פורטוגל שולחת את אנגליה הביתה אחרי דו קרב פנדלים

הנושא בפורום 'פורום יורו 2004' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏24/6/04.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

פשוט מדהים כמה אנחנו לוזרים!
    כמעט 90 דקות הובלנו ואז חטפנו את הגול.
    ובהארכה עם הרבה מזל, ובעיקר ווינר גדול בשם בקהאם עם כדור ענק, הצלחנו להינצל.
    יאאלה פנדלים.
    אני לא עומד במתח!

2. E-tam-R Member

את מהלך הפנדלים אתאר בהודעה הזאת:

בעיטה ראשונה של אנגליה: דיוויד בקהאם ניגש לבעוט. בועט החוצה! 0-0
    בעיטה ראשונה של פורטוגל: דקו ניגש לבעוט. בועט פנימה! 1-0 לפורטוגל
    בעיטה שנייה של אנגליה: אואן ניגש לבעוט. בועט פנימה! 1-1
    בעיטה שנייה של פורטוגל: סימאו ניגש לבעוט. בועט פנימה! 2-1 לפורטוגל
    בעיטה שלישית של אנגליה: לאמפרד ניגש לבעוט. בועט פנימה! 2-2
    בעיטה שלישית של פורטוגל: רוי קוסטה ניגש לבעוט. בועט החוצה! 2-2
    בעיטה רביעית של אנגליה: ג'ון טרי ניגש לבעוט. בועט פנימה! 3-2 לאנגליה
    בעיטה רביעית של פורטוגל: כריסטיאנו רונאלדו ניגש לבעוט. בועט פנימה! 3-3
    בעיטה חמישית של אנגליה: אואן הארגריבס ניגש לבעוט. בועט פנימה! 4-3 לאנגליה
    בעיטה חמישית של פורטוגל: מניצ'ה ניגש לבעוט. בועט פנימה! 4-4
    בעיטה שישית של אנגליה: אשלי קול ניגש לבעוט. בועט פנימה! 5-4 לאנגליה
    בעיטה שישית של פורטוגל: פוסטיגה ניגש לבעוט. בועט פנימה! 5-5
    בעיטה שביעית של אנגליה: דריוס ואסל ניגש לבעוט. בועט לצד שמאל של השער וריקארדו הודף! 5-5
    בעיטה שביעית של פורטוגל: השוער ריקארדו ניגש לבעוט. בועט פנימה!!!!!!!!!! 6-5 לפורטוגל

העולה לרבע הגמר היא : פורטוגל!!!

נערך לאחרונה ב: ‏25/6/04
  3. רפאל Member

בקהאם?! נו באמת
    מה יש לרונאלדו באוזניים?

4. רפאל Member

יש!
    אמרתי לכם שבקהאם יחטיא!!!

5. Paolo Maldini שחקן ותיקים

והאנגלים הולכים הביתה, אחרי ניצחון 6-5 של פורטוגל אחרי פנדלים מותחים מאוד...

בקהאם ורוי קוסטה בעטו לשמיים, ריקארדו הדף את האחרונה של אנגליה וגם כבש את שער הניצחון.

סך הכל היה לנו משחק מעולה, עם הרבה מתח ודרמה, שהיורו ימשיך ככה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/6/04
  6. E-tam-R Member

פשוט לא יאומן מה שקרה לבקהאם בשנה האחרונה... מבחימה מקצועית כשחקן ובכלל........

איזה לוזר הוא נהיה! :aaaprot:

ועכשיו למה שבאמת מענין ביורו הזה: http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_dance.Xxx
    http://images.one.co.il/images/d/gg42675.Xxx

http://images.one.co.il/images/d/gg42680.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏25/6/04
  7. רפאל Member

אני כל כך שמח שאנגליה עפה בגלל בקהאם, כל הזמן סיפרתי לכל החברים שהיום המשחק יגיע לפנדלים ובקהאם יחטיא ואני לא מאמין שזה באמת קרה.

8. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוף אני שונא כשחברים שלי מתבאסים בגלל כדורגל וזה קורה הרבה ביורו הזה (איטליה הולנד ספרד ועכשיו אנגליה) אבל למרות זאת, אין לי הרבה זמן לתגובה (מחר בהרחבה) אז אני פשוט אגיד שהפנדל של בקהאם הוא הגרוע ביותר מאז באג'יו ב- 94. חוסר מקצועיות שקפטן בועט ככה. אגב, מתי בפעם האחרונה שתי הקבוצות כבשו בהארכה (אלאבס-ליברפול לא?).
    בכל מקרה, היה אחלה משחק- I LOVE FOOTBALL.

