עיתונות שחור לבן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י THE STRETFORD END, ‏16/6/05.

1. W.Rooney Member

על מה אתה מדבר ? מאז שבן חיים עבר לאנגליה, הוא מקבל המון תשומת לב מהתקשורת בארץ. בעונתו הראשונה בבולטון, נכתבו עליו מס' כתבות במהלך העונה, נאמר שוב ושוב כמה שאלרדייס מרוצה ממנו ושיבחו אותו ללא הפסקה. אני זוכר סופשבוע אחד, בו יונייטד שיחקה וניצחה במשחק מצויין, אך באותו המחזור בן חיים כבש את שערו הראשון לזכות הוונדררס, מה שזיכה אותו בתמונת ענק בעמוד האחורי של מדור הספורט של ידיעות אחרונות.

דבר ראשון, בעונה האחרונה יונייטד הייתה משודרת יותר פעמים מכל קבוצה אחרת. יותר מווסטהאם ויותר מבולטון. העונה האחרונה הייתה עונה מדהימה בכל קנה מידה מבחינת היונייטד - איזו סיבה יש לא לשדר אותנו בכל מחזור ומחזור ?

דבר שני, אל תשכח שישנם 2 ערוצים, כך שסביר להניח שאם ייפלו משחקים של צ'לסי ויונייטד באותה השעה, ספורט 1 יתנדב לשדר לנו אחד מהם, כמו שכבר קרה לא פעם בעונה שעברה.

2. THE STRETFORD END Member

Legolas
    " זלצר שכל שנייה אומר שאם בניון יכנס הוא ישפיע לטובה על המשחק והוא יוכל לשנות משהו"

או שכרגיל הוא יגיד כאשר בניון ישב על הספסל שלליברפול אין את השחקן היצירתי שיכול לתת את המסירה החכמה.

נערך לאחרונה ב: ‏18/7/07
  3. The-Gunner Member

אבל מתן, למי יש יותר כוח, קבוצה בינונית (ווסט האם ובולטון) שמשחק בה ישראלי מול קבוצת צמרת בלי ישראלי, או קבוצת צמרת (צ'לסי וליברפול) שבה משחק ישראלי מול קבוצת צמרת בלי ישראלי? בוא נגיד שאם יהיו משחקים של מנצ'סטר יונייטד-פולהאם, ליברפול-בורו וצ'לסי-פומפי, זה ברור אילו שני משחקים ישודרו.

4. Stevie Wonder Member

W.Rooney - אני מדבר על הכל ביחס לבניון, וביחס לבניון אני לא חושב שבן-חיים קיבל את הקרדיט שמגיע לו כששחיק בבולטון ושוב לדעתי זה נובע מהעובדה שהאחד שחקן התקפה והשני שחקן הגנה.

5. ERIC_CANTONA Member

The-Gunner

"אבל מתן, למי יש יותר כוח, קבוצה בינונית (ווסט האם ובולטון) שמשחק בה ישראלי מול קבוצת צמרת בלי ישראלי, או קבוצת צמרת (צ'לסי וליברפול) שבה משחק ישראלי מול קבוצת צמרת בלי ישראלי? בוא נגיד שאם יהיו משחקים של מנצ'סטר יונייטד-פולהאם, ליברפול-בורו וצ'לסי-פומפי, זה ברור אילו שני משחקים ישודרו."

זה בדיוק מה שרציתי לענות, עם כל הכבוד לווסטהאם ובולטון הם לא צ'לסי ולא ליברפול.

אני בטוח ב99 אחוז שתיהיה העדפה לקבוצות "הישראליות"

6. W.Rooney Member

אילן, אני דווקא מאמין שיונייטד תשודר בכל מחזור ומחזור. במידה ומשחק של צ'לסי ישודר במקביל, אני סמוך ובטוח שאחד מהשניים יועבר בערוץ השני של צ'רלטון. יונייטד, כידוע, היא הקבוצה הפופולרית בארץ ובעולם, כך שהעדפה של צ'לסי על פני יונייטד תהיה הזויה, אפילו מבחינת צ'רלטון, שהצליחו לענות על צרכי הציבור בעונה האחרונה.

7. אבו Member

זאת לא שאלה בכלל, ברור שתיהיה עדיפות לצ'לסי ובעיקר לליברפול.

8. The-Gunner Member

גם ארסנל משחקת כדורגל אטרקטיבי ויפה, אבל זה לא פקטור בשבילם. הם לא מחפשים איכות, הם מחפשים רייטינג, ואת זה הם ימצאו במשחקים של הקבוצות "הישראליות". בשביל האוהד הישראלי המוגבל, שאין לו מושג בכדורגל האנגלי, יותר מעניין יהיה לראות את בניון בליברפול או את בן חיים בצ'לסי, מאשר מנצ'סטר יונייטד, חסרת הישראליות.

9. KirkH Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx

10. Rudess Member

למה, הם יכולים להגיד שגדי ברומר היה מועמד רציני ליונייטד :aaarofl:

11. W.Rooney Member

מה אתה מופתע, קירק ?

יונייטד היא הקבוצה האהודה בארץ, צ'רלטון שידרו את משחקיה במשך כל העונה למעט אולי משחק אחד או שניים. מבחינתי, זה נקרא מענה על צרכי הציבור.

נערך לאחרונה ב: ‏19/7/07
  12. Dimitar Berbatov Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/hahaha.Xxx

ובקשר לעניין השידורים, אותי זה לא מעניין, אני אראה באינטרנט את העונה הבאה, גם בלי כסף וגם בלי זלצר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/7/07
  13. KirkH Member

זה מענה לצרכים הנקודתיים שלך... להגיד על צ'רלטון שהם סיפקו מענה ראוי לציבור זה אחד המשפטים הכי רחוקים שיש מהמציאות.

14. George Best Member

ציבור אוהדי יונייטד.
    וגם זה לא.
    הערוץ פשוט חובבני, הם יכולים להפיק ערוץ נהדר כולל סיכומי מחזור, גביע, שידורים חוזרים של משחקים שלא שודרו בערוץ(עם שדרים אנגליים בלבד, ככה גם כסף הם יחסכו),
    ממש בתקופה הזו הם מראים כמה משחקים מהעונה החולפת, כמה חבל שהם מראים משהו כמו 12 משחקים ב30 ימים האחרונים.ליצנים.

15. Stevie Wonder Member

איך אתה יכול להגיד שצ'ארלטון ענו על צרכי הציבור כשבערוץ "הליגה אנגלית" שלהם כביכול, הם שידרו כמעט על בסיס שבועי איזה משחק מליגת העלק. הנבלות האלה העדיפו לשדר משחק מהפרמירליג מוקלט בשעה 9 בערב ובשעה 7 לשדר איזה הפועל כפ"ס נגד מכבי פ"ת, בושה וחרפה.