פולין ואוקראינה ייארחו את יורו 2012!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י צהוב שחור בנשמה!!!!, ‏17/4/07.

1. SeRgInHo Member

תגיד, מה אתה חושב שבאוקראינה האנשים חיים ברחובות, אני לא מבין? תאמין לי רמת החיים שם יותר טובה מאשר בדרום אפריקה למשל, לה נתנו לארח אירוע הרבה יותר גדול מיורו.
    אתה חושב שאוקראינה ופולין לא יעמידו אצטדיוניפ ותשתית ראויים?
    "ישראל"... הצחקת אותי. כשישראל תהיה בשלום עם הערבים, כשישראל תוכל לבזבז את הכסף על דברים שהם לא נשקף אז נדבר, סבבה?

אל תשכחו שבאוקראינה יש את האולימפייסקי של 80,000 מקומות שזקוק אומנם למעט שיפוץ, יהיה בעוד שנה את האצטדיון החדש של שחטיור של 50,000 מקומות, ולפי התמונות זה הולך להיות אחד האצטדיונים המרשימים באירופה, יש את האצטדיון הנחמד מאד באודסה (הייתי בו פעמיים), 35-40 אלף צופים שנמצא ממש בתוך הפארק, יופי משהו מדהים...אומנם זקוק לשיפוץ, אבל יש בסיס טוב.

בקיצור הכל שטויות, אתם רוצים שהאיטלקים יערכו את היורו רק בגלל שזה איטלקים. הלו, תנו הזדמנות גם לשאר העולם.

די ברור שזה ילך לאיטלקים המושחטים בסופו של דבר. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

אל תשכח את הגודל העצום של רוסיה, בגלל זה אני חושב שזה לא ראון ממש טוב.

נערך לאחרונה ב: ‏17/4/07
  2. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

לדרום אפריקה נתנו לארח את המונדיאל בגלל שהמונדיאל גם ככה היה אמור להתקיים באפריקה ודרום אפריקה היא המדינה המפותחת ביותר ממדינות אפריקה.
    חוץ מזה זה באמת ממש מעצבן 2 מארחות.
    זהבסך הכל 16 קבוצות, צריך להוציא את הנשמה כדי להגיע להישג הזה, ולדעתי זה לא הוגן ש2 קבוצות יקבלו כרטיס אוטומטי...אני בעד איטליה, מאז תחילת שנות ה2000 נתנו מספיק צ'אנס למדינות אחרות לארח (יפן, דרום קוריאה, דרום אפריקה, אוסטריה, שוויץ), הגיע הזמן שמדינה עם יותר נסיום ואיצטדיונים טובים יותר תארח

3. Spanish Weapon Member

לא הזכרתי אפילו פעם אחת את המילה "ישראל".

בכל אופן , ממה שאני יודע ושומע בחדשות - באוקראינה עוד לא החליטו מי הההנגה שלהם - כל יומיים מהפכים פוליטיים , חוסר שקט טוטאלי בשלטון , זאת נקרע לך קרקע יציבה בשביל לבנות תשתית לטורניר ענק כמו יורו?

מדינות הגוש המזרח אירופאי עדיין לא התקדמו מתקופת נפילת מסך הברזל , יש להן עוד הרבה לאן להתקדם ולתקן ולשפר לפני שהן בכלל יהיו יכולות להיות מועמדות לאירוח טורניר גדול שמצריך הרבה השקעה ופוליטיקה יציבה ונורמלית.

4. shakhtar donetsk Member

תאמין לי פוליטיקה מה זה לא קשור אכשוי לכדורגל .
    וגם אכשוי באוקראינה בונים איצטדיונים חדשים בדנייפרופטרובסק ולביב .
    ותאמין לי יש עוד כמה איצטדיונים ישנים שלא היו מביישים שום קבוצה באירופה .

5. Spanish Weapon Member

אם אתה חושב שלפוליטיקה אין שום קשר לעניינים של אירוח טורנירים ענקיים כאלה ולכדורגל - אתה נאיבי.

לצערי , הפוליטיקה היא חלק אינטגרלי מתוך כל מערכת הספורט והמסביב לה , אם יש לך ספק אפילו בנוגע לחשיבות הפוליטיקה בכל נושא הארגון , תקציבים , ראש שקט לדברים שכאלה- אתה טועה.

6. SeRgInHo Member

ב-12:30 ביורוספורט יהיה שידור ישיר מקארדיף ויגידו בודאות מי יארח את יורו 2012.

אני יושב עכשיו באיזה פורום אוקראיני, ההתרגשות שם פשוט עצומה, משהו דומה לזה היה במשחק מול ספרד במונדיאל (המשחק הראשון אי פעם של אוקראינה בגביע העולמי). פשוט מדהים איך הכדורגל יכול לאחד אומה שלמה.
    האמת שגם אני פשוט לא מסוגל לשבת בשקט, המתח הזה פשוט הורג אותי... נקווה שיהו תוצאות מספקות, ואוקראינה ופולין יארחו את יורו 2012.

Вперед Украина!

7. SeRgInHo Member

יש יש יש!!!!!! :aaa021: :aaa021: :aaa021:

8. Wave Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx הייתי בטוח שאיטליה הולכת לזכות באירוח
    אני שמח שבסוף פולין ואוקראינה יארחו, קצת גיוון, וחוץ מזה, 50% פולני צריך להיות שמח על ההחלטה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

9. SeRgInHo Member

אני דווקא הכי פחדתי מהונגריה וקרואטיה. אם איטלקים היו זוכים באירוח זאת הייתה שערוריה לא נורמלית, עוד פעם השחיטות הייתה מנצחת.
    בסופו של דבר יש צדק בעולם, והיורו מגיע גם למזרח אירופה! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

האתר הרשמי של הצעת פולין ואוקראינה:
    http://www2.e2012.org/en/Home.html

נערך לאחרונה ב: ‏18/4/07
  10. Barcik Member

אם ישראל מצליחה להעפיל ליורו 2012 ואז אוקראינה ופולין מסרבות להכניס יהודים אני מחרבן מצחוק.

11. Ampelmann Member

למה שאוקראינה ופולין, בעיקר פולין, יסרבו להכניס יהודים? יש תיירות די מפותחת מישראל לשם.

12. Barcik Member

משום שהעמים מעט אנטישמים?

נו, אל תהיה כבד. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

13. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

נו באמת, עוד 2 נבחרות מיותרות ביורו הבא...עד אז שבצ'נקו לא ישחק, ואם כן הוא כבר לא יהיה טוב...איזה רמה של איצטדיונים יהיו בטח...כל כך מעצבן שיש 2 מארחות...

14. Nevermore Member

פולין גם ככה כל פעם קורעת את המוקדמות ונכשלת בטורניר עצמו. אז חסכו לה את זה.

15. SeRgInHo Member

יותר טובות משוויץ/אוסטריה ויפן/קוריאה זה בטוח.

מיותרות? אוקראינה נבחרת מצוינת שמתקמת מצוין בשנים האחרונות. גמר אליפות אירופה עד גיל 21, רבע גמר המונדיאל וכרגע היא חזק חזק במירוץ עם צרפת ואיטליה ליורו 2008. הקבוצות מאוקראינה משתתפות באופן קבוע בליגת האלופות (אם כי בשנים האחרונות לא בהצלחה רבה כ"כ, אבל בכ"ז).