9. בית"רי מלידה Member

היורו הזה ייזכר כיורו של הסינדרלות!

ולחשוב שגאון הכדורגל אוחנה אמר שאנגליה תזכה ....חחחחח.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/new_multi.Xxx

10. toon-UPON-tyne Member

די נמאס לי!!! לא יודעים לשמור על יתרון! כל השחקנים משחקים עייפים מתים בלי נשמה לא נותנים מעצמם כמו הפורטוגלים!! האריקסון האידיוט הזה היה צריך לתת לדייר לשחק - יש לו הכי הרבה אנרגיות בנבחרת הזאת! מי נותן לשני הנווילים לשחק , לא מספיק טמבל 1?
    ודי די די לא לומדים שבקהאם לא יודע לבעוט פנדלים!!!!! נמאס כבר שלא לומדים מטעיות ונותנים לסיסי המחורבן הזה לבעוט!! אוף!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

11. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אי אפשר לתאר את התחושה הזאת, חבר'ה. אנגליה היתה מצוינת. אריקסון, ואני מסיר בפניו את הכובע, הוא מאמן מעולה שידע יותר טוב מכל הפרשנים למיניהם. כל החילופים שלו היו הגיוניים לחלוטין (אולי חוץ מהחילוף של ג'רארד, אבל אף אחד לא יכל לדעת שהארגריבס "יתעלה על עצמו" ככה), ההיערכות לפני המשחק מעוררת הערצה. ועדיין פוסטיגה קבר את הכדור ברשת... כל כך לא מגיע להם, כל כך לא מגיע לחבורת הדריבליסטים הצוללנים האלה.

גארי נוויל בטח עכשיו בדרך הביתה עם זר הפרחים שקיבל מהפורטוגזים. אוי, אלוהים, כמה שהבחור גרוע... כל כך גרוע שזה לא ייאמן, אמיל הסקי בוודאי בהלם מכמה שהוא גרוע, אדה אקינבי שצופה במשחק מניגריה בהלם מכמה שהוא גרוע, עופר טלקר יושב בכורסא בביתו ובהלם מכמה שהוא גרוע - כמה אפס יכול להיות שחקן אחד?!?! רבאק, מה שחקן כזה עושה ביורו?!? הדבר היחיד שהוא יודע לעשות זה להרחיק ולעשות עבירות. את רונאלדו הוא הפיל על סף הרחבה, את כל המתפרצות של אנגליה הוא פשוט שלח במתנה ליריב, האגף שלו היה פרוץ כל כך, אין לי מושג איך כזה זבל מגיע לכזה טורניר. אני מודה לאלוהים שהוא לא בעט את אחד מהפנדלים.

פול סקולס גם כן הראה לא מעט אפסיות, כהרגלו, אבל התרגלנו לזה במדי הנבחרת, ולמה שבכלל הוא יזיז ת'תחת במדים הלאומיים? כמובן שאי אפשר לבוא אליו בטענות. הופיע לאיזה משחק או שניים ביורו אחרי 3 שנים שבהם לא עשה כלום, והפסיק להתאמץ. רק מוסר לשוער היריב. אואן הארגריבס צריך לעוף מהסגל עד סוף הקריירה שלו אחרי כזה משחק. דריוס ואסל היה כל כך איטי, אנמי ואדיש, והפנדל שלו שיקף בעצם את כל מה שהוא עשה במשחק.

וכמובן, האיש והאגדה דיוויד בקהאם... עזבו את העובדה שלטורניר הזה הוא בכלל לא הגיע, הוא לא היה מעורב בכלל במשחק מלבד השער השני. לדיוויד יש כנראה בעיה מסוימת. מול טורקיה הוא שלח את הפנדל לשמיים, מול צרפת הוא פשוט נתן בחביבות את הכדור לבארתז - לא, החמור המטומטם לא יבין שהוא לא מסוגל לבעוט פנדלים כמו שצריך, הוא פשוט ימשיך לבעוט!! אין לי מילים.

