ענייני דיומא: השועל בלול התרנגולות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏8/12/19.

?

האם לסטר הופכת לנגד עינינו למועדון גדול מן המניין?

1. כן-רואים את התוצאות

0 הצבעות
    0.0%
  2. לא-עדיין אין עקביות

13 הצבעות
    100.0%
  1. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אבל הציעו לקלופ את התפקיד והוא הבין עם מי יש לו עסק ונפנף את וודוורד (ללא ספק השיחה הזאת תיחשב בעתיד, או כבר עכשיו, כרגע שבו השתנתה ההיסטוריה של הכדורגל האנגלי, כמו שיחת הטלפון בין ווילקינסון ופרגי בנובמבר 1992). אף מאמן רציני לא ירצה לעבוד בקרקס, אז נשארנו עם מאמני עבר או טירונים.

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  2. alexshw Member

הוא גם סירב לריאל.
    מאמנים רציניים הסכימו לבוא עזוב שהם היו אחרי השיא אבל מאז רמת הריקבון במועדון הרקיעה שחקים.
    אי אפשר לעבוד עם וודוורד כבר.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

3. סמואל אטו Member

הייתי בטוח מהכותרת שזה דיון על מוריניו...

Gianzola, WellNeverDie, DRORIKO ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  4. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

וואלה מתאים.

במקור זה שם של סרט סאטירי של אפרים קישון משנות ה-70 על שלטון מפא"י, ספי ריבלין היה בתפקיד הראשי.

סמואל אטו, Roma ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  5. Andrei Kanchelskis Member

ובכל זאת אני עדיין בדעה שאם הנהלת יונייטד תפנה למאמן מנוסה כמו פוצ'טינו או למאמן מבטיח כמו סימונה אינזאגי הם לא יסרבו להצעה שתגיע. אם גם אחד מהם ייכשל אני באמת יתחיל לחשוב שהבעיה היא בהנהלה שלנו הרבה יותר משהיא במאמן...

6. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו בכל מערכת יחסים, זה דו כיווני. יש ממש מעט הנהלות שאף מאמן לא יצליח בהן, ולמרות שאני מקווה שביונייטד זה המצב - אני לא בטוח שכך הדבר. גם ל-fsg היו לי המון תלונות לפני עידן קלופ, ואני עומד מאחורי התלונות האלה גם היום, אבל מאז שקלופ הגיע הסינרגיה בינו לבין ההנהלה מאוד ברורה. זה הקפיץ גם את הניהול עצמו כמה רמות קדימה למצב שבו יש לי בטחון במערכת שלנו גם כאשר קלופ יעזוב.

מה שאני רוצה להגיד זה שגם אם ההנהלה הזאת נראית נורא ומהווה את המכשול העיקרי בדרך של המועדון להצלחה, מינוי של מאמן מתאים יכול לשנות את התמונה.

ובחזרה לדיון על לסטר - הם לקחו את מה שנייג׳ל פירסון עשה, הבינו שיש גם לזה איזושהי תקרה ופיטרו אותו בשלב שבו הייתה ביקורת מאוד קשה על המהלך (אם אני זוכר נכון). אחרי ראניירי, הביאו עוד מאמן שימשיך את דרכו, ומשם זה באמת הפך להיות ה"dna" של המועדון. לא מן הנמנע שביונייטד יקרה אותו דבר בקרוב ואז, עם כל המשאבים שיש למועדון, הוא יחזור לקדמת הבמה.

7. alexshw Member

כי יש את המנהל המקצועי שעובד עם קלופ. אדם מן הענף.
    אין הבדל בהבנה במשחק עצמו בין גלייזרים ל fsg.
    גם לא חייבים להבין. הם חייבים למנות אנשים שיבינו.

פוצ'טינו לא יסכים להיות סמרטוט של בנקאי. אם יקבל הצעה אז יבוא עם דרישות רציניות כך אני מקווה לפחות.
    היום ביכולתו של וודוורד להכשיל כל אחד.

8. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

זאת חלק מהכוונה שלי. מאמן מתאים = מאמן שגם יידע להציב גבולות מסוימים, ולשפר את הניהול מעליו. פוצ'טינו הוא אחד כזה, ולדעתי גם המעמד שלו מאפשר לו להיות כזה. לרוג'רס, דלגליש והודג'סון לא היה את המנדט לעשות כך ובגלל זה גם המערכת של FSG לא ידעה 'להרים' אותם. קלופ הגיע ופתאום הרבה יותר קל להגיד לו כן, לתת לו להכתיב מדיניות אפילו ברמה מסוימת.

9. Clichy COYG

@Scouser Tommy
    אם אני לא טועה פירסון פוטר בגלל התקרית הגזענית שהייתה לבן שלו במסע קדם העונה לתאילנד.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  10. alexshw Member

אבל צריך שהידע יטמע במערכת מעבר למנג'ר. זו הבעיה בתרבות ניהולית ביונייטד.

נערך לאחרונה ב: ‏10/12/19
  11. Andrei Kanchelskis Member

חשוב לציין שההנהלה שלנו לא הגבילה שום מנג'ר שהיה אצלנו עד כה מאז לכתו של פרגי בכל הקשור לכסף לשחקני רכש. כל מנג'ר קיבל יד חופשית לרכוש אילו שחקנים שהוא רק רוצה אך כידוע אף אחד מהם לא באמת ידע להוציא משהו מן הסגלים שהיו לו ועל מוריניו אף ניתן לומר שהיה לו סגל רווי בשמות נוצצים ויקרים.

עד שלא יוכח אחרת אני בדעה שהבעיה אצלנו עד כה היא רק בגלל מאמנים שכל אחד מסיבותיו שלו לא התאים לנו ולא בגלל הנהלה שלא יודעת לנהל, וצריך אגב לציין שכל מינוי לפחות בתחילתו נראה לגיטימי(אפילו זה של דיויד מויס) ככה שגם פה קשה לבוא בטענות להנהלה.

12. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה חושב שהם קיבלו יד חופשית לחלוטין? מצד אחד אין לי ספק שאם אחד מהם מאוד רצה שחקן מסוים הוא קיבל אותו, מצד שני אני לא כ"כ בטוח שלא הנחיתו עליהם שחקנים שהם אולי פחות רצו.

13. Andrei Kanchelskis Member

אני לא חושב שהנחיתו עליהם שחקן שהם לא רצו, אני כן חושב שאם וודוורד היה מבין בכדורגל הוא היה דואג לכך שיגורשו מהקבוצה כל מיני פלאינים ויאנגים למיניהם....

14. k_700 Member

המאמנים אצלינו לא קיבלו כל שחקן שהם ממש רצו כמו שקורה בכל מועדון בעולם(ואן חאל ממש רצה את ראמוס למשל... יופי לו).
    גם מוריניו אומר כבר חצי שנה שהוא ממש רצה את מגווייר למשל בקיץ שעבר.
    אפשר להבין כל הנהלה שבוחרת לו להביא לך עוד בלם אחרי שבזבזת איזה 90 מליון פאונד על שני בלמים ויותר מ250 מליון פאונד בטוטאל.

המאמנים אצלינו(פרט למוייס שהיה פחות מעונה) בהחלט קיבלו את רוב השחקנים שרצו כשקיבלו את הקיץ "לבצע מהפכה לפי ריאות עיניהם".
    הם עשו עבודה איומה עם מה שקיבלו, הפתרון זה לא להכפיל להם את התקציב בקיץ שלאחר מכן כשהם עשו עבודה כל כך איומה.

15. alexshw Member

ואן חאל קיבל כל שחקן ריאלי שרצה.
    גם מוריניו עד שהסתכסך עם וודוורד אחרי הטרולינג נגד סביליה כנראה.