמעון מתכוון לתת לו הרבה דקות העונה, ואם כן אז זה יבוא על חשבון אחד משלושת החלוצים הטובים האחרים (על אף שלא ראיתי מעולם את הגנאי, אבל אני סומך על בן שמעון..)
    למה הם הביאו כ"כ הרבה חלוצים לסגל במקום לחזק את ההגנה שהיא החוליישה החלשה אצלה כרגע, עם כל הכבוד ליוסי ביטון, (שאותו אני מאוד מעריך) לסלאח חסראמה וליניב לביא..

5. מכבי קריית-גת לעד!!! Member

מסכים איתך אבידור שחקן טוב אבל הוא לטעמי מיותר שהביאו אותו והבנתי שהשקיעו עליו הרבה כסף הם שילמו להפועל חיפה..
    במקום זה הם חייבים לחזק את ההגנה באופן הכי דחוף שאפשר בבלם חייבים!!
    בכל אופן קריית שמונה לא תרד אני בטוח בזה ואני מקווה שהם יהיו במרכז טבלה בכלל!!
    מי שירד כבר ליגה זה הרצליה הקבוצה הנוספת שתצטרף זאת מכבי פ"ת יש שם שחקנים שכבר עשו את שלהם..

6. Fabio Junior Member

מילא אבידור, חלוץ שראינו שיש לו רמה גבוה.
    אבל למה להביא עוד חלוץ זר? (החלוץ הגנאי)

7. BJ_LF Member

ק"ש היתה צריכה לנצח אתמול אבל גם תיקו בדוחא זה בסדר.
    שאלה למי שהיה כמה נסעו מק"ש למשחק?

8. Fabio Junior Member

בלם חדש לקרית שמונה: מילאן ראדולוביץ'
    המונטנגרי, ששיחק בעונה שעברה בזטה, יחליף את הקמרוני לוסיאן מטומו. הוא ינחת בימים הקרובים בארץ וצפוי לשחק מול אשדוד במחזור הבא
    http://www.sport5.co.il/articles.aspx?Fold...D=24680&lang=he

9. Fabio Junior Member

קרית-שמונה: ראדולוביץ' עבר בבקרה
    הבלם המונטנגרי עבר בהצלחה את הבדיקות הרפואיות, ויעמוד לרשותו של בן שמעון כבר במשחק הליגה הקרוב. בקבוצה ינסו להתחזק בשחקן ישראלי
    http://one.co.il/Cat/Articles/Article.aspx...0&id=98287&bz=1

10. beitar4ever Member

מילה טובה לאיזי שירצקי שישבור את השביתה ביום ראשון ויממן לילדי קריית שמונה (מי שרשום כשחקן) כ-5 חדרי לימוד, עם מורים פרטיים, מה אתם אומרים על מעשה זה של שירצקי<?

11. Fabio Junior Member

אוי איך לא נגעו בדיון הזה כבר הרבה זמן, אותו בלם שכתבתי עליו כבר שוחרר ממזמן...
    מאור פרץ גם עבר לקריית שמונה בהשאלה מהפועל עד סוף העונה, מקווה שהוא יקבל קרדיט בהרכב כי יש לו מה להראות.

12. beitar4ever Member

:aa1: בקריית שמונה מאוכזבים מאוד מההפסד אתמול למכבי חיפה בגלל שהם יודעים שהם יכלו להוציא לפחות נקודה מהמשחק אם היו מנצלים מצבים כמו שצריך, ואם היו נשארים ב11 שחקנים.
    בקריית שמונה מתקשים להשיג נקודות חוץ, וניראה כי המשחקים הבאים יכריעו את גורלה של הקבוצה.

*תתחילו להגיב בנושא אל תזניחו אותו!

13. Becks Member

בקריית-שמונה צרכים להגיד תודה שהם לא הפסידו יותר, הם פשוט שיחקו בצורה נוראית. גם אנחנו לא שיחקנו כול-כך טוב אבל הניצחון הגיעה לנו גם בגלל הטעויות שיפוט הנוראיות.

14. אלי אוחנה ג'וניור Member

עירוני קריית-שמונה קבוצה טובה בסה"כ, איכזב אותי ההפסד שלהם כי אני מאוד בעדם.

15. בית"רי מלידה Member