פורטוגל סוף סוף מנצחת בגמר: אלופת אירופה 2016!

הנושא בפורום 'יורו 2016' פורסם ע"י Raulito, ‏10/7/16.

1. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

משהו שכן צורם לי וקשור לכלי התקשורת ברחבי העולם: אין ספק מי הכוכב הגדול של פורטוגל והמנהיג הבלתי מעורער. הכל טוב ויפה וגם שאר השחקנים מבינים את זה. אני גם מבין שהוא הדמות הטראגית של הגמר בגלל כל נושא הפציעה. אבל זה לא ייתכן ש-99% מהתמונות והכתבות בכלי התקשורת מדברות רק עליו, כאשר יש כאן נבחרת. ואם רונאלדו היה נותן טורניר יוצא דופן עד הגמר, עוד הייתי מבין. אבל הוא לא היה טוב יותר מיתר חבריו על המגרש באף אחד מהמשחקים, תרם בדיוק כמותם ואת הגמר הם לקחו למעשה בלעדיו. אז אני לא אומר שצריך להתעלם ממנו, אבל אנשים עוד יחשבו שמגיע לו להיות ה-MVP של הטורניר, משהו שהוא פאתטי לחלוטין בדיוק כמו שמסי נבחר למצטיין המונדיאל. מבחינתי המצטיין אתמול היה פטריסיו, שפשוט שמר לבד את פורטוגל במשחק ונתן לה את האופציות לנצח בהארכה. לדעתי אגב, גם בפנדלים צרפת היתה מפסידה לאור כושרו. בכל מקרה, אני מבין שרונאלדו זה מוכר, אבל עושים כאן עוול ענק לשאר השחקנים שנתנו את הכל בלי הקפטן שלהם ולקחו גביע סנסציוני כמעט כמו זה שנלקח מהם ב-2004.

נערך לאחרונה ב: ‏11/7/16
  2. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לזה שבכל דיון עולמי(גם אם זה יהיה דיון על הליגה האיסלנדית) אתה דוחף את ריאל מדריד אנחנו רגילים, אבל כמה סובייקטיבי אפשר להיות? מה עם נאני שתפס את תפקיד הקפטן בשתי ידיים, הראה מנהיגות וירד לירוק דם בכל שניה? מה עם ז׳ואו מריו שפשוט היה נהדר? מה עם השחקן מספר אחד על המגרש רוי פטריסיו ששמר את פורטוגל בכלל במשחק?
    פפה היה חלק מיחידה לוחמת, ולא התעלה יותר מפונטה או רנאטו סאנצ׳ז , אבל היי - הם לא משחקים בריאל מדריד..

סהכ - הכעס של האוהדים מוצדק, בעיקר כי זכינו לכמה תצוגות פשוט נוראיות (מבחינת רמת המשחק) שלא היו מביישות נבחרת כמו ישראל - וזה לא מה שאתה מצפה ביורו.

משהו קטן לגבי צרפת - דשאן אידיוט- אנשים שלא ראו את פוגבה (חוץ מביוטיוב) טוענים שהוא שחקן של הייליטים, כי... הוא לא הבקיע 4 גולים מהאויר..
    פוגבה לא קשר אחורי, הוא לא מנהל משחק ,בטח שלא מהעמדה שתפקד אותו דשאן(כל הטורניר) - הוא לא פירלו,לא טוני קרוס ולא צ׳אבי אלונסו. הוא הרבה יותר משמעותי מקדימה (ראו ערך השער השני נגד גרמניה) ופשוט בוזבז בתפקיד שהוא לא טוב בו. גם אלגרי ניסה את זה פעם אחת ביובנטוס בתחילת השנה , וזה הספיק לו.

3. RG11 Member

בסופו של דבר צריך למכור עיתונים וכניסות לאתרים, ואין מה לעשות רונאלדו מוכר, הרבה יותר מוכר מכל שאר הנבחרת שלו.
    בדיוק כמו שאף אחד לא דיבר על צ'ילה וכולם התעסקו בפנדל של מסי, זה העולם.

Sent from my ONE A2001 using Tapatalk

4. doundoun Member

נוטה להסכים איתך בהכל אבל רבאק !!! נוקאאוט למסי ?? get real my friend
    ממתי תואר שמשיגה נבחרת בגמר שלא שיחקת בו הופכת אותך לאחד הגדולים בהיסטוריה ? מעניין מה היית אומר
    אם הכדור של ג'יניאק נכנס במקום לגעת בקורה...
    הקיצר ,שום תואר בינלאומי גדול ככל שיהיה לא מכתיר שחקן כאחד מהגדולים ,בשביל זה צריך יציבות לאורך שנים
    וקצת יותר מתואר אליפות אחד בשמונה שנים.

Civil, JR-Riquelme ו-idans10 אוהבים את זה.
  5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

את זה אני מבין, לכן אמרתי, אבל זה מאוד צורם ודי מעצבן. וכן, גם להתעסק במסי ושטויות הפרישה שלו במקום בנבחרת צ'ילאנית סופר מוכשרת, זה לא במקום. חבל שהעולם כל כך התמסחר ושכח את מה שבאמת מעניין.

RG11 ו-Drama2 אוהבים את זה.
  6. RG11 Member

מסכים איתך במאה אחוז, זה גם מתבטא בהתעסקות האובססיבית הזאת ברונאלדו נגד מסי בכל השנים שהם משחקים. ממציאים להם שיאים כל פעם (שערים בשנה קלנדארית, למי אכפת בכלל?), הופכים כל קלאסיקו לקרב ראש בראש בינהם, כל פאלטה של אחת מהם לא משנה באיזה מצב בכלל הופכת לאם כל ההשפלות.
    כל זה כי זה מוכר ומביא כסף. לפעמים נדמה שזה כל מה שתקשורת המיינסטרים מתעסקת בו, כאילו אין עוד כדורגל.

