עתירה נגד שימוש באתר של אופירע

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Zico, ‏28/2/10.

1. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מסכים לחלוטין. אי אפשר כמובן לעתור לסגירתו של אתר - למרות שהייתי מצפה ממועצת העיתונות כן לעשות משהו. לפחות לקחת לאנשים האלה את תעודות העיתונות - אבל אפשר בהחלט להתעלם ממנו. חבל סתם לקדם ולפרסם אותו דרך לינקים שניתנים כאן. זה רק מושך לשם עוד אנשים.

2. eran levy Member

אתה צודק וטועה באותה תגובה.
    נכון - לא צריך לשתף פעולה עם האתר. זה אומר לא להכליל לינקים מהאתר בפורום, לא לצטט את הדברים הנאמרים שם משל היו דברי תורה, לעודד עיתונאות ספורט רצינית.
    לא נכון - אסור לחסום את האתר רק בגלל שהוא לא מוצא חן בעינינו. זה ממש לא משנה אם הוא דובר אמת או שקר - משטרים טוטליטריים סוגרים אתרים כי רצונם הוא רצון העם. ASOCCER לא יהפוך למסננת מידע. מי בדיוק קובע מה נכון ומה לא? מי יכול להציב את הסטנדרטים לעיתונות "גבוהה"?

3. alexshw Member

זה לא סגירת אתר, אלא התעלמות ממנו.
    סוג של חרם צרכנים, אם תרצה.
    תראה אני מביע כאן דעה אישית לחלוטין, אני חושב שמטרת האתר המגעיל הזה, זה ליצור פרובוקציות, להמציא ריבים, להוריד את כל ההתעסקות בספורט לרמה הכי נמוכה שיש.
    זהו בעצם לא אתר ספורט, אלא אתר צהוב מהרמה הכי נמוכה עם פרשנויות ברמה הכי נמוכה.
    לדעתי, שום קישור ממנו לא תורם דבר, מה גם שהמידע שם שקרי.
    אופירע לא ראויה להיקרא עיתונאית, אלא ראויה להיקרא בביטוים שעמודי הפורום הזה לא סובלים.

קטונתי מלהציב סטנדרטים לעיתונאות ראויה, אבל מצד שני מה שקורה באתר ONE בלתי נסבל.

נערך לאחרונה ב: ‏2/3/10
  4. Zico Member

עמיר, בתור אחד שבא מהברנז'ה, אי אפשר לפנות למועצת העיתונות עם העובדות הפשוטות שהבאת כאן?

שאני חושב על זה גם את הרצח של רבין אפשר היה למנוע אם היו קוראים את המפה בזמן. עד שלא יקרה משהו דומה לא יעשו כלום?
    האתר הזה מסית ומוריד ברנז'ה שלמה לזנות, זה כבר לא ספורט זה כבר סוג של מאפיה שאוגרת בתוכה אנשים מתוסכלים או כאלו ששוועים להצלחה ומנסה דרך הבטחות לעמוד לצידם לשכנע אותם להיכנס לקוו שלה.

זה מעלה לי את הסעיף שאף אחד לא פותח את הפה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx

5. eran levy Member

אם כך אני איתך - חרם צרכנים זה הדבר הנכון לעשות. אפשר לקרוא לכל אחד מהכותבים כאן - לא להזכיר יותר את האתר ההוא, גם אם זה מאוד מפתה, גם אם שוב יתחיל כל עולם הספורט לדון בברקוביץ'. חרם הוא חרם, שלא יהיה חרם כשנוח.
    שקרי או לא - אני מניח ש"לא ראוי" היא הגדרה נכונה יותר למתרחש שם.
    אני מתחייב לא להביא אזכורים ולינקים של הצהובון לפורום. מי איתי?

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לפני שסלע יעלה סקר, אני רוצה רק להבהיר שאף אחד לא רוצה כאן להגביל משתמשים, אבל בהחלט מתבקש להפסיק לשים כאן לינקים מוואן.

זה לטובת רצינות הפורום

7. אלי ביטון Member

את האמת אני לא יודע למה כולם יורדים על וואן! אני לא רואה שיש בו משהו צהוב שאין באתרים האחרים!
    אישית למרות שהרבה כתבות לא לרוחי , אבל אני מעדיף אותו על פני שאר שאתרים !
    היתרונות שלו רבות ולצערי אני לא מוצא אתר אחר שיכול להתחרות בו !
    הארגון בוואן יותר טוב מכל מקום אחר ! למשל הטבלאות התוצאות ,,,
    אשמח אם מישהו יפרט יותר על מה כולם מתלוננים כי נראה לי שאני מפספס משהו !!

נערך לאחרונה ב: ‏2/3/10
  8. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפשר. האם זה יביא למשהו? אולי לנו-נו-נו. מתי ראית את מועצת העיתונות עושה משהו? זה לא באמת יעזור. הרי זה לא שאם יקחו להם את תעודות העיתונאי, הקבוצות יסרבו לתת לאנשים שלהם להיכנס למשחקים.

אלי ביטון, מה שכולם מתלוננים עליו זה גם מה שאתה לא רואה. ידיעות ואירועים שאם לא מתאימים לוואן - למשל, אוחנה מאמן נבחרת ישראל מול רומניה - לא יצוינו שם כאילו אינם קיימים. אנשים רואים את עולם הספורט דרך תקשורת הספורט. מי שרואה את העולם הזה דרך וואן, מקבל עולם מעוות ומוטעה. דברים שקרו ואינם מצוינים באתר בכלל, ובמקביל סדרה של ידיעות שקריות וטורים "מטעם" התומכים במקורבי האתר.

