ערוץ הספורט יוצא בממשק חדש!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Ampelmann, ‏12/3/07.

1. Daniel_Harush Member

יו מה נסגר עם הוט אם מישהו יודע משהו בנידון שיגיד לי כי זה נורא חשוב לי.
    לא ייתכן שהערוצים האלה לא יעלו בהוט

2. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

ערוץ הספורט לא יוכלו להרשות לעצמם שכחצי מהאוכלוסייה לא תוכל להזמין ולשלם על הערוצים הללו. הוט לא יוכלו להרשות לעצמם שאנשים יעזבו ליס בגלל זה. תירגעו.

3. משוגע בירוק Member

אם הם הצליחו להוציא 6 משחקי כדורגל בשידור ישיר משבוע של נבחרות אז אני אופטימי... מאוד אופטימי...

4. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגבי מה אתה אופטימי? יש להם חודש ניסיון חינם (או משהו כזה) שבו הם מקווים לעשות מספיק כדי שאנשים ישלפו את היד לכיס ויתחילו לשלם להם. זה כמו שהם קנו את המונדיאל ב-2002 כדי שאנשים יתחברו לחמש פלוס. פתאום, אחרי שחמש פלוס נהיה חלק מרשימת הערוצים של רוב חובבי הספורט, נהיה קשה מאוד לקנות את השידור הזה ואת השידור הזה.

5. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

ושוב כמו במקרה 5+, אם כולם ישלמו מההתחלה, אז החלק הטוב עם עמוד השידרה שמחרים את הגזלנים, יפגע. צריך כבר מהיום הראשון של הערוץ לא לשלם, והזהרנו. כן כן, כל הזמן אמרתי, שברגע שמתחילים לשלם, אז יהיה ספורט 5++ ואז ספורט 5+++ שזה בעצם אותו הדבר (גולד ולייב עלק). אם כמה אנשים יחליטו לשלם, זה יפגע בכלל אוהדי הכדורגל בארץ. כל השידורים יעברו לערוצים הללו, ואז פשוט אי אפשר יהיה לראות כדורגל בלי לשלם.

אנשים, בפעם המיליון, להחרים מההתחלה!

6. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתם רק לוקחים בחשבון שבלי ערוץ הספורט לא בטוח שיהיה מי שישדר לכם את כל הדברים שאתם נהנים מהם שם?
    אני לא רואה הרבה הבדל בין המתכונת החדשה למתכונת הישנה, מלבד שמות הערוצים והעובדה שנוסף עוד ערוץ אחד שדי נבדל באופיו כי הוא כולל קלאסיקות מהעבר. מנוי לשידורים הישירים של ערוץ הספורט עלה בסביבות ה-20 ש"ח בחודש ונשאר ככה. מה הבעיה? למה להחרים? הרי זכויות השידור הללו ועצם השידור עצמו עולים כסף, זכותם לגבות על זה כסף. להחרים משהו זה מאוד קל ומגניב, אבל צריך גם סיבה נורמלית.

7. משוגע בירוק Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

זאת בדיוק הדעה שלי... רוצים להחרים - תראו פחות שידורים... אתם רוצים לראות יותר שידורים באותו כסף? ערוץ הספורט לא יפשוט רגל למען לקוחותיו....

8. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

פראיירים לא מתים, הם רק מתחלפים. תאמינו לי אני לא מבין ת'ראש שלכם. דברים ששודרו בערוץ הספורט עברו לספורט 5+, ודברים שאפשר היה לשדר ב 5+ יעברו לעוד ערוץ חדש בזמן שב 5+ יהיה כרגיל - שידורים חוזרים.

את כל השידורים הישירים שהם מביאים לכם בספורט לייב אפשר להכניס בספורט 5 ובספורט 5+. הסכומים שהם מקבלים על ספורט 5 מחברת הכבלים, ועל ספורט 5+ מהצרכן הם מספיקים בהחלט. אין שום סיבה להכנס עמוק יותר לכיס הצרכן, ועל כך יש לא מעט ארגונים שנלחמים (מזל.. טוב שלא נתנו לכם להלחם ת'מלחמה הזו, כי אז בטח היה ערוץ לכל 2 שידורים חיים בשבוע).

9. משוגע בירוק Member

כל עוד נשמר המצב שבו כן נוספים שידורים שניתן להבין מהמדיניות עד כה שלא היו נקנים אילולא היו שתי הערוצים החדשים אין סיבה לתלונות... רק אם נוצר מצב ששידורים שהיו כבר ב-5+ עוד קודם (וב5 הרגיל פעם כמו שאתה אומר) פשוט מתפזרים על 4 הערוצים יש מקום למחאה והתנתקות מהערוצים הנ"ל.. כל עוד זה לא ככה אין שום סיבה שבעולם לעשות מחאה כלשהי...

10. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

בגדול זה כן כך. בשנה האחרונה ירדו שידורים מספורט 5 ומספורט 5+. בכל מקרה ספורט 5+ וספורט 5 לא מלאים מספיק בשידורים ולא יעזור מה תגידו, הגישו נגדם אינספור תלונות שהתקבלו. כל ה NBA שיהיה עכשיו בלילה בספורט לייב יכלו ללכת לקראתנו ולשדר אותם בערוצים הקיימים. כך גם עם הכדורגל.

הם לא מצליחים למלא לוח שידורים הגון ב 2 ערוצים אז למה עוד ערוץ?

נערך לאחרונה ב: ‏16/3/07
  11. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יעזור כלום , יודעים שיש ישראליים פראיירים אז מוסיפים עוד ערוצים בתשלום..

למ נראה לכם שצ'ארלטון תעצר רק עם ישראל ואנגליה וכדורסל ישראלי? לעונה הבאה ערוץ 1 מתכוון לא לשדר את משחקי מכבי ת"א ביורוליג , ערוץ 10 לא מעוניין ורק ערוץ 2 ו 5 בתמונה ובטח יכנסו גם צ'ארלטון ל ענייןן

12. duck kc samara Member

ראיתי את לוח הישדורים הקרוב של ספורט 5 לייב יש שמה רק חדשות הספורט בשידור חי
    ולקראת משחקים של מכבי ואחרי זה שידור חוזר של חדשות הספורט 5 פעמיים ברציפות
    אח"כ לקראת המשחק של מכבי יש 3 פעמיים ברציפות אח"כ עוד שידור של חדשות הספורט
    ויציע עיתונות 280 פעם ברציפות בשידור חוזר.

בקיצור לא צריך ספורט 5 לייב! :aaaprot:

13. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק ליגת העל מיום שישי בצהריים, זוכר? היה פעם בחמש פלוס, נעלם העונה. עכשיו הוא עומד לחזור - נחש באיזה ערוץ. שידורי יום ראשון אחרי הצהריים מהליגה האנגלית, זוכר? היה פעם בחמש פלוס, אפילו העונה היו 2-3 שידורים כאלו. נעלמו. עכשיו הם עומדים לחזור - נחש באיזה ערוץ. שידורי אן.בי אי (יותר מאחד בשבוע). היו פעם בחמש פלוס, נשאר מהם אחד. עכשיו הם עומדים לחזור ובגדול - נחש באיזה ערוץ.

מי שבאמת מאמין שכל התכנים שעומדים להיות בשני הערוצים החדשים הם רק דברים חדשים דנדשים שמעולם לא היו בשני הערוצים הוותיקים, חי בעולם של פנטזיה. ואם יתאפשר להם, גם תכנים שכיום משודרים בערוץ הספורט ובספורט 5 פלוס יעברו לערוצים החדשים. כמה שיותר, עד שמישהו יעשה לזה סוף. ולא נראה שמישהו מהמועצה לכבלים ולוויין מתכוון.

ערוץ הלייב, כמו שאומרים כאן, מפוצץ בשידורים חוזרים. של תוכניות האולפן והחדשות שישודרו בו, אבל גם ראיתי שם שידורים חוזרים של סיקורי מחזורים מאירופה, כאילו שאין אותם בערוצים הרגילים. מה אתם חושבים, שבאמת אפשר למלא שלושה ערוצים בלי להתחיל לשדר ראגבי, קריקט וסקי?

וערוץ הקלאסיקות הוא כבר ממש שוד, אבל בקטנה כי לדעתי רק פראיירים אמיתיים יתחברו אליו. לערוץ ה"עלק לייב" אני רואה גם אנשים עם טיפה שכל מתלבטים.

14. SeRgInHo Member

אממ, אם כך, אז אפשר יהיה להיתנתק מ-5 + ולעבור ללייב, לא?

15. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל, המחיר השתנה כי אם אתה רוצה להזמין את ערוץ הלייב החדש בנוסף לערוצים הקיימים זה עולה עוד 20 שקל.

שנית, אתה יודע מה? אין לי שום בעיה לשלם, כל עוד אני מקבל תמורה הולמת. אבל אני מסתכל על מה שנשאר מחמש פלוס, ואני רואה כמות מפלצתית של שידורים חוזרים. אני רואה מה מציעים בערוץ החדש, ונחש מה - חוץ מזה שחלק מהשידורים החדשים נראים לי נורא מוכרים, אני רואה גם שם כמות מפלצתית של שידורים חוזרים. אז למה שאני אסכים לשוד הזה?

רוצים ערוץ חדש? תצדיקו את זה.

נערך לאחרונה ב: ‏16/3/07