פורטסמות' - המהפכה מתחילה?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏27/5/06.

1. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

קירק אתה צחקת על גדול קשרי סקוטלנד בעשור האחרון? או שמא זה דארן פלטשר בעצם :aaarofl:

אגב רדנאפ ג'וניור, הפצוע הכרוני עשוי להשתלב בסגל המקצועי של הפומפות בעונה הקרובה עפ"י שמועות.

ולקפטן ג'רארד, לא נותר לי אלא רק לחזק את דברי החברים פה, שכבר הביאו את כל הטיעונים, ולהגיד שרדנאפ מאמן ענק, ענק. כנראה שלא עקבת מספיק אחרי פומפי העונה כדי לראות איזה חורבה השאיר שם אלאן פארין האפס מאחוריו (בשילוב עם כמה שחקני רכש יווניים "מופלאים" של זאייץ'), הן מבחינה מקצועית והן מבחינה מנטלית, אני הייתי בטוח שהם בבור שאי אפשר לצאת ממנו.

2. TheLane Member

וגם דוד של פרנק "שיא הופעות ברצף" למפארד...
    אני רואה כאן ניגוד http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏29/5/06
  3. תונל Member

למפארד קיבל גנים טובים מהצד השני כנראה, את אלה בלי הטיקים

4. raanana4ever Member

גם לדעתי רדנאפ מאמן מעולה אבל אל תשכחו את הרכש המאסיבי שעשה בינואר...

כתבו היום בטיימס שרדנאפ טס לת"א להיפגש עם גאידמק ג'וניור בנוגע לתקציב הרכישות בקיץ...

5. city Member

שחקן שמקושר לפומפי בימים האחרונים הוא סטילאן פטרוב, הקשר הבולגרי של סלטיק. ראיתי אותו כמה פעמים בעונה האחרונה והוא שחקן טוב, מין קשר 50-50 שיכול לשחק גם כהתקפי וגם כהגנתי במקרה הצורך. השחקן חתם על חוזה חדש בסלטיק עד 2010, ולכן פומפי תאלץ לשלם סכום גבוה עבור שירותיו. רדנאפ התראיין והגדיר אותו כ"שחקן מצוין".

6. XabiAlonso Member

הגיע הזמן להקפיץ את הדיון הזה..
    פומפי על סף החתמת סול קמפבל שיעבור בדיקות רפואיות וירוויח כנראה 60 אלף ליש"ט לשבוע. קמפבל יחתום לעונה אחת במדי המועדון.
    בנוסף, פומפי מציעה 4 מיליון ליש"ט עבור סיליאבן דיסטין, הבלם הצרפתי של מנצ'סטר סיטי.

7. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

שזה כבר שדרוג לעומת אובראיין, פרימוס ושאר חוטבי העצים שהיו להם בהגנה שנה שעברה.
    האמת שכרגע קשה לי לראות בפומפיי יותר מקבוצה עם הרבה כסף, עדיין הרכש שם לא כזה שאמור לעורר את מאבקי הצמרת.

8. Claret&Blue Member

לא רק שהוא לא יעורר את מאבקי הצמרת, לדעתי נראה את פומפי בחלק התחתון של הטבלה.
    רדנאפ פשוט קונה שחקנים בלי לדאוג למרקם החברתי. הוא לא דואג אם הם יתחברו או לא.
    וזו בעיה שלו כמאמן כבר הרבה זמן.
    נכון שיש לו הרבה כסף, אבל רבאק תשקיע בחכמה, במקום סתם לפזר על כל מה שזז.

9. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

דניאל מרקם חברתי הוא דבר שנבנה עם הזמן. אם רדנאפ יוכל למצוא את האיזון הנכון בין ותיקים מועילים (כמו סול קמבל לדוגמא) לבין צעירים מבטיחים, וייתן לתלכיד הזה לרוץ כמה עונות, אני חושב שנוכל לראות את פומפי מזנקת לה לעבר צמרת הכדורגל האנגלי.

המפתח פה הוא סבלנות ובנייה נכונה. הקבוצה הזו צריכה להיבנות לא לעונה הקרובה ולא לעונה שאחריה אלא לעוד 4-5 עונות, כשבכל עונה רצוי שתבצע התקדמות קטנה תוך כדי הסתכלות לטווח הארוך. השאלה היא אם טווח ההסתכלות של גאידמק ג'וניור רחב כמו הכיס שלו, אם כן אין לי ספק שהקבוצה הזו תצליח. רק שייתן לרדנאפ זמן ובטחון.

קמבל כבר עובר את המדיקל שלו בפראטון פארק כפי שאתם יכולים לראות כאן. עפ"י הלינק הנ"ל גם המגן השמאלי של נבחרת פרו ורגאס בדרך, כמו גם דייויד ג'יימס והבלם הניו זילנדי הקשוח של בלקבורן ראיין נלסן. בעונה הקרובה פומפי צפויה להיות קצת קצרה בחוד, בייחוד לאור הפציעה של לואה-לואה, שמותירה אותה רק עם טודורוב ובנג'אני, שניהם לא בדיוק סקוררים ברמת הפרמיירשיפ. אם רדנאפ יוכל להנחית אחד מהשמות שמוזכרים בכתבה, ג'רמיין דפו או ניקולאס אנלקה, הקבוצה שלו בהחלט יכולה לכוון לעונה הקרובה למקומות 8-12.

10. Claret&Blue Member

הבעיה שבנייה וסבלנות לא בראש מעיינותיו של רדנאפ. הוא מעניין במן פיתרון קסם שכזה.
    לא ברור לי למה הוא חושב שאם הוא יזרוק המון כסף על שחקנים(שד"א, לא כ"כ איכותיים, לפחות חלקם) הוא ישיג הצלחה.
    כמו שאמרת, מרקם חברתי מגיע אחרי זמן מה. להביא המון שחקנים וליצור מהפכה בסגל/הרכב זה לא פיתרון מושלם, רחוק מזה.

11. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא צריך לנקות את הסגל החולה שאלן פארין (המאמן הכי גרוע שזכור לי בכדורגל האנגלי) וזאיץ' השאירו לו, עבודה שהוא התחיל כבר לעשות בחצי השנה האחרונה. הוא מחתים שחקנים להגנה כדי להיפטר מעגלות כמו פריימוס ואו'בריאן, מחפש חלוץ כדי להביא מישהו שיכול להטריד הגנות בפרמיירשיפ על חשבון שחקן כמו טודורוב שעל כל משחק שהוא משחק הוא צריך חצי שנה מנוחה להסדיר את הנשימה, יחזק את הקישור וכו'. אם הוא יחליט על לבנות זו תהיה בנייה מהיסוד, הוא קיבל קבוצה נוראית.

לא ברורים לא נסיונות ההחתמה של דייויד ג'יימס כשאשדאון המבטיח בסגל עם גיבוי מקיילי המנוסה לא פחות מג'יימס.

12. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

גרנט ידאג להכל.

13. city Member

רדנאפ מאמן שיודע לחבר את הקבוצות שלו מהר. פומפי החתימה בינואר של העונה שעברה איזה עשרה שחקנים חדשים והם שיחקו ביחד מצוין, משחק קבוצתי ומאורגן. בסה"כ שאתה מצרף שחקנים כמו קמפבל וכו', שהם מנוסים ברמות הכי גבוהות, אין סיבה שיקח להם יותר מדי זמן להתאקלם.
    פרימוס דווקא שחקן לא רע, יכול למלא את החסר לבנתיים. קבוצה לא בונים בבת אחת ואי אפשר להנחית 15 שחקנים חדשים בקיץ. הבניה של פורטסמות' תