עירוני ק"ש עונת 08/09: חוזרים ללאומית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י כחול מהצפון, ‏8/7/08.

1. יחי Member

קרית שמונה התארחה היום בקרית אתא למשחק אימון אותו ניצחה בתוצאה 3:0. משערים של ירו בלו- 13', יובל אבידור- 57' וטודור קולב- 60' פנדל.

בקבוצה מעודדים מאוד מהניצחון הנדיר למרות היריבה החלשה ומקווים שייתן מעט ביטחון לשחקנים לקראת שבת.

אלי כהן אמר בסיום המשחק:"עשינו משחק אימון בכדי לתת לשחקנים שלא משחקים לשחק יותר גם כדי לראות כל מיני אפשרויות להרכב ובסה"כ אני מרוצה. כל משחק שנותנים גולים זה טוב, היום גם ירו כבש, יובל כבש וקולב כבש. אני מקווה שהמשחק יעזור לנו לקראת המשחק החשוב בשבת".

2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לואיס גוטיארס השלים 90 דק' במדי נבחרת בוליביה בהפסד לקולומביה בתחילת השבוע, הוא הפגין יכולת סבירה. הערב מול ארגנטינה הוא לא צפוי לפתוח עקב הצטרפותם של כמה שחקני הרכב שקיבלו מנוחה מול קולומביה, אבל הוא יאייש את הספסל למיטב ידיעתי.

3. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אלי אלי שלא יגמר לעולם
    ספורט 5-
    אלי כהן, מאמנה של קרית שמונה, התפטר הערב מתפקידו כמאמנה
    של הקבוצה הצפונית אחרי ההפסד 1:0 להכח עמידר ר"ג, בעקבותיו ירדה הקבוצה למקום האחרון בטבלה.

http://www.ynet.co.il/PicServer2/20122005/894659/IMG_6261-(Small)_wa.Xxx
    אלי כהן. שם את המפתחות לאחר כשלונו בתור מאמן הקבוצה.

אלי כהן שוחח עם הבעלים, איזי שירצקי, ובמהלכה החליט לסיים את תפקידו בתור מאמן הקבוצה.
    המאמן היוצא בתגובה:"שוחחתי עם שרצקי והסברתי לו באופן נחרץ שזה המהלך שאני עושה, לא הותרתי מקום לויכוח.
    הבנתי שלאחר כל הניסיונות שעשיתי אין מנוס מצעד שיזעזע את המערכת ולכן החלטתי ללכת הביתה. אני מקווה שק"ש תישאר ומאמין שהיא תישאר".

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/4/09
  4. riquelme1 Member

המאמן הכי עלוב ופחדן בארץ, אני לא זוכר מתי המאמן הזה סיים עונה עם קבוצה שהתחיל, כול פעם הוא לוקח קבוצה תחתית מוריד אותה עוד יותר לתחתית ואחר כך מתפטר, מאמן שהביא אליפות אחת עם בייתר ירושלים שהית בשנים הכי גדולות שלה, מאמן שאני לא מבין מה עוד עושה בליגת העל ולמה מעסיקים אותו ביכלל.

5. Raulito Madridista

אלי כהן סיים עונה שלמה על הקווים של מכבי ת"א בעונת 07\2006, אז הקבוצה סיימה במקום השלישי.
    אין ספק שהעונה הזאת החזירה לו קצת מהמוניטין, אבל השנתיים האחרונות אצל בני-יהודה וק"ש, ייגרמו לכך שקבוצות יחשבו פעמיים אם לבחור בו כדי 'להציל קבוצה מירידה'. אלי כהן מאמן שעבר זמנו, אבל בכדורגל שלנו אין ספק שהוא ייקבל הצעה כבר בעונה הבאה או באמצע העונה הבאה, להנהלות יש זיכרון קצר. הכי לא ברור לי הוא אי השימוש בעומר פרץ, כאשר כל שאר שחקני הקישור של ק"ש נראו באמת רע. עומר פרץ היה צריך לשחק עם אבידור ובלו. וגם אם לא לתת לו מקום של קבע בהרכב, איך יכול להיות שעומר פרץ קיבל משהו כמו חצי שעה בחודשיים האחרונים, אפשר לחשוב איזה שחקנים יש לק"ש.
    מה שמוזר בק"ש זו העובדה שגם אצל מישל דיין משהו שם לא דפק. אבל לפחות אז ק"ש ניצחה את בית"ר ומכבי ולא הפסידה למכבי חיפה בקריית אליעזר, והיו לה דקות מעטות של כדורגל טוב. יש כאן הרבה מעבר לפציעות של צרפתי וירו בלו. כל שחקני ההגנה נמצאים ביכולת מתחת לכל ביקורת, גם השוער דני עמוס לא מקרין יותר מידי שקט. האמצע היה פתוח גם לפני ששיחררו את עבאס סואן.

אני מקווה עבור ק"ש שאלי כהן לא לקח החלטה מאוחר מידי ועדיין אפשר לשקם את הקבוצה הזאת. יש לחץ בקבוצה על רן בן שמעון לחזור, אבל אני לא מאמין שזה יקרה, בשביל מה הוא צריך את הצרה הזאת עכשיו?; אם היא תרד ליגה בכל-אופן, אני מקווה שזה יעזור להפועל להביא את יובל אבידור, שחקן שאני מאוד מעריך ואין ספק שאני רוצה אותו בקבוצה שלי. יש לשחקן הזה פוטנציאל עצום. מהירות מסחררת, שליטה לא רעה בכדור, משחק ראש. רק הסיומת היא בעייתית, אבל אפשר לשפר את זה, מה גם שהוא מגיע להמון מצבים במשחק.

6. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

באתרי האינטרנט השונים פורסם שרן בן שמעון כבר סיכם בקריית שמונה.
    החתימה הסופית צפויה בקרוב, כשכל מה שמפריד בין הצדדים הוא סעיף אחד ...

7. Number 8 Member

כמה שכואב לי להגיד את זה כי אני אוהב את איזי שירצקי והוא איש חשוב מאוד בקריית שמונה ובכלל בכדורגל הישראלי, הוא זה שגרם למצב העצוב שבו הקבוצה שלו נמצאת כרגע. הוא לא היה צריך לפטר את מישל דיין דאז, הקבוצה הייתה באמצע הטבלה, שיחקה כדורגל רגיל, ולא אחרי כל תבוסה(3:0 נדמה לי) צריך לערוך זעזוע.

אם כבר פיטרת מאמן למרות שלא היית צריך, למה להביא במקומו את אלי כהן? עונה שעברה הוא הובא לבני יהודה במטרה להוציא אותה מהמשבר אבל הכניס אותה למשבר עמוק יותר. היה אסור לשירצקי להביא את אלי כהן ולא היו חסרים מאמנים בשוק. כרגע הקבוצה שלו במקום האחרון אבל לא רחוקה מהמקום הבטוח ואני מקווה שקריית שמונה תישאר בליגה.

אלי כהן עבר את זמנו. איזה שריף ואיזה בטיח... מקסימום אקדח קפצונים.

8. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

ישנה דילמה לבן שמעון, לאיזה צד לפנות - צפונה או דרומה.
    עצם זה שברקת הציעה לרב"ש חוזה ארוך טווח, רק מחזק את העובדה שגיא לוי לא ישאר מאמן הקבוצה בעונה הבאה.
    ההצעה מבאר שבע יותר מפתה, אין ספק, אך מאידך, בן שמעון כבר היה במועדון עם לחץ גדול מצד האוהדים ביציע, כולם יודעים איך זה הסתיים.
    לא נראה לי שהוא ירצה לעבור את זה שוב, אם אוהדי מכבי ת"א יוצרים לחץ על הצוות המקצועי, אז בבירת הנגב סיר הלחץ הרבה יותר גדול, כך לפחות זה נראה מהטלויזיה.

9. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אסור לרן בן שמעון בשום אופן לחזור לעירוני קריית שמונה, כי אז הוא יצור את אותה התדמית שגיא לוזון יצר בעונה שבערה עם מכבי פתח תקווה - מאמן של קבוצה אחת וקבוצה של מאמן אחד. מישהו מוכן להמר שיהיה לו את המזל להיתקל באיזו בני יהודה אחרי כשלון במהלך שכזה?

אני לגמרי לא מסכים עם זה שאלי כהן מאמן שעבר זמנו. בכלל, אני לא מאמין במושג הזה. זה הרי בדיוק מה שאמרו על אלי גוטמן עד לפני קצת יותר משנה. אלי כהן הוא מאמן נורא יסודי, שחשוב לו מאוד לבנות את סגל השחקנים. הוא לא מאמן של מצבי רוח, אלא של משמעת והבנת משחק.

10. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

רן בן שמעון חתם בקבוצה לשנה וחצי
    לאחר שפוטר בתחילת העונה ממכבי ת"א, המאמן שב לקבוצה אותה הוביל בעונה שעברה לגביע אופ"א.
    בשיחה עם הבעלים איזי שירצקי, השוהה בארה"ב, סיכם בן שמעון בעל פה את תנאיו בקבוצה ל-7 המחזורים שנותרו ולעונה הבאה.
    על פי החוזה המסתמן, בן שמעון יאמן את קרית שמונה גם אם הקבוצה תרד ליגה בסיום העונה הנוכחית.
    במועדון מקווים מאד שחזרתו לתפקיד תוציא את הקבוצה לדרך חדשה ותחלץ אותה מהתחתית.

11. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא לא היה צריך לעזוב מלכתחילה , צריך קצת ותק לפני שאתה נכנס למועדון כמו מכבי ת"א עם כל סיר הלחץ שיש בו.
    הייתה גם טעות כפולה עם המינויים של מישל דיין בקיץ ואלי כהן בתחילת הסיבוב השני , דיין מאמן לא מוצלח בליגות הנמוכות אז למה שיצליח בליגה הבכירה?
    אלי כהן מאמן שעבר זמנו , מלא קלישאות משעממות ולא הגיוניות.
    בכל מקרה אני מקווה שקריית-שמונה תישאר בליגה , מגיע לקריית שמונה להישאר בליגה ובטח שעל חשבון הכח וסכנין.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏13/4/09
  12. kfiros Member

צעד מתבקש.. בן שמעון הוא המתאים ביותר לקחת את קריית שמונה ואין מאמן מתאים ממנו. הוא מכיר את רוב הסגל, מכיר את המועדון, את כל מה שמסביב לקבוצה ולא מעט בזכותו היא הגיעה למה שהיא הגיעה.
    הוא גם מאמן לא רע בלי קשר. לדעתי התקדם מהר מדי ואסור היה לו לעזוב בעונה השלישית שלו בקריירה כמאמן לקבוצה גדולה אלא להמשיך להתחשל. נקווה שיתקן את הטעויות של מישל דיין ושל אלי כהן.

13. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מקווה מאוד בשביל רן בן שמעון שהוא יודע מה הוא עושה. הוא נכנס למצב שיש לו רק מה להפסיד. אם ישאיר את הקבוצה בליגה, רבים יגידו "בליגה שיש בה את הכח עמידר רמת גן, חובה להישאר בליגה". אם יכשל ועירוני קריית שמונה תרד ליגה, זו תהיה מכה קשה לקריירה שלו. ואני לא מדבר על הנזק הציבורי שהוא עשה לעצמו בכך שכמו גיא לוזון בשנה שעברה, הוא הראה שהוא סוג של גוזל קטן שנורא חושש לעזוב את הקן.

14. יחי Member

תרשה לי לתקן אותך...החוזה לעונה הבאה מותנה בהשארת הקבוצה בליגה בלבד.

לגבי ההחתמה:
    לדעתי רב"ש היה אמור להגיע עוד אחרי הפיטורים של מישל דיין (שגם הם היו שנויים במחלוקת) , שירצקי,שהיה פגוע מכך שרב"ש העדיף את מכבי תל אביב על פני קרית שמונה לא היה מוכן אפילו לשמוע על חזרה של רן צפונה ולאחר חיפושים רבים הימר על חברו הטוב לי כהן שכידוע לא סיפק את הסחורה.
    בסופו של דבר, שירצקי שעשה המון טעויות העונה החליט לא לטעות הפעם וללכת על בטוח- על בן-שמעון בתקווה שזה יצליח לשחזר את ההצלחה...

נקווה לטוב.

קרית שמונה לא תרד!!!

15. יחי Member

שמונה עשרה נקודות, זהו סך הנקודות הכללי שאיבדה קרית שמונה מול יריבותיה לתחתית – בני סכנין והכח רמת גן, זהו לא מאזן שראוי לקבוצה שרוצה להישאר בליגה.
    אוהדי הקבוצה והשחקנים דיברו כל כך הרבה על רצונם לראות על הקווים את רן בן שמעון, והנה כשהאחרון הגיע בתחילת השבוע צפונה היה אפשר לראות את ההתלהבות של האוהדים מחד ושל השחקנים באימונים הקבוצה מאידך, רוח צפונית של שינוי ותקווה נשבה בקרית שמונה.
    אתמול על המגרש, אותה רוח הפכה לסערה אחרי שרב"ש, בהופעת בכורה מחודשת על הקווים, לא הצליח להביא איתו את השינוי המיוחל ונראה כי כלום לא השתנה, השחקנים, שכל כך שמחו על חזרתו של המאמן לא גילו ולו טיפה מחויבות ולחימה, ויעיד על כך הכרטיס הצהוב הבודד לחובתם.
    בכלל, במפגשים בין קרית שמונה לסכנין הסטטי' לא משקרת כאשר העונה הפסידה הקריה לסכנין בכל המפגשים בניהם ובמשחקי הבית לא ניצחה אותה כבר שלוש שנים.

מסתבר שאולי הבעיה היא יותר בשחקנים מאשר האדם על הקווים....
    כרגע נסתפק אםילו במקום ה-11..