עצומה נגד ארקדי גאידמק!

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י כדורגל זה איסוקר, ‏10/6/07.

1. Riki Member

אולי ילד רשם את זה, אבל זה לא משנה. כמו שגל אמר, העלינו לגדולה מישהו שהכי לא ראוי לזה.
    תרומות של אדם למדינה ולקהילה לא מהווים כלים מתאימים להיות ראש עיר או יותר מזה.
    טיפשים אנחנו.

2. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לי בעיה עם כל מה שהוא עושה בספורט. שם מדובר בתחרות חופשית וכל עוד הוא יכול להעמיד תנאים טובים יותר להצלחה, בכבוד. יש לי בעיה שהוא קונה את ההמון בכסף. על חוסר בכריזמה, יחסי אנוש, או כל דבר אחר, הוא מחפה בערימת שטרות נאה. הוא הרי יכל לקנות את מכבי תל אביב, קבוצה עם אותו מספר אוהדים כמו זה של בית"ר ירושלים ועם עבר הרבה יותר מפואר, אך הוא לא עשה זאת, כי הוא ידע שהקהל של בית"ר ירושלים זה כח פוליטי. אבל אפילו הכח הפוליטי של הקהל הירושלמי מתגמד לעומת הכסף של ארקדי גיידאמאק. אם מאיר פניג'ל או משה דדש היו תורמים כסף לקבוצה ערבית, הם היו גומרים בארון. אבל למיסטר ארקדי יש כסף, אז הוא יכול להרשות לעצמו. אם מאיר פניג'ל או משה דדש היו חושבים על להיכנס לקבוצת הפועל ירושלים בכדורסל, גם כאן הם היו גומרים בארון. אבל, שוב, הכסף קובע.
    וככה, בעזרת הכסף, בלי שאף אחד ישים לב, גם בית"ר, גם הפועל וגם מרבית הקהילה הערבית תומכים.

מה המצע שלו? אף אחד לא באמת יודע. מהן דרכי תפישת עולמו? זה כנראה לא באמת משנה. העיקר שהוא יפזר את השיקים, והרבה מהם, ושהם לא יחזרו. זה מספיק כדי לקנות לעצמך כל כך הרבה תומכים, גם אחד מהם שונא את האחר ומצפה למותו.

3. Ampelmann Member

חחח המצחיק הוא שהמשתמש השני שחתם התהדר בשם "סאשה גאידמק".
    הסיפור הזה עם ארקדי זה הקוריוז של העשור, אבל בוא נעזוב את זה בצד כרגע. מה שבאמת מטריד אותי בבועה שלי עכשיו הוא שיפיופיות הנפש של ארקדי פוגעת לי אישית בבטן הרכה שלי, הרכה והאשכנזית שמחפשת להמשיך ולעכל שרימפסים וקלאמרי!!
    חסר לו שטיב טעם תהפוך לעוד רשת כשרה ואני שוב אצטרך לשלם 80 שקל על קצת פירות ים.

4. לא מצאתי כינוי Member

[QUOT]אף אחד לא יודע איך הוא השיג את הכסף שלו. [/QUOTE]

so what?? צריך לחטט לכל אחד בכיס האיש ולדעת מאיפה הוא השיג את הכסף?

וזה אומר שהוא אשם? כל עוד בן אדם לא הואשם הוא בחזקת חף מפשע

רק בצרפת, וגם זה רק לחקירה ולא למעצר.

5. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

חחחחחח זה ללא ספק אחד ההזויים...
    הוא הפך אותה לרשת כשרה ואז במדינה יהודית אין לו מקום...
    הזוי...

וזה נכון-הוא לא מלאך...
    אבל בין זה לבין להכין עצומות מפגרות בגלל שלמישהו יש עודף זמן יש הרבה.
    במקום זה שיעשו עצומה נגד אולמרט/חראלטון/חברות הסלולר וכו..
    שיעשו משהו מועיל http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

6. Paolo Maldini שחקן ותיקים

:aaarofl:

7. samoel Member

לפחות הבנאדם מביא כסף מבחוץ ולא עושה את זה על חשבון פשוטי העם כמו אחרים. זה מה שאני חושב לגבי הכסף שלו.

