פורטוגל קיבלה בראש; ספרד גוברת 1-0 על רוסיה

הנושא בפורום 'פורום יורו 2004' פורסם ע"י Reyes, ‏11/6/04.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

נבחרת ספרד שיחקה בשביל לנצח,גם אם זה היה 1-0.
    ספרד שלטה בכל המשחק עשתה מה שעלה על רוחה,ואיזה משחק ענק של פויול עדיין לדעתי הוא המגן הימני מספר 1 בעולם,אם רק בברצולונה ימצאו בלם מצויין ויסיטו את פויול ימינה אפשר להצליח ברמות הגבוהות.

הוא פשוט שחקן ענק,הוא היה מעורב בגול,חיסל כל התקפה והתקפה שהגיעה מהאגף שלו,אין עליו , שחקן נשמה ומלך.
    החילוף של ואלרון היה מתבקש,היה צריך מישהו שיניע את הכדור,יכניס את הכדור לחלוץ,ראול הוא לא שחקן כזה,ראול הוא סקורר קשה להתבטא כשהוא משחק מתחת לחלוץ.
    אבל אם אני הייתי סאיס הייתי מכניס את ואלרון במקום אחד הדפנסיבים (בארחה או אלביידה) ולא על חשבון מורינטס,ככה אני יוצר יותר מצבים לקבוצה,עם שני חלוצים מסוכנים(ראול ומוריינטס) וקשר שמצטרף מאחור(ואלרון) ומסכן את השער,אבל גם החילוף עם ואלרון-מורינטס עזר טוב לזכות הספרדים.

ואצ'בריה,לא יודע מה תופסים ממנו בנבחרת,הוא נמצא בה כל כך הרבה שנים ואני לא יודע מה תופסים ממנו,עדיין אני לא מצליח לעכל מה מוצאים בו,ועוד הוא קיבל א ת סרט הקפטן אחרי שראול יצא.
    אני הייתי מעדיף את חוקאין עליו.

2. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אצ'בריה נראה אתמול כמו שחקן מהליגה הלאומית שלנו,הרבה מאוד רצון ונחישות אבל מעט מאוד יכולת,אני גם חושב שזמנו כבר עבר והוא כבר לא חצי ממה שהוא היה פעם,בספרד יש מספיק כשרונות שיכולים לפתוח במקומו.

3. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

וכך התחיל המהלך שהביא לשער: אלונסו חטף כדור מאצ'בריה ...

4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

כריסטיאנו רונאלדו אומר שהוא לא הכשיל את סיטארידיס ברחבה ושסיטארידיס עשה הצגה..
    מה אתם אומרים?לדעתי הוא הכשיל אותו בבירור.

כריסטיאנו רונאלדו: "אני נשבע שלא נגעתי בו בפנדל. השחקן עבר אותי וניסיתי לצאת מהדרך והוא החליט לצלול. לא היה לי שום מגע איתו".

5. shmulikwe Member

היה מגע.. לא בכוונה אבל בפירוש היה..

6. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה