עצומה להחזיר את בקהאם לנבחרת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י ENGLAND, ‏15/10/06.

1. THE STRETFORD END Member

רובי,
    עם כל הכישרון שיש ללנון נסיון עדיין אין לו מספיק,
    בוא נראה אותו שומר על יציבות לאורך תקופה ארוכה,
    וכן רובי,את ההגבהות,את ראיית המשחק,את הבעיטה והנסיון שיש לבקהאם בכמויות ללנון עדיין אין,
    גם במונדיאל הכושל כל-כך של אנגליה עדיין היה זה בקהאם שהיה מעורב בשערים המעטים שלנו,
    וכבר כתבתי,נגד קרואטיה מה היה עדיף שנוויל שהוא מגן ישחק כקיצוני,ששון רייט פיליפס שיש לו צורה של ספסל ישחק?

התחלת לחשוב כמו ישרלי בזמן האחרון,
    תחילת עונה וכבר דיברת על להעיף את יול מטוטנהאם,טוטנהאם הוטספר,אחרי 4 משחקים להעיף את מקלארן מאנגליה ועכשיו כל מי שמעל גיל 30 כבר לא מספיק טוב מעבר להתלהבות שהוא מביא,

וכוס אמא של נבחרת ישראל,אני מעדיף שמצרים תעלה למונדיאל ולא ישראל.

2. קינג לדלי Member

אתה כותב שאין ללנון נסיון אבל איך יהיה לו אם הוא לא ישחק ???
    ודי כבר עם הנסיון,ריאו קוקר ,לנון ועוד כשרונות מהצעירה שיחקו הרבה משחקי נבחרת (לנון היה מצויין במונדיאל בדקות ששיחק)ואם לא עכשיו אי מתי ?

3. THE STRETFORD END Member

ואין לי בעיה שישחק אבל כן יש לי בעיה שבקהאם לא בסגל,
    קארגר כן,ריצאדסון כן,שון רייט פיליפס כן,פיל נוויל לפעמים,בקהאם לא,למה?
    מה התברכנו בכל-כך הרבה כשרונות בצד ימין ואפילו באמצע,או יותר נכון בשחקנים שמביאים את עצמם לידי ביטוי בנבחרת כמו בקבוצות שלהם שלבקהאם אין יותר מקום?

4. קינג לדלי Member

כי בקס זה לא שוני רייט וקשה לשים אותו רק בסגל ולא לתת לו לשחק אלא רק במקרי פציעות.
    חוץ מזה שכמו ששחקנים בנבחרת אמרו שהכל היה סביבו ואפילו אריקסון היה נותן לו להחליט ומתייעץ איתו.

מקלארן עשה בשכל שרצה לשנות את האווירה בנבחרת רק חבל שלא המשיך את הגל וגם היה מצעיר אותה עם כמה כשרונות מהצעירה.
    במקום זה הוא הלך על פיל נוויל .

5. W.Rooney Member

מסכים עם רובי,

אי אפשר לשים שחקן כמו בקהאם, שתרם כ"כ הרבה לנבחרת, בסטנד ביי. או שהוא שחקן הרכב, או שלא יהיה בסגל בכלל. יותר מעליב לשים אותי במקום שוני רייט, שייכנס ל-10 הדקות האחרונות כשאנחנו בפיגור.

6. THE STRETFORD END Member

מה זה קשה לשים אותו בסגל ולא לתת לו לשחק,למה לא?
    יש מנג'ר חדש ויש לו סדרי עולם חדשים ואחד מהם שבקהאם כבר לא שחקן הרכב בטוח,
    בדיוק כמו שקאפלו עכשיו החליט להושיב את בקהאם על הספסל,בדיוק כמו שפרגוסון בזמנו החליט להושיב את בקהאם על הספסל והוא קיבל ומקבל זאת כיום,
    יש לו 2 ברירות לו יזמנו אותו,או לקבל את זה,להילחם על מקום בהרכב ולתת הכל כשיקבל דקות משחק גם אם זה לא כמו שהיה רגיל,
    או לא להיות מוזמן בכלל,
    אני בטוח שלו בקהאם יקבל זימון הוא יקפוץ על העגלה ויתנהג בהתאם לחוקים החדשים.