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירן, אני חולק עליך. אפשר להגיד על ONE מה שרוצים, אבל הם כן הביאו את הסקופ עם גולסה...
    רציני או לא רציני, צהוב או לא צהוב, לי יש למשל סיפור לא נחמד עם וואלה אז בשביל זה 'אסור' לאנשים להביא לינקים מוואלה כי הם לא היו רציניים אליי ואל עובד שלהם?

יש ב-ONE הרבה צדיים לא רציניים, אבל בוא לא נגזים. בסופו של דבר יותר חשוב לי איך אנחנו פה בפורום מתנהגים מאשר איזה לינקים מביאים. לפעמים אני קורא שם טורים מצויינים ובסה"כ מסתובבים גם שם אנשים רצינים כמו למשל ערן סלע (וברור שמישהו אחר יגיד שהוא ליצן).

אפשר לחשוב שאנחנו פה טלית שכולה תכלת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

(תקן אותי אם אני לא טועה) אז איך יכול להיות שמי שיהיה מעורב בשידור של ישראל - רומניה יהיו אופרה אסייאג ואייל ברקוביץ'. אם מה שהבנתי נכון המשחק ישודר בערוץ הספרוט, לא?

את האמת, אני חושב שברקוביץ' הוא האחרון שאני רוצה לראות עכשיו משמש כפרשן, אז למה ערוץ הספורט עושה את זה? מה, הם לא יודעים מאיפה באה אופירה אסיאג ואת מי היא אוהבת?

אני חוזר ואומר, האתר שהבאיה לראשונה את החדשות על גולסה היה ONE אז בוא לא נגזים. פרשת ברקוביץ וכל מה/מי שקשורים בזה מחליא אותי, אבל לדעתי לא הכל שחור או לבן.

11. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

המשחק ישודר בצ'רלטון.

לגבי רעיון החרם/עתירה/תלונה שהועלה פה-אני חושב שזה לא רלוונטי. אנשים לא חיים בואקום. כולם יודעים מהם האינטרסים של אופירה אסייג, כולם יודעים איך היא מנהלת את האתר ואיזה חשבונות היא עושה, היא הגיעה לרמות תהילה של כתבות פרופיל בחדשות וחיקוי בארץ נהדרת, ולכן אם אף גורם אחראי לא החליט שמה שהיא עושה לא בסדר-סימן שזה אכן כך. היא גם ממש לא היחידה שפועלת כך בתקשורת הכללית (*שיעול*ישראל היום*שיעול*).

12. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה כמובן לא ערוץ הספורט, אלא צ'רלטון, אבל הנקודה שלך במקום לחלוטין, כמובן. זה ניגוד אינטרסים מוחלט מכל הבחינות, גם בגלל שברקוביץ' רוצה את הנבחרת וגם בגלל שהוא ואופירע מכוסחים עם אוחנה. כנראה שזה העניין. כדורגל אין בארץ, אז בצ'רלטון מקווים שהכסאחים ימשכו צופים. זו הרמה.

לגבי וואן, בוודאי שהם גם מביאים ידיעות נכונות. השאלה היא מה המחיר שאתה משלם על כך. כאשר בשביל הקשר הקרוב עם הסוכן שיעביר לך את הידיעה לפני כולם, אתה משלם בהשד יודע כמה ידיעות מומצאות מהתחת של אותו סוכן בלי לטרוח להצליב אותן עם מישהו אחר, אז זה מחיר שלא מקובל עלי. אז וואן יביא ראשון את גולסה, ואם זה נכון - אתר אחר יביא את אותה ידיעה זמן קצר אחר כך, וזהו. לפחות באתר השני לא תשלם מחיר דומה של המצאות ובדיות.

מבחינתי זה סוג של חינוך. אדם שוואן הוא חלון הראווה הראשי שלו לספורט, יראה את הספורט באופן מעוות, נקודה. ואתה רואה את זה עם כל אלה שקופצים עם ססמאות ברקוביצ'יות בנוסח וואן. אחד ממגוון אתרים זה עוד בסדר. השאלה אם אנחנו צריכים או מוכנים להיות המחנכים. אני לא יודע. בתכל'ס הבדל גדול אנחנו לא יכולים לעשות כאן, כפורום. אז אולי פשוט צריך לעשות את זה למען בריאותנו הנפשית. כי כל מה שאני מקבל מוואן זה רצון להקיא.

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אההה, נכון טעיתי, זה צרלטון http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx
    תודה שתיקנת אותי.

מסכים גם עם הדברים האחרים שלך.

14. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. לא ממש כולם יודעים. ואתה יכול לראות את זה גם בפורום כשצצים לך מדי פעם אנשים שממש לא מבינים מה הבעיה בוואן.

2. אפילו בישראל היום לא מעזים לעשות את זה באותה רמה. לנפח או להוציא אוויר מבלון של ידיעה זה דבר שאינו חדש בעיתונות והיה גם לפני ישראל היום. להתעלם ממנה לחלוטין כאילו אינה קיימת זה משהו אחר לגמרי.

15. alexshw Member

סקופ? הם נציגו את זה שגולסה עשה ליענק'לה בית ספר והתעקשו שמכבי חיפה לא יכולה לעשות דבר, תוך התעלמות מוחלטת מהחוקים בעניין.

הפרשה מוכיחה עוד פעם למה אסור להתייחס לאתר הזה.