על נהיגה, טסטים ותאוריות

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Hotspur, ‏13/6/04.

1. ליהי Member

איזה קטע מצחיק זה

כל הבחורים שאני מדברת איתם על הנושא אומרים תמיד שלבחורות עושים הנחות
    ומצד שני,שבחורות לא נוהגות טוב כמו גברים ועושות את רוב תאונות הדרכים
    אז הנה מבזק בשביל כולכם, אני עברתי טסט ראשון, מהסיבה הפשוטה- נהגתי בנזונה. עשיתי חניות בנזונה. אני בתזונה של נהגת.

גל, על מה היה כתוב לך בטופס שנכשלת אם ככה? אין לאף אחד עילה להכשיל אותך על כך שאתה בן.

2. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

"אני טסטרית זונה, אני יודעת שלא רצית לחזור בכלל מהעקיפה אבל בכל זאת אמרתי לך לא לחזור ולחצתי על הגז כי אני כלבה".

3. shmulikwe Member

שיעור חמישי אצל מורה בן איזה 84, מרגיש כאילו אני יכול לשות עכשיו טסט ולעבר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx (אולי חוץ מחניה... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue3.Xxx ) :aaarofl:

4. juva Member

יש לי שאלה למי שיודע פה
    אני מתכוון להוציא רישיון על קטנוע(50 סמ"ק), עכשיו התאוריה, אני צריך לעשות אותה כמו תאוריה של מכונית, או שיש תאוריה אחרת לזה?

5. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

לי עשו את אחת החניות הקשות ביותר שניתן לצפות להן, חנייה כשהאוטו בירידה, וצריך לשלב את החנייה עם זינוק בעלייה. למרות זאת, חניתי כמו סרגל.

6. ליהי Member

לפי מה שאני יודעת (וזה לא הרבה, אבל בכל זאת), לכל הרשיונות לכל כלי הרכב דרושה אותה התאוריה
    איתי בתאוריות (כן, כל ארבעתן...) ישבו אנשים שעשו רשיונות גם לאופנועים וגם למשאיות.

מכל מקום,המלצה חמה: אל תזלזל בתאוריה! פשוט תחרוש אליה, תחרוש תחרוש תחרוש. זה הרבה יותר קשה ממה שזה נשמע...

7. Roy Member

זה לא כל כך קשה, ובכל זאת לא צריך לזלזל בזה.

בכל אופן ליהי, אני לא מוצא סתירה בין שני הדברים שאמרת. אכן עושים לכן הנחות, ומכיוון שכך, אתן לא נוהגות טוב, ואולי אתן לא גורמות ליותר מדי תאונות דרכים, אבל רוב השטויות הקטנות והמעצבנות בכביש זה אתן גורמות... למה? כי פשוט אין לכן מושג בנהיגה... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

8. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה כל כך נכון. בטסט השני שלי, הייתה עוד אחת איתי, שנהגה ממש לא משהו, היא עברה ואני לא.

9. ליהי Member

איזה שטויות,נו בחיי....

אוקיי, בחורות נוהגות חרא, בחורים נוהגים מעולה. אני לא אזרוק לכם סטטיסטיקות ("גברים עושים יותר תאונות מנשים"!) ואתם תחזירו לי ("כי יש יותר נהגים מאשר נהגות") ואני אמשיך: ("כן,אבל עשו את הסקר באופן יחסי, מה שאומר ששמו לב לפרט הזה"), כי זה לא יגמר לעולם. נשים נוהגות יותר זהיר, יותר איטי, נשים גם חרא בחניות (נ.ב אני לא "נשים"), אבל נהג טוב הוא לא נהג מרוצים שלוקח עם הפיאסטה שלו פתיחות מול מנוע 2000, נהג טוב לא צריך לדעת לעשות קיקים ורייסים ולנצח בכולם, או לעשות חנייה בין 2 מכוניות שהרווח ביניהן הוא קופסת גפרורים.

נהג טוב אמיתי צריך להיות זהיר וחכם על הכביש. ולכן, גברבריי הנכבדים, נשים עוברות טסטים ראשונים, ואתם שופכים עוד כסף על עוד טסטים.

10. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

מעניין איך אתם עוברים טאוריה בלי ללמוד את התמרורים (מהלינק שפירסמתי).

11. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב, התמרורים האלה היו פשוט אדירים...
    יותר מצחיק מהבדיחה על בקהאם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

12. ליהי Member

תקשיב לי גל
    אתה תתחיל להזהר ממני
    אחרת.... (המשך יבוא,תן לי לחשוב על משהו טוב...)

13. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

פעם ראשונה שאני מסכים איתך. אם זורקים לי שאני נוהג לאט מדי אני פשוט זורק זין, כי אני נוהג במהירות שאני מרגיש בה בטוח. זה יכול להיות קפיצות ל-130 קמ"ש (רק על כביש 6, כשאין אף אחד באיזור) או שזה יכול להיות 80 קמ"ש על כביש בינעירוני, אבל אחד שמלא בנהגים לא זהירים. אין לי כלום להוכיח על הכביש, אני רק רוצה לחזור הביתה.

14. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

דברים כדורבנות. אני באותה גישה.

15. ליהי Member

"אין לי כלום להוכיח על הכביש,ואני חושבת שהוכחתי את זה היום" http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

כשהייתי צעירה וחיננית (כמותכם), ועוד אהבתי לנהוג, הייתי עושה הרבה רייסים ופתיחות ובלאגנים. עד שיום אחד דפקתי את הפנס הקדמי (דווקא בחניה, בחניון, בקניון,אבל זה כרגע פרט שולי), ולמה אני מספרת לכם את זה? -כי אנשים פה שיש להם רישיונות שנה + בטח מבינים על מה אני מדברת. אין בנאדם שעל השנה-שנתיים הראשונות לא עושה "תאונה קלה" או מפוצץ פנס באוטו. לא משנה כמה זהירים. זה פשוט חוק כזה.

(למתעניינים, כצפוי, דפקתי בחנייה סובארו פשע של איזה ערבי שכמעט שחט אותי שחיטת אווז. והסלולארי שלי נדפק באותו היום,והייתי בלי כסף בכלל. זה היה יום קסום).

מכאן הסקנו ש:
    1.לא משנה כמה אתם נהגים טובים,אתם תדפקו מתישהו את האוטו.
    2.זה יעלה לכם הרבה מאוד כסף
    3.תצטרכו לשחזר את כל האירוע בחברת הביטוח
    4.אם אתן בנות, זה יגמר בחניה שעיקמה עמוד או הפילה למישהו פגוש, אם זה בנים,זה יגמר הרבה הרבה יותר רע...