ענייני דיומא: מה יוציא את קוטיניו מהבור?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏12/6/20.

1. Roma מנהלים

נזרום עם מה שאתה אומר, מלבד אינטר ויובנטוס לא רואה איטלקיות אחרות קופצות עליו בשכר שלו ובסכומי העברה הצפויים. כמובן שיובנטוס ואינטר לא צריכות אותו.
    אני חושב שברצלונה תנסה למכור בכל מחיר ולא ליפול להשאלה נוספת שגמור סופית את המנייה.

2. DRORIKO Member

אוקי, במקום מי אתה מכניס אותו להרכב של לאציו?

3. k_700 Member

ברצלונה תצטרך להכנס בעניין של השכר אם לא תהיה בו התעניינות אמיתית מאנגליה.
    האינטרס פה כפול, ברצלונה תרצה להעיף אותו ולגרד משהו מבחינת העברה ולשם כך תצטרך ל"שלם" בשכר.
    יובנטוס כל עונה קונה איזה 949494944 קשרים, זה לא יפתיע אותי אם היא תקנה אחד כזה גם הקיץ.
    היא גם חולה על הפרוייקטי שיקום האלה.

4. SaSa Member

לדעתי סיטי ופסז' התקוות היחידות של בארסה.
    אם נקבל עליו שליש ממה ששילמנו ( ועוד נשלם לליברפול) אני אהיה מרוצה.

5. k_700 Member

ב3-5-2 שלהם?
    אני רואה את לוקאס לייבה משחק שם, מה השאלה פה בכלל?
    זורק את לוקאס החוצה ושם שם גם חצי קוטיניו.
    אגב, הנוכחות של לוקאס בסגל אמורה לדרבן אותם לקחת את קוטיניו, הוא רגיל כבר להחזיק לו את הכיס.

נערך לאחרונה ב: ‏13/6/20
  6. Roma מנהלים

היא חולה על פרוייקטי שיקום זולים משמעותית מקוטיניו.

בנוגע ללאציו, אין קשר בינו לבין לוקאס, זה שלוקאס היה פח אשפה באנגליה לא אומר כלום. המתחרה שלו הוא לואיס אלברטו שגם לא בדיוק הבריק באותה קבוצה אנגלית אבל באיטליה הפך לכוכב.

סמואל אטו ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  7. k_700 Member

אני לא רואה את ברצלונה מבקשת על קוטיניי יותר מ35 מליון פאונד וכשהיא גם תצטרך לממן חלק לא קטן מהשכר שלו(זה המחיר של עסקאות על כושלות מאוד).

לא יודע מה איתך, נראה לי כמו דיל מזמין לאיטלקיות.

8. SaSa Member

קוטיניו מרוויח משהו כמו 15 מיליון.
    איזה אינטרס יש לבארסה לממן חלק משמעותי משכרו בסיטואציה כזו??.עדיף כבר שישאר במועדון וזהו.
    במחשבה שניה עם הנהלה כמו שלנו הכל אפשרי.

9. DRORIKO Member

לגבי לאציו, באתי להגיב אבל ROMA ענה לפני וחסך לי תגובה.

לגבי יובה בכלל לא פוסל את קוטיניו מתחת לחלוץ/ים. השאלה הגדולה היא מה יהיה השילוב בינו לבין רונאלדו ודיבאלה שבעצמם רוצים את הכדור אצלם ברגל. עד שהשניים הסתדרו אחד עם השני לקח שנה וגם זה עדיין לא 100 אחוז FEET(כמו שסארי בעצמו אמר השבוע) להכניס גם את קוטיניו לקלחת יכול ליצור שם ברדק שלם. לדעתי יובה צריכה להתמקד כרגע יותר בקישור האמצע ובמגינים.

10. סמואל אטו Member

במקום לוקאס? הקשר האחורי?

במידה וקוטיניו יערוך עוד כ-20 הופעות בבארסה ליברפול תזכה לעוד 20 מיליון יורו דמי העברה.
    לא בטוח שיהיה פשוט למצוא עוד קבוצה שתשלם את כל השכר שלו וגם דמי השאלה.

נערך לאחרונה ב: ‏12/6/20
  11. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל, אף אחד לא הוריד ממנו לחלוטין כל אחריות.
    שנית, מבחינת כדורגל נטו, קוטיניו הוכיח שהוא ברמות הכי גבוהות שיש. הוא עד כדי כך גדול. מבחינה מנטאלית, כנראה שבדומה להרבה שחקנים גדולים אחרים (הראשון שקופץ הוא טורס), הוא צריך מועדון וסביבה שמתאימה לו. לא חושב שמישהו הוריד מעד כמה גדול היה טורס בין 2007-2010 בגלל שהוא קרס אחרי זה בצ'לסי. ובמקרה שלו זה אפילו לא קשור לשום דבר טקטי כי על פניו הוא המשיך לשחק באותה עמדה בה שיחק כל הקריירה.

כלומר, הכישלון בברצלונה לאו דווקא מעיד שהוא לא יהיה שוב פעם גדול בקבוצה אחרת ועם תנאים שיותר מתאימים לו.

12. Raulito Madridista

קוטיניו לא יימכר ב-35 מיליון פאונד, במצב כזה קיקה סטיין כבר יעדיף לסמוך עליו ולמכור את הפצוע הכרוני עוסמאן דמבלה. לדעתי האופצייה המתונה היא השאלה בסכום של 10-12 מיליון יורו ותשלום שכרו ועם סעיף רכישה שהוא חובה. הליגה האיטלקית לא באמת רלוונטית, עובר קבוצה-קבוצה וזה לא יקרה. לאציו השנה טובה מאוד מקצועית ובמאבק האליפות אבל היכולת הכלכלית שלה שונה אלא אם כן תמכור את מילינקוביץ'-סאביץ'

העונה שלו -קוטיניו - בבאיירן גם לא ממש עומדת לזכותו (המספרים סבבה, אבל זה לא היה זה, הוא לא היה ה-כוכב, קצב המשחק שלו לא השביע רצון) וחובת ההוכחה עליו שהוא מסוגל להצליח במועדון גדול אחר ואני מתחבר למה שכתבת על הפן המנטאלי. כמובן שהוא היה גדול בליברפול לא רק בקבוצה של קלופ אלא עוד הרבה קודם לכן ושחקן שהוציא אותה מהבוץ לא פעם. כבר ראיתי שחקנים שלא משחקים על העמדה המקורית שלהם והפער בין הרצוי למצוי לא היה כזה גבוה. מולר בכנף ימין זו דוגמא אחת, זידאן בכנף שמאל במערך הלא-סימטרי שלנו. אפילו הייתי מציין את דויד ויאה ותיירי הנרי והשנתיים הראשונות שלו בקבוצה.

13. Clichy COYG

לשפוט שחקנים לפי התקופה שלהם בברצלונה בעידן מסי עושה להם עוול. אם זה זלאטן, וייה, אלכסיס או ססק - כל אחד מסיבותיו שלו - כולם שחקנים שלפני ואחרי עשו קריירה מרשימה ולא הייתי ממהר לשפוט אם יוכלו לתפקד במועדון גדול אחר ע"פ מה שהראו שם. לדעתי יותר משזה כוכבית לרעתם, זו נקודת זכות לשחקן כמו סוארז שהצליח לא להבלע לצד מסי.

oranfu אוהב/ת את זה.
  14. oranfu Member

לא חושב שזה מסי כמו שזה כל המערכת הניהולית\מקצועית במועדון.

15. alexshw Member

מה הייתה בעיה עם אלכסיס ווייה בברצלונה?