פולין ואוקראינה ייארחו את יורו 2012!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י צהוב שחור בנשמה!!!!, ‏17/4/07.

1. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

נכון, ריספקט לאוקראינים, מסכים איתך ב100%.
    אבללל, עכשיו שנת 2007!!! עוד 5 שנים, כל הנבחרת תשתנה...אבל שכחתי שהם הגיעו לגמר אליפות אירופה עד 21...לא יודע, אני עדיין הייתי מעדיף שהאיטלקים יארחו, מספיק מדינות חדשות כבר אירחו.

2. לא מצאתי כינוי Member

איזה טעות חמורה. לתת למדינות "מפותחות" כאלו לארח את הטורניר. במדינות כאלו קשה לייצר אווירת כדורגל והרגשה של טורניר גדול כמו שהיה לדוגמא בגרמניה. חבל, חבל.

3. Dimitar Berbatov Member

מסכים שחבל ששתי מדינות מארחות את היורו, כמה זה היה מעצבן במונדיאל 2002 כאשר קוריאה ויפן אירחו. אבל אני דווקא לא מסכים עם התגובות האחרונות, לא מצאתי כינוי, לדעתי דווקא בגלל שמדינות כמו אוקראינה, שהכדורגל שם יתפתח מאוד ומאוד אוהבים במדינה הזאת כדורגל, ופולין שנמצאת בהתקדמות ויש לה נבחרת לא רע בכלל, יארחו את היורו תהיה יותר אווירה. כל האנשים יצאו לרחובות, המדינות האלו יכנסו יותר לכדורגל ויביאו יותר שחקנים וקבוצות לקבוצות ומפעלים יוקרתיים.
    ו"צהוב שחור בנשמה", כמו שסרגיי אמר: אוקראיה זכתה ב-עד 21 ויש להם נוער מצוין ושחקנים מוכשרים. זה לא רק שבצ'נקו כמו שבארץ מתארים את זה יש שם עוד שחקנים.
    אני דווקא שמח שמדינות קטנות כמו אוקראינה ופולין מארחות.

4. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז מה, צריך לתת לאותן 5-6 כל הזמן?

5. לא מצאתי כינוי Member

כל עוד אין מדינות נוספות שיכולות להעמיד תנאים ברמה הטובה ביותר לאירוח מושלם, אז כן.

6. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

כשמדובר על אירוח של שתי מדינות כולם ישר רצים עם הדוגמא של יפן וקוריאה, שבאמת היה מחריד בעיקר בגלל הקהל שנשמע כאילו גררו אותו מהפסטיגל, אבל כדאי גם לזכור את הולנד ובלגיה שאירחו את היורו המצוין ב2000. בקיצור, אני לא פוסל מראש. בפולין ועוד איך תהייה אווירה, החוליגנים שם הם מהמסוכנים והידועים באירופה.

נערך לאחרונה ב: ‏18/4/07
  7. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

בהחלט. אבל מי אנחנו שנקבע מה התנאים שאוקראינה ופולין יכולות להציב? אני בטוח שהן יכולות להציב מתקנים ברמה הגבוהה ביותר. אווירה זה גם פועל יוצא של האוהדים שבאים מבחוץ.

8. לא מצאתי כינוי Member

לגבי פולין אני עוד יכול להבין, אבל לגבי אוקריאנה אני מטיל ספק גדול. שקודם כל תהיה שמה יציבות שילטונית פוליטית וכלכלכית. אבל כמו שאומרים, רק הזמן יעשה את זה ויוכיח לי אם טעיתי או לא. אני בכל אופן לא יתפלא אם לא יהיה לנו פה אותו סיפור כמו באתונה 2004, שבה כל המתקנים לא היו מוכנים חודש לפני האולימפיאדה ואפילו הסינים, שעתידים לארח את האולימפיאדה ב2008, היו לפרקים במצב יותר מתקדם מהם.

9. SeRgInHo Member

כשלא יודעים, עדיף לשתוק.

עוד דבר. באוקראינה שני האצטדיונים כבר מוכנים אפשר לומר. האולימפייסקי והאצטדיון החדש של דונצק,שיפתח בשנה הבאה. האצטדיון החדש של דנייפרו כבר בתהליכי בניה, כך גם של לבוב.
    ארבעת אלה אמורים לארח את המשחקים באוקראינה.

10. לא מצאתי כינוי Member

שלא מוכנים לקבל דעות של אחרים, אפשר גם לשתוק. סרגיי, בכל הנוגע לאוקראינה אין לך בכלל זכות דיבור. אתה פסול דיבור בנושא הזה.

11. Engel Del Madrid Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

12. SeRgInHo Member

דעות?! על סמך מה אתה אומר שבאוקראינה אין אווירת כדורגל?! היית בכלל שם בקיץ האחרון שאתה אומר דבר כזה?!

13. לא מצאתי כינוי Member

על סמך מה אתה קובע שאמרתי שאין אווירה של כדורגל?. לדעתי אי אפשר לייצר אווירה ברמה כמו שיכולה להיות באיטליה.

14. SeRgInHo Member

לדעתי באיטליה (כמו בכל מדינה אחרת על הגלובוס) אי אפשר ליצור אווירת כדורגל כמו באנגליה, אז?
    חבל באמת שלא יצא לך לבקר בתקופת המונדיאל באוקראינה. ממה שקראתי ושמעתי מהחברים שלי, היה שם טירוף וקרנבל לא נורמלי ברחבי המדינה ובמיוחד בערים הגדולות.
    אם אתה חושב שבאוקראינה ובפולין לא אוהבים מספיק את הכדורגל, אז אתה טועה ובגדול.

15. לא מצאתי כינוי Member

אז כנראה לא הבנת למה התכוונתי, הכוונה הייתה לאווירה גדולה ומספקת לטורניר גדול. לדעתי, נכון לעכשיו המדינות היחידות שאפשר ליצר בהן אווירה ורמת אירוח מושלמת כזאת הן רק הולנד, איטליה, ספרד, אנגליה וגרמניה. אהבה ותשוקה לכדורגל יש כמעט בכל מקום, אבל מבחינת תנאי אירוח, תנאי מתקנים, ואיכות האירגון, לטעמי לפחות - המדינות שמארחות כיום לא יכולות להגיע לרמת אירוח כמו המדינות הנ"ל