ענייני דיומא: האם אפשר ליישר את ירדן שועה?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏5/10/19.

?

מה לדעתכם צופה העתיד לירדן שועה?

1. הוא חסר שליטה לחלוטין. יזכר כעוד אחד מהכשרונות המבוזבזים של הכדורגל הישראלי.

14 הצבעות
    70.0%
  2. יצליח להתיישר ולממש את הפוטנציאל.

6 הצבעות
    30.0%
  1. DRORIKO Member

ירדן שועה הוא ילד חצוף, אבל בניגוד לרוב פה אני מספיק מבוגר כדי לזכור ילד יותר חצוף שבגילו של שועה שם פס על המאמן שלו כשזה ביקש ממנו להתחלף. אותו ילד חצוף הגיע בסוף לליברפול. עכשיו אני לא אומר ששועה יגיע לרמות האלה, אין לו את אותו כשרון, אבל אופי בעייתי זה משהו שאפשר לטפל בו בגיל כזה. השאלה אם הוא יפול על המאמן הנכון, אחד כמו אברם גרנט כזה שיודע לגייס אליו גם את השחקנים הכי פרובלמטים. אני בספק אם יש אחד כזה בכדורגל הישראלי.

oranfu אוהב/ת את זה.
  2. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אף אחד במכבי לא יגע בו.

לירן אוהב/ת את זה.
  3. סמואל אטו Member

ההשוואה הזאת... לא קרוב אפילו.

Clock End Stand ו-Abu George אוהבים את זה.
  4. G.B7 ירוק עולה

גם אם הוא יצליח איכשהו להתיישר קצת
    ולתת עונות טובות ואפילו גדולות פה בארץ
    ברגע שיצא לחול הוא יחזור מהר מאוד לארץ.

אותו דבר כמו אלירן עטר.

5. וסרמיליה Member

לא יודע יצליח להתיישר או לא אבל מה שכן אני חושב שהוא אוברייטד - כמה כישרוני שלא יהיה הוא עוד לא עשה כלום .
    יש צעירים לא פחות כישרוניים ממנו שלא זוכים לכותרות שהוא זוכה כי היתה לו באמת חצי עונה טובה בבני יהודה .
    אבל מי שמבין קצת כדורגל מבין גם ששחקנים כדוגמת איילון אלמוג או מוחמד עוואד או אפילו מלדה מנתניה לא פחות כישרוניים ממנו רק ששועה מיתג את עצמו כ"סופר סטאר".

6. DRORIKO Member

ואלירן עטר? ועטר אגב היה הרבה יותר גרוע ממנו. עד היום הוא לא התיישר 100%, אבל פעם הוא היה באמת פרא אדם.

7. alexshw Member

עטר ערס גדול, מתעסק בשטויות ולא מקצוען, אבל כפי שציינתי יש סקאלה מסוימת. נגיד בליגה שלנו הוא כיכב בעבר ובכל זאת הוא לא מקצוען ברמה ממוצעת כמו לצערינו עוד הרבה שחקנים ישראלים.
    שועה כרגע חסר שליטה ופשוט עוסק בהרס עצמי.

8. oranfu Member

עטר עבריין, שודד זקנות. שועה אולי ילד קקה מטומטם, זה עדיין לא אותו דבר.

ושועה כישרון גדול מאוד ביחס לכדורגל ישראלי. אולי לא הוכיח הרבה (כלום) עדיין, אבל הוא ממש לא חלוץ ישראלי סטנדרטי.

9. alexshw Member

עטר עשה את מה שעשה בגיל 18 או 19 ולא חושב שחזר לדברים כאלה אחר כך. זה טוב לפולקלור.
    גם עטר לא היה חלוץ ישראלי סטנדרטי והיה צריך להוביל את חוד הנבחרת שנים ולעשות משהו בחו"ל.
    נכון שעם השנים זה הפך לשקוף שהמנטליות שלו לא תאפשר זאת.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

10. oranfu Member

עטר היה כישרון גדול, אין ספק.

הוא גם עבריין מסריח.

