על תוכנות השיתוף ברשת

הנושא בפורום 'פורום מחשבים, משחקים ואינטרנט' פורסם ע"י מיכל3, ‏25/8/06.

1. Pipe Member

זה ישמע לך קצת נדוש, אבל תורידי אימיול. למה? כי הסבלנות משתלמת.
    האימיול בשלושה חודשים ראשונים פלוס מינוס מוריד על מהירות קטנה,ויכול לשגע אותך.
    אבל אחרי הזמן הזה הקרדיט מצטבר, והמהירות מזנקת. כיום האימיול שלי מוריד לי על 60-140,במיוחד שירים או סרטים חדשים פופולריים.(אם הרבה "מקורות").
    מה עוד שזה נטול וירוסים וגם ניתן לשימוש עם ראוטר ופיירוולר(כמובן אם כייון הגדרות מתאים).

2. מיכל3 Member

אז זהו, שלי יש הסטוריה ארוכה עם האימיול וכל פעם אני מתעצבנת מחדש. אני כבר שנתיים משתמשת בתוכנה הזאת לסירוגין וכל הזמן היא איטית ברמות...
    מוזר שלחצי עולם היא מורידה על מהירויות כמו שציינת ורק אצלי מקסימום על 12 ובכלל לוקח כמה שעות עד
    שזה מתחיל בכלל להוריד :\
    אם יש לך המלצה על תוכנה אחרת אני אשמח.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

3. Barcelona Member

LIMEWIRE. נחמדה בהחלט, אבל לא למי שחושק בשירים בשפה העברית. אין שם.

4. Pipe Member

קראתי בהרבה מאוד מקומות על תוכנה בשם DC++, הרבה המליצו עליה מבחינת מהירות,נוחות וכו' וכו'. לא בדקתי אותה בעצמי, אבל לפי ההמלצות זו אמורה להיות אחלה תוכנה.
    את יכולה להוריד אותה כאן ואם לא,אז חיפוש קצרצר בגוגל יעשה את העבודה.

עוד כמה תוכנות שמצאתי:

OVERNET
    SHAREAZA
    IMESH

מקווה שעזרתי. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

5. בית"רי מלידה Member

אני צריך עוד דבר קטן אחד, ובטח ריקי תעזור לי בזה:

תוכנה חינמית שמדפיסה דולרים.

6. road runner Member

יש את גאידמק.. מצד אחד זה חינמי, אבל מה שכן צריך ללקק הרבה, ואז די בטוח תקבל כמות יפה של דולרים.

מיכל, יכול להיות שיש לך גרסא בעייתית של אימיול. יש גרסא עם הכיסוי השחור על העיניים של החמור, וממה שהבנתי הגרסא הזו נועדה לגרום למחשבים אחרים לחשוב שיש לך יותר אופציות לשיתוף ממה שבאמת יש לך, וככה להאיץ את קצב ההורדה. בפועל עלו על הטריק הזה, ואם לא יודעים איך לעבוד עם הגרסה הזו מקבלים מהירויות הורדה קטנות בהרבה.
    בכל אופן, אם למישהו פה יש גרסא כזו והוא בקושי מצליח להוריד משהו, שיפטר ממנה וישיג גרסא רגילה של האימיול.

וכמו שוואזה אמר: זה תלוי מאוד בכמה קבצים לשיתוף יש לך. ככל שיש לך יותר שירים לשתף, ככה תקבלי יותר קדימות בהורדת שירים ממקורות אחרים, ככל שיש לך יותר קבצי משחקים, ככה קצב הורדת המשחקים יעלה, וכו'..

7. SeRgInHo Member

אממ, אי אפשר להוריד שם אלבומים?! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

8. מיכל3 Member

פעם שנייה כבר שאני מקפיצה את האשכול..הפעם אני צריכה תוכנה טובה להורדת סרטים. חח חשוב לציין שלא תהיה מסובכת מידיי ומהירה אם זה אפשרי..
    תודה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

9. Barcelona Member

10. מיכל3 Member

תודה רבה על הלינק. הורדתי את התוכה, התקנתי והכל..אבל יש שם רק אופציות לצריבה וכד', לא מצאתי שם אופציה לחיפוש או הורדת סרט.

נערך לאחרונה ב: ‏5/3/07
  11. Barcelona Member

הולי שיט... משום מה המילה צריבה עלתה לי לראש. סליחה, אני מתנצל. זוהי תוכנת צריבה בלבד, בלי שום קשר להורדת סרטים. אגב, היא תוכנה יותר טובה מהנרו ואני ממליץ עליה, אם כבר התקנת אותה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx.

12. Riki Member

עזבי אותך משטויות, ביטורנט או סבבה די סי, אחרי שכל האימיולים למינהם שהתקנת לא מורידים לך בקצב מסחרר, תלכי על אחד מאלה שציינתי.

13. Raulito Madridista

כל מי שמבין בתוכנה SABABA DC אני אבקש עזרה ממכם.

הורדתי את התוכנה והתקנתי, הכל כמו שצריך. אני רק לא מוצא באיזה אתר נמצאים כל הקבצים שאפשר להוריד בעזרת התוכנה. דבר שני, איך עושים חיפוש כמו באימיול? אם אני רושם משהו בחיפוש זה מביא לי אפס תוצאות וזה לא הגיוני, כי חיפשתי סרט לדוגמא שבאתר נמצא ובתוצאות הופיעו לי 0 פריטים. תודה מראש למי שעוזר ומבין בתוכנה הזו - תוכנה מאוד מהירה! אבל הבעייה היא שאין יותר מדיי קבצים שאפשר להוריד דרכה. בקיץ זה הוריד לי פרוו אוולושין 5 במהירות מדהימה, תוך 3 וחצי שעות ירד המשחק!

14. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אני מצטרף לשאלה שלך, כי הורדתי את התוכנה ולא יודע איך להשתמש בה.

15. Riki Member