כשחבורת האפסים הזאת מטיילת לה על המגרש, ורוני יוצא בגלל פציעה, עדיין אנגליה הצליחה לשמור על היתרון עד הדקה ה-83 ולהשוות בדקה ה-115. סול קמפבל (משחק פנטסטי כהרגלו, שחקן ההגנה הטוב ביותר ביורו עד עכשיו), אשלי קול (ניטרל את רונאלדו לחלוטין, לא הפסיק להפעיל את אנגליה משמאל כאשר בקהאם ונוויל לא קיימים באגף השני), פרנק למפארד (האיש שבמדים הלאומיים אני יכול לסמוך עליו יותר מכל אחד אחר) ומייקל אואן (כמה טוב שחזרת) - אני מצדיע לחבורת השחקנים האלו, שבניגוד לשאר הקבוצה שיחקו בשביל מדינתם ונתנו את כל מה שיש להם.

אין לי הרבה כוח אבל אני אסכם בקצרה - פורטוגל לא עשתה כלום בהתקפה וכשהעניין הגיע לרחבת אנגליה, אלא אם כן גארי נוויל עמד מול השחקן התוקף, הוא פשוט נגמר. קמפבל וטרי היו חומה בלתי ניתנת לחדירה, כשהפורטוגזים העלובים, שלא יודעים למסור או לבעוט רק מכדררים ומכדררים עד צאת הנשמה. גארי נוויל אפס ואפילו ויץ שידוע כחובב מושבע של מנצ'סטר יונייטד שם לב לזה ("אנגליה עכשיו צריכה מהלך חכם, כשהכדור ברגליים של נוויל... לך תגיד 'חכם' לנוויל"). אני לא אוכל לסבול עוד טורניר עם דיוויד ג'יימס בשער. מוכן לאזרח את בארתז, מוכן להחזיר את סימן מפרישה, מוכן לעשות בשביל אריקסון סקאוטינג בקונפרנס, לא יכול יותר עם השוער הזה. אני לא אומר דברים כאלה לעיתים קרובות, אבל הלוואי שרובינסון יתן את השנתיים של החיים שלו בספרס.

לילה טוב, נקווה שפורטוגל המלוכלכת תעוף כמה שיותר מהר, נקווה שצרפת ושבדיה יתקדמו כמה שיותר מהר. אני מרגיש נורא עכשיו.

12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים במיליון %. כל כך אנוכי, כזה דבר עוד לא ראיתי. הוא לא מסר אפילו לא פעם אחת פס, כאשר הוא קיבל את הכדור במרחק של כ-30-25 מטר משער היריב.

סיכום כללי.
    ראינו פה משחק בין קבוצה של מאמן ורוח לחימה נגד קבוצה שמתבססת על יכולת אישית של שחקניה.
    אנגליה שאין ברשותה שחקנים יצירתיים איבדה את הסיכוי לכבוש ברגע שרוני יצא. אוון הוא פשוט שחקן בינוני.
    אני דווקא לא נותן את הנצחון הזה לזכותו של סקולארי, מה שניצח את המשחק היה היכולת האישית של השחקנים ההתלהבות שלהם והחוסר יכולת של אנגליה ליצור התקפות נגדיות.
    החילוף שעשה סקולארי כאשר הוציא את פיגו היה פשוט לא מובן ולא נכון. למה לא להוציא את דקו שהיה חלש, אבל נכון יותר היה להוציא את רונאלדו. השחקן אולי כשרוני ומעולה באחד על אחד, אבל הוא פשוט אגואיסט שלא תרם כלום למלחמה הקבוצתית של פורטוגל. אילו פיגו היה משחק במקומו פורטוגל הייתה מנצחת גם ללא הפנדלים. מה גם שטרי נגח בחופשיות מכיוון שרונאלדו שמר עליו.

אני מאוד שמח בשביל רואי קושטה שהוא כבש את השער לפורטוגל, הוא אומנם החמיץ פנדל, אך לדעתי מקומו בהרכב. הוא יותר טוב מדקו והיום הוא הוכיח את זה.

13. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

פשוט מדהים.
    קצת שכחו את זה, אבל לפי דעתי לפציעה של רוני יש חלק גדול בהפסד האנגלי.
    המשחק עצמו היה קצבי, מותח והמהפכים היו מדהימים.
    שני גולים בהארכה, שני גולים שהקפיצו חצי אחר מהקהל באיצטדיון.
    פשוט קלאסיקה, אין מילה אחרת לתאר את זה.
    בקשר לבקהאם, הדבר שהכי בלט בנבחרת האנגלית בטורניר הזה הוא שהאנגלים פשוט לא יכלו לסמוך על הקפטן שלהם.

14. E-tam-R Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/new_puppy_dog_eyes.Xxx ואני עוד מחכה שמישהו יתן לי תשובה לגבי סימאו!!

איפה הוא משחק ?

15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בנפיקה