נערך לאחרונה ב: ‏15/10/06
  7. W.Rooney Member

סטרטפורד, הדוגמאות שאתה נותן הן כשבקהאם שיחק בקבוצה. פה אנחנו מדברים על נבחרת אנגליה, עולם אחר לגמרי.
    אני לא חושב שמקלארן יזמן את בקהאם ויחכה שיוכיח את היכולת שלו במדי הנבחרת. הוא, כמו כל אחד אחר, יודע למה בקהאם מסוגל, ואם הוא חושב שכדאי לזמן אותו - הוא יעשה את זה.

נערך לאחרונה ב: ‏15/10/06
  8. cantona#7 Member

בקהאם עוד יחזור לנבחרת זו שאלה של זמן.זה צפוי לקרות כבר בחודש הקרוב כאשר הנבחרת תפגוש את הולנד למשחק ידידות ב15 בנובמבר .

9. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לי ספק שבקהאם יקבל מצב שבו הוא מזומן לסגל ומקומו בהרכב לא מובטח, אבל הקרקס מסביבו יהיה מטורף ויזיק לנבחרת. חוץ מזה, אם מעלים שחקן מהספסל כדי לשנות משחק אני מעדיף שחקנים מהירים מאשר להכניס משהו שמתחיל להיות דומה לקוורטרבק בפוטבול. יש לבקהאם מה לתרום גם עכשיו, אולי אפילו תרומה שתהיה מכרעת, אבל נבחרת אנגליה חייבת להשתחרר ולהמשיך הלאה וכדי שזה יקרה בקהאם לא יכול להיות חלק ממנה.

10. cantona#7 Member

בנתיים הנבחרת הולכת אחורה ...
    בכל נבחרת אשר תיהיה תמיד חייב להיות לצד השחקנים הצעירים שחקן עם נסיון .

11. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפרדיננד או טרי אין ניסיון? ללאמפרד וג'רארד אין ניסיון? כולם היו בטורנירים גדולים, כולם שיחקו לא מעט בליגת האלופות, לכולם יש כמות הופעות גדולה מאוד בליגה. לבקהאם יש יותר הופעות מהם אולי אבל זה לא שאנגליה הלכה על הרכב של ילדים. בסך הכל השחקנים שפינו את מקומם בסגל אחרי המונדיאל היו ג'יימס, קמפבל ובקהאם, כשלשני הראשונים לא היתה תקוה לחזור להיות שחקני הרכב.

לאנגליה בהחלט יש בעיות מקצועיות, היעדר ניסיון זאת ממש לא בעיה לטעמי. יכול להיות שעם בקהאם, אנגליה היתה משחקת באותה צורה אומללה נגד מקדוניה וקרואטיה אבל גונבת איזה גול מבעיטה חופשית, אבל היא חייבת להתגבר על התלות הזה ולהמשיך הלאה.

12. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

סבבה להתקדם, תוריד אותו לספסל. בקהאם עם המוטיבציה והדיוק הוא בדיוק מה שיכול לשנות עניינים כשהאריות בצרות. הפרינציפים של מקלארן עוד יעיפו אותנו מהיורו...

13. cantona#7 Member

את הניסון שיש ללאמפרד,וג'רארד אפשר לדחוף לתחת ...
    במונדיאל האחרון לאמפרד היה חושך מוחלט,הוא לא הצליח להביא בגרוש את היכולת הנפלאה שיש לו בצלסי
    לנברחת.הוא לא הזכיר לו לרגע אחד את אותו שחקן נפלא שהוליך במו רגליו את צלסי לאליפות שניה ברציפות.

ג'רארד גדול ככל שיהיה,ווינר ככל שיהיה כמו לאמפרד לא עשה את אותם דברים נפלאים שהוא עושה בקבוצה שלו בנבחרת .כמה דיברו על זה שסטיבן g וווינר,וזה מה שיכול לעשות את ההבדל עבור הנבחרת אבל בשורה התחתונה פעם נוספת כל הניסיון הזה הוכח בליברפול לא בנבחרת .אני לא זוכר שג'רארד,טרי,לאמפרד או כל שחקן אנגלי אשר תרצה העלה את אנגליה במו רגליו לטורניר .

