עם מודי ומלר באולפן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Hotspur, ‏25/4/07.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הגיוני , עם הכבלים הרגילים בלי הממיר יש לך את כל הערוצים הרגילים.

עם אנטנה רגילה אפשר לקלוט רק את ערוצים 1 ו2 ולפעמים 33

2. -=Messi=- Member

גם שיצאתי לטיול והלכנו לאכסניה, הייתה שם טלויזיה עם אנטנה והיה שם את ערוץ 5 וגם את ערוץ 10

3. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מסי תרד מהעניין, אין שום סיכוי שראית את ספורט 5 מבלי הכבלים. יכול להיות שראית את הערוצים האלו מבלי ממיר, באנלוגי ניתן לראות את הערוצים שציינת למעלה, אך עם אנטנה ניתן לראות רק את הערוצים 1 ו 2.
    נ.ב בתוך מספר חודשים גם את ערוץ 10 יהיה ניתן לראות כערוץ חופשי (כך לפחות על פי מנהליה של הערוץ).

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/4/07
  4. Paolo Maldini שחקן ותיקים

בקיצור, ערוץ 5 וערוץ 10 שניהם לא פתוחים לקהל הרחב שאין לו כבלים, ושניהם גם לא נמצאים בתשלום נוסף אצל הממירים הדיגיטליים.
    אז היתה פה טעות מפגרת של האחראים על השידורים או שאולי יש עוד סיבה להעברת השידורים לערוץ 10?

5. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

שי,אתה אוהד חיפה-אל תהיה תמים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx
    כל שנה אני שומע את זה מערוץ 10.

ומסי,שי צודק לחבר שלי אין כבלים וכל מה שהוא מצליח לראות זה ערוץ 11 ו-22 או ליתר דיוק
    בשבילו זה 1 ו-2.

6. Gooner Member

הלו!!אין מה להתווכח.
    ערוץ 1,23,33 הם ערוצים ציבוריים פתוחים לשידור (שעליהם משלמים את האגרה דרך אגב, שום דבר לא בחינם!)ערוצי 2,10 הם ערוצים ציבוריים מסחריים שמקבלים את הכסף שלהם אך ורק מפרסומות,ההבדל בין ערוץ 10 ל2 הוא שערוץ 10 החליט לא להעביר את השידורים שלו בצורה אנלוגית דרך לווין (כמו ערוץ 2 לדוגמא),ערוץ 10 החליט ללכת ישירות רק על קהל הצופים שיש לו ממיר כלשהו או הסכם עם חברת הכבלים.
    ערוץ 5 הוא בשום פנים ואופן לא ערוץ פתוח הוא חלק מחבילת הבסיס בכבלים\לווין שמשלמים\גונבים.

7. Riki Member

הטבע האנושי גורם לנו להתמכר לדברים טובים ורעים כאחד. מבחינתי אולפן ליגת האלופות היא מין התמכרות שאני לא ממהרת להיגמל ממנה. יש פאנצ'ים לא טובים פה ושם, יש כל מיני דברים שמפריעים, אבל עם יש משהו ישראלי שהוא באמת חוויה גדולה וצרופה, זה אולפן ליגת האלופות.
    אני בטוחה שרבים מאיתנו מיהרו להגיע הביתה לא פעם אחת, או ששינו את המשמרת בעבודה כדי להספיק לאולפן, אולי בגלל שזה אחד הדברים היותר טובים שיש לנו בטלויזיה.
    כמה פעמים יצא לי לשבת בפאב עם חברים באחד המשחקים המכריעים, ותמיד אחד מאיתנו זרק את אותו המשפט, תגידו לא חסר לכם עכשיו את מודי וחבריו ?
    רבים מאיתנו שהקבוצה שלהם הפסידה בסיבובים המקדימים ממשיכים לעקוב אחרי המשחקים, אחד מהדברים שגורמים לנו להיות עדין קשורים ומעורבים בין היתר, זה האולפן.

עם כל הכבוד לברקו ועם כל הכבוד לאיינשטין שהוא בלי ספק שדרן שאני אישית לא אוהבת http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx , הם לא הדבר האמיתי. הם לא מה שגורם לליגת האלופות להיות חוויה אחת גדולה כמו שכולנו התמכרנו אליה.

.

8. BLUE MOON Member

אני רק רוצה לחזק את מה שריקי אמרה ולהגיד שמה שמכניס אותי לאווירת ליכת האלופות אלה הפרשנויות והכתובת ומה שגורם לי להתמוגג גם מהמשחקים הפחות טובים אלו התקצירים, האווירה באולפן והלהקה בסוף, ולא לשמוע את איינשטיין מקריא את ההרכבים ולראות את התקציר במהדורת "היום שהיה"

9. Santiago Bernabeu Member

בואו נעשה קצת סדר. ניתן ליראות טלויזיה בשלוש דרכים:
    אנטה- ערוצים 11, 22, אולי 33
    אנולוגי- ערוצים 11, 10, 22, 4, 6, 5 וכו'
    כבלים- ערוצים 22, 10, 11, 5, 5+, 5+לייב, 5+גלוד.

כניראה שלפי ההגדרה של אופ"א ערוץ שנכלל בחבילה אנולוגית זה ערוץ פתוח.או שפשוט הקומבינה שוב חוגגת http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_dance.Xxx .

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/4/07