11. Raulito Madridista

ירדן שועה יגיד תודה אם יעשה פה קריירה כמו אלירן עטר שהיה חלוץ ליגה מוביל זה שנים, מי מסתכל בכלל על יציאה לאירופה? אני מעדיף לדבר על כדורגל נטו - עטר כבש במספרים מעולים שנה אחר שנה ושבר את קללת החלוצים במכבי. הוא גם היה חשוב מאוד בעונת האליפות עד שגנבו לו את הפוקוס. שועה עדיין בלי גול או בישול בליגה, רק אומר אבל מבחינת דריבל וכישרון עוואד או מלמד נופלים ממנו משמעותית. נראה אם שועה יוכל להוביל את מכבי חיפה לאליפות ואם לא להיות מספר1 אז לפחות שיהיה קרוב לזה. וההשוואה לבניון לא רלוונטית - לא ברקורד שלהם באותו גיל, לא בכישרון, לא במספר הפעמים שהם טעו. שועה מחכה שיציבו לו גבולות והפעם באמת.

12. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

עשו פה לעטר חתיכת רצח אופי.
    עשה טעות אחת שהיה ילד,וישלם עליה. לא עושה אותו לעבריין. ערס הוא כן.
    מסכים שהוא היה צריך ויכול להגיע יותר רחוק בקריירה,ולהטביע חותם גדול יותר בנבחרת. אבל זה אפשר להגיד גם על בוזגלו,שכטר,תמוז,ברוכיאן ויצחקי,ושאר החברה מהשנתון שלהם.

שועה מתנהג כמו ילד מפונק,שקיבל הרבה כסף וחשיפה ולא יודע לגמרי איך להתמודד עם זה. לזכותו של מרקו והמערכת הם לא עושים לו יותר הנחות,ואני מאמין שהוא יתיישר בסופו של דבר.

13. Raulito Madridista

לא שאני אומר שהילד יגמור כמו ראובן עובד כי צריך כישרון מיוחד בשביל זה, תרתי משמע, ויש הבדל בין לא לעמוד בציפיות לבין לפרוש בגיל 26 ולהסתובב בתחנה המרכזית כמו הומלס כשאתה מכור לכל סם אפשרי, אבל זה הזכיר לי.

הייתה כתבה ענקית עליו ב"ישראל היום" בשבוע שעבר, את הסיפור שחלק מהחברים מהכדורגל שמרו לו חסד נעורים ועזרו לגייס כספים כדי להכניס אותו למוסד גמילה - את זה אתם מכירים. השאלה אם כולם ידעו שהוא היה מכור להימורים ולשטויות עוד בימי הזוהר שלו במכבי ת"א. ממש ילד טיפש שהיה צריך הכוונה, אני מרחם על ההורים שלו. הוא חולם לעבוד כפרשן כדורגל או משהו כזה ומצד שני הוא לא ראה כדורגל שנים כי זה עושה לו צביטה בלב. הוא קיבל אינסוף אפשרויות.

אני רוצה לחדד משהו: אלירן עטר עשה מעשה הרבה יותר חמור מאשר להתחצף למאמן או לאחר לאימון או לא למחוא כאפיים לקהל. אבל בכל השנים שאני עוקב אחרי התקשורת חוץ מאופי מורכב וסגור ושהוא פרוע - לא באמת שמעתי על יציאות לפני משחק ולריב כל שני וחמישי עם המאמן. גם זה שהוא חזר מחו"ל עם הזנב בין הרגליים זה לא שייך.

14. oranfu Member

אלירן עטר, בהגדרה, הוא עבריין. שודד זקנות מסריח. איפה זה ואיפה מה ששועה עשה\עושה??

יצחקי היה צריך לעשות עם הקריירה שלו יותר, אין ספק. פשוט אפס מקצוענות אבל לא היה בעייתי עד כמה שאני יודע.
    תמוז היה צריך לעשות יותר מהקריירה שלו.

שכטר? הציא את המקסימום לדעתי.
    כנ"ל בוזגלו.

ברוכיאן? המקסימום שלו היה קריירה כמו של ממן. אבל גם לזה אין לו את האופי.

אגב, לדעתי יצחקי הוא הפיספוס הגדול מכל השמות האלה.

15. alexshw Member

בוזגלו גם כישרון מבוזבז בגלל ניהול לקוי של קריירה ואולי גם יותר מדי פציעות. לפחות הייתה לו את ב"ש שבגללה יוכל לרשום הישגים כלשהם.

לברוכיאן היה אופי נוראי וחוץ מזה מחלת הימורים.