14. THE STRETFORD END Member

אמיר ע
    "אם מעלים שחקן מהספסל כדי לשנות משחק אני מעדיף שחקנים מהירים מאשר להכניס משהו שמתחיל להיות דומה לקוורטרבק בפוטבול."

נו ואפשר לחשוב שג'ו קול שמשחק בצד שמאל של אנגליה מהיר כמו מטוס,או שלאמפארד,קאריק וגרארד
    גם כן סילונים ושרק בקהאם יהיה זה שיגרום לנבחרת להיות איטית.

משחק נכון עם הכדור מהיר מכל שחקן !!!

אני בעד הכנסה של שחקנים צעירים חדשים וטובים אבל צריך לעשות זאת בחוכמה,
    ולא לשלב את בקהאם ואת היכולות שלו בסגל זה לא חכם במיוחד,
    הוא הראשון שהבין כי הזמנים שהוא השחקן החשוב ביותר או הבטוח ביותר בהרכב הנבחרת הסתיימו בכך שהחזיר את סרט הקפטן מיד לאחר הגביע העולמי,
    מקלארן היה צריך לעשות פעולה כלשהי בכדי להראות שיש בוס חדש עם דרך חדשה וצאנס שווה לכולם,
    הוא עשה זאת באי הזימון של בקהאם,

אבל עדיין בקהאם הוא אחד השחקנים האנגלים הטובים שיש בשוק,הוא עדיין משחק ברמות הגבוהות ביותר,
    מהירות אף פעם לא היתה לו מי יודע מה,חוכמת משחק ועוד איך,
    לו מקלארן יחליט על שיטת משחק מסודרת ומתאימה כל שחקן טוב יכול להשתלב בה ובקהאם הוא הרבה יותר מסתם שחקן טוב.

לו בקהאם היה נכנס כמחליף ואנגליה היתה גונבת גול נגד קרואטיה או מקדוניה מכדור חופשי או הגבהה שלו
    זה לא היה פותר או מסתיר את הבעיות שיש לנבחרת אבל זה בהחלט היה גורם לפחות התקפי לב ודאגה לגבי העפלה עם עוד כמה נקודות בקופה ומה רע בזה?

15. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

על הנייר זה נשמע פשוט והגיוני, אבל בפועל זה לא יעבוד. דייויד בקהאם לא יכול לשבת על הספסל של הנבחרת, לא בגלל שהוא לא יסכים ולא בגלל שהוא יגרום לבעיות, אלא בגלל שכל תשומת הלב התקשורתית תחריב את הנבחרת. זה הולך להיות משהו בסגנון אבי נמני ומכבי תל אביב, כל מה שידברו עליו זה אם הוא פותח או לא, ולא משנה כל השאר. ואם הוא לא אמור להיות שחקן הרכב, עדיף שלא יהיה בסגל כלל.

נכון שבקהאם עשה את ההבדל שלמפארד או ג'רארד לא עשו אבל לעזאזל, הוא באמת היה טוב באחד משלושת הטורנירים האחרונים בהם לקח חלק? הוא היה חושך ב-2002, החטיא שני פנדלים קריטיים ולא היה טוב ב-2004, והמצבים הנייחים שלו עשו את ההבדל ב-2006. אבל אי אפשר להמשיך להתבסס על זה. לצד העובדה שהיתה לו יכולת להכריע משחקים במצבים נייחים, גם היתה לו פגיעה במשחק השוטף של הנבחרת. כן, אני יודע שגם העובדה שהוא לא שם עכשיו לא שיפרה את זה, אבל תנו לזה קצת זמן.

אני לא חושב שמקלארן עושה כאן פרינציפים ודווקאים, הוא בונה נבחרת חדשה, ולפעמים כדי ללכת קדימה צריך קודם ללכת אחורה. אנגליה עדיין צריכה לעלות מהבית הזה ובסופו של התהליך לצאת נבחרת יותר טובה.