בגלל כל אלו חובב כדורגל אמיתי צריך לדעת מאיפה לצרוך את המדיה שלו, להיות שיפוטי ולא להסחף להשוואות המפגרות האלו. גדלו פה שני שחקנים ברמה של פעם בדור ואולי יותר מזה, אפשר להנות מהם בלי להשוות כל הזמן. התקשורת לא מעניינת פשוט.

Sent from my ONE A2001 using Tapatalk

Die Werkself ו-idans10 אוהבים את זה.
  7. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

הוא בטח יהיה מאמן נוראי אם יבחר להיות כזה, אבל התצוגה שלו אתמול על הקווים הייתה מרגשת.

8. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

מסכים שאין כאן נוקאאוט ושטויות כאלה, אבל בחירת, יש עוררין על כך שהוא אחד הגדולים בהיסטוריה?
    הוא בקלילות נכנס לחמישייה. בלי למצמץ בכלל. לטעמי הוא גם בשלישייה (גם מסי) ומשם הכל שאלה של דיונים פנימיים מי הכי גדול.

שני המפלצים האלה הרגילו את כולם לדברים דמיוניים, אז פתאום מקטינים את רונאלדו. אני זוכר שפעם מישהו אמר לי שהוא רק גולר (שזה חתיכת אנדרסטייטמנט כשמדובר הבחור שכובש בעשור האחרון בקצב של קרוב לשער למשחק), בעונה שבה היה המבשל השני הכי טוב של ריאל מדריד עם 17 אם זכור לי נכון, כשהוא הוסיף משהו כמו 50 שערים או יותר. זה איש עם מספרים של קבוצת צמרת שלמה. לא היו דברים כאלה מעולם.

9. doundoun Member

מבחינת המספרים אין בכלל וויכוח אם כי אישית הגדולים "שלי" כוללים את זידאן ,קרוייף ,מסי , גינטר נצר ,פלה ומרדונה ,אבל זאת כבר דעה אישית לגמרי.

10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

פפה המצטיין של הגמר? זה פטריסיו נגד סיסוקו קל.

de Middenweg ו-idans10 אוהבים את זה.
  11. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

סיסוקו היה מצויין, אבל עצם העובדה ששיחק אצל הפייבוריטית ועדיין הפסיד, והסיבה העיקרית שהפסיד היה בגללל יכולת פנומנלית של פטריסיו בשער, אני הולך בעיניים עצומות עם השוער הפורטוגלי. משחק לפנתיאון.

12. Civil Anti Madridista

רק אני לא מצליח לגרד 11 מצטיינים לטורניר הזה?

13. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

נוקאאוט בזירה הבינלאומית..

14. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא חושב שהוא היה משעמם בהרבה, ולא חושב שהוא היה משעמם בכלל - גם אם האלופה שלו בהחלט היתה כזו. ויותר מכך? הוא לא היה ברמה נמוכה כל כך.

15. Raulito Madridista

כמה שנאה בתגובה שלך, אני ממש מופתע. פפה נתן משחק הגנה מושלם ולדעתי הבחירה בו כ-MVP היא אחלה בחירה, כמובן שגם פטריסיו הצטיין. רנאטו סאנצ'ז היה טוב בגמר? לדעתי ממש לא. לא אני בחרתי בו כמצטיין, אתה יודע. לדעתי הוא הבלם הטוב ביותר באירופה, זכותך לחלוק עליי. הוא מהיר, חזק, אתלט, תוקף את השחקן תמיד, משחק עם הרבה לב ונשמה ותמיד נראה עם תשוקה אדירה בניגוד לראמוס שצריך גמר או חצי גמר כדי להזיז את התחת שלו ולרדת לגליץ'. לא קל להיות בלם של ריאל מדריד, בגלל סגנון המשחק בין היתר ולעולם לא הייתה ולא תהיה לנו באמת הגנה טובה, זה עניין של DNA של המועדון. התדמית שלו מחורבנת, הוא הוביל לזה ועדיין המקרה עם קאסקרו מעלה אבק בארכיון. אז הוא התחזה בגמר נגד אתלטיקו, אז מה.
    פורטוגל לא שיחקה טוב לאורך כל הטורניר אבל גם צרפת עם סגל נוצץ ועמוק בהרבה - לא מיצתה כלום מהפוטנציאל שלה. ואם פורטוגל הייתה עם קצת יותר מזל בשני משחקי הבכורה שלה בבתים בהם הייתה ראויה לנצח - הייתם מדברים אחרת.
    לגבי פוגבה - קל לתלות את האשמה בעמדה במגרש. הוא פשוט לא נתן מעצמו מספיק. לא קוטל אותו בצורה מוגזמת אבל משחקן ברמה שלו מצפים ליותר. אני בכל מקרה מקווה שיישאר ביובה, אין צורך לשלם עליו כל-כך הרבה כסף.

- ארבלואה אגב צייץ באיחולי מזל טוב לכריסטיאנו ועקץ על הדרך את דשאן - "ככה זה שאתה משאיר את ה-9 הטוב בעולם בחוץ", התכוון לבנזמה כנראה.

אגב ממש בוגר מצד אוהדי ברצלונה, אחד כזה יותר נכון לציין את ה-'אליפות אחת ב-8 שנים'. היו איזה שני גביעי אירופה אגב באותה תקופה שזה לא רע, גם בארסה זכתה באותו מס' גביעי אירופה מ-2009-10. כדורגל הוא לא משחק טניס.