פוגי דיו - 2010 האנגלים באים !

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י קינג לדלי, ‏1/6/10.

1. eastlands Member

רבותיי וגבירותיי (קריאה נרגשת גם לצד הנשי )
    הודעה חשובה ביותר !
    ביום חמישי הבא (46 שעות לפני שריקת הפתיחה שלנו )
    אנחנו נפגשים בפיצה בשעה 23:10 ויוצאים בשיירה לכותל סופית !
    ההרכב רק גודל מרגע לרגע
    כרגע אנחנו עם רפי (המדריך הדגול לענייני ירושליים, מסורת, אהוד בנאי והאגס 4 ) טל הרמן ( נציג בכיר בחבורת האריות למרות אי שפיות זמנית )
    ערן "העוגיה" ספרס (רוברט רדפורד של החבורה ,האיש בעל קוביות הפלדה )
    דורון "סינגל" ( האיש שמוכיח לווינר כל יום מחדש מה כוחו של סינגל )
    חיים פיצ' האיש בעל השפיץ (פרובוקטור ידוע האיש שהביא את מקארתני לארץ וגילה לנו הכפר סבאים את הוויסקי הסקוטי )

ועבדכם הנאמן היחיד ששומר על שפיות לאורך כל השנים והיה שם בוומבלי ב99 נגד גילנהאם

אין לי ספק שהעסק צובר תאוצה ועד חמישי אולי נעמיד מיניבוס ,רק דבר אחד את המדריך לא מחליפים , רפי כבר דרוך עם המוסיקה והסיור המרגש שכולל כך אמר לי רפי ארוחה מרגשת עם בונוס ! שריד מימיי ימקא הכותל האמיתי שלו ,אני כבר לא יכול לחכות ,הדקות לא עוברות לי אבל חמישי הבא כבר ממשמש ובא ,לעוד פרטים לגבי זמנים והסעות אני לשרותכם , קדימה מי מצטרף ?

2. קינג לדלי Member

חברים,זה אולי נשמע לכם משעשע וזה אכן משעשע אבל זה אמיתי לגמרי !
    אם נגיע ל16 איש נשכור מיניבוס ונעלה לכותל.

בדרך יהיו שני בקבוקי ג'וני ווקר שיחולקו לנוסעים וזאת תהייה הנסיעה הכי מצחיקה שחוויתם ונקווה שהפתקים יעזרו לנו להביא את הגביע הביתה.

להתפקד מי שרוצה לעשות את טיול חייו... :aaa12:

3. eyal7 Member

4. eastlands Member

שכל אחד ישקול טוב טוב לפני שהוא מפסיד נסיעה שכזאת , שלא תגידו לא ידעתי , עוד משהו מצלמה ! חייבים לתעד טיול כזה .

5. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי שבפורום אוהד את אנגליה ולא היה בפוגי לפני 4 שנים פספס חוויה אמיתית, אני נזכר בחודש ההוא ומקבל צמרמורת, הייתי במשחקים, ראיתי את הקבוצה שלי שוברת בצורת מטר מוומבלי, אווירה מחשמלת כמו שהייתה בפוגי אז, כשכולם עומדים, שרים, צועקים ומתוחים, לא הרגשתי מימיי. כשהפסדנו לפורטוגל הייתי שבור, אני זוכר שנסעתי לבסיס מהפאב בתחושת ריקנות איומה. יומיים אחרי שברתי דלת בבית מרוב תסכול (אמיתי). מאוד מקווה שהפעם אם אני אשבור משהו זה משמחה ובטוח שהאווירה לא תיפול מזו של 2006.

רעדים בכל הגוף. ערן, הסופ"ש אני מכין דיסק כמו שביקשת. אני מניח שאלון עובד ממחשב אז אפשר לשים הכל על MP3?

6. George Best Member

זה באמת נשמע כמו טיול שאסור לפספס, אבל לטובת הקבוצה (נבחרת) - עדיף שלא, כי אני והדת לא הולכים ביחד כ"כ טוב.
    בפעם האחרונה שהייתי בכותל, שמתי פתק לניצחון של יונייטד על ליברפול.
    זה נגמר ב 4-1, ואם זה לא הספיק, אז ההשפעה של הפתק גם גררה הפסד שבוע לאחר מכן לפולהאם ביומולדת שלי.
    חותמת סופית שאני והדת זה כמו חשמל ומים.

גם בועז שנזרק מהפורום בצורה מגעילה צפוי להצטרף לפוגי.

7. eastlands Member

כל מי שנזרק או לא נזרק לעאזזל זה טיול של החיים לא דת כפי שבסט כותב ולא נעליים ,רבותי זה הטלפון שלי 0545996686 עופר אני רוצה לקחת מיניבוס ,בועז אם את קורא תתקשר אתה חשוב מאוד לטיול.
    שוב שום קשר לדת והכותל בחצות רק מכניס אותך לעניין זה חוויה שלא תשכח , הייתי שם והתפללתי למען עמית קדוש ויותר אני לא צריך לספר .

קדימה טלפונים.

8. נועה האדומה Member

אני בא רק אם שיר מעספור מגיעה

9. eastlands Member

שיר הלכה "פאפוק" סתם שיר בצילומים ולא תגיע , אבל יולי חברתה היפה חובבת הגברים היא היעד הבא שלי , כשייש סיכוי שגם סיון אמוייל אחותו של מוטי תגיע בתנאי כמובן שהיא לבד ללא תבור (אח ,,, אך איציק תקע אותה על הגרר ,,חלום )

קדימה חברים מי מצטרף ?

10. קינג לדלי Member

אין לי מושג...

11. ארצ'י באנקר Member

תכניס אותי גם לרשימה, אני רוצה שכולם ידעו שיעקב לא אמר את המילה האחרונה שלו.

12. לידס יונייטד -בית"ר Member

עופר הכל בסדר אבל למה 23.10 ??? אני יכול רק ב- 23.00 אתה איש חולה ....

חיים איך אתה מכניס בכל הזדמנות איזה כוס ?? הולכים לכותל תן ביד לפני !!! תרגיש משוחרר

13. קינג לדלי Member

אם הוא לא בפנים גם אני לא בפנים.

"אני הולך לשים פתק בכותל"

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני לא מתכוון להוציא את הכביסה המלוכלכת החוצה, כי אני מתכוון לשמור על כבודם של כל המעורבים, כי זה מה שהכי חשוב ויותר מהפורום הזה.

ממך לא ציפיתי לגלות כזאת שטחיות ולהגיע למסקנות מדיעה זו או אחרת שקיבלת.. אבל... אם זה אתה שיהיה לך לבריאות, רק אל תבלבל פה לכולם את המח, כל מי שרוצה לקבל תשובות מוזמן בכיף לשוחח איתי ושום דבר לא יהיה מוסתר.
    אני לא עושה את זה פה, כי מעורבים אנשים יקרים, ואני לא מתכוון להוריד מכבודו של אף אחד.

אז אריאל, את הפרובוקציות הרגילות תשמור לעצמך.

15. eastlands Member

עזבו אתכם עכשיו מכביסה ,מה עם המיניבוס ,ארצי אישר ועלינו ל7 זה עדיין לא מספיק , יש מצב שאם יותיר לנו הזמן נבקר בחוות האוטובוסים של מוטי , שקיבל אותה בירושה מגבי עמרני יאאלה טלפונים באויר!