הרס את הכדורגל? פחחח אם הוא רק היה יודע לנהל אז היה לנו ייצוג קבוע בליגת האלופות. אבל הוא רק בהתלחה בוא נראה.

טיב טעם כשר? טוב מאוד מדינה יהודית לא?

זה שהוא מבוקש בצרפת ויכול להיכנס בסה"כ ל- 3 מדינות בעולם רוסיה ישראל ואנגולה זה בגלל שלכולם הסכם הסגרה עם הצרפתים. נכון הוא תרם כנראה למלחמה שהייתה באנגולה וזה באמת לא בסדר אומותרת ביקורת על זה אבל כל עוד לא הוכח בוודאות שהוא אשם. יש לו כל זכות לעשות מה שבא לו בטח ובטח במדינה שמתיימרת להיות דמוקרטית. ואגב אני מוכן לחתום שהוא יותר נקי מכל הפוליטיקאים שיש לנו במדינה הזאת.

כישלונרים הביתה! תאמין לי ארקדי בשלטון יחזיר את העם שלנו להבין כמה טוב היה וכמה צריך להגן על המדינה דיקטטור לכמה שנים ואחרי זה נבין שאין לנו ארץ אחרת ושהערבים תוך 20 שנה אוכלים אותנו חיים אבל זה לא הנושא אז דיי לדבר ואני ממש מקווה שהעצומה הזאת תרד מהרשת. ילדים מפגרים!

8. כדורגל זה איסוקר Member

צודק ב100 אחוז http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

9. Robin Member

נכון, עדיף להרוויח את הכסף על חשבון הדם של אנשים עניים באפריקה.

נכון, מיליארדר אבל אתה יודע איך לנהל יותר טוב ממנו (מה גם שהוא לא מנהל את בית"ר, הוא רק מביא את הכסף, אני מניח שיש לו דברים יותר חשובים בחיים מלנהל קבוצת כדורגל).

יש מספיק חנויות כשרות שבהם דתיים\שומרי מסורת יכולים לקנות בהם את הבשר שלהם. למה לא לתת את האופציה לקנות בקשר לא כשר (חזיר, פירות ים וכו') למי שלא שומר מסורת?

הוא יכול להיכנס לאנגולה, ישראל ורוסיה בגלל שיש להם הסכם הסגרה עם צרפת? איזה שטויות (בכלל, כל הקטע האחרון)...

10. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו זה נכון..אז יאללה בואו נעשה עצומה של ילד בן 5 עם סיבות הכי טיפשיות שאפשר[זה שהוא דפק את
    הצרפתים אם כבר גורם לי לרצות שהוא יהיה ראש ממשלה].

11. orend84 Member

"אף אחד לא יודע איך הוא השיג את הכסף שלו."

הוא מכר או עדיין מוכר נשקים לארצות באפריקה . משהו בסגנון הסרט של ניקולס קייג'

12. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן אבל בגן עדיין לא לימדו את זה ובכיתה א' אתה עדיין לא יכול לראות סרטים בלי תירגום אז בשביל זה
    רושמים אף אחד לא יודע איך...

חחח מצחיקה אותי הסיטואציה שבדרך כלל בעצומות אתה רואה שכותב העצומה הוא
    איזה עורך דין/שופט/אישיות
    ופה אתה תראה
    נגיד דני כהן - כיתה ו-3 ראשון לציון

נערך לאחרונה ב: ‏10/6/07
  13. shakhtar donetsk Member

אנשים כמוך שחושבים שגאידמק צריך ליתרום לכול אחד ואחד במדינה הזאת לא צריכים לחיות כאן ביכלל !
    ואיך הוא הזיק לך?שבית"ר ירושלים זתכה באליפות ולא הקבוצה שאתה אוהד?! אוף מפה ילדון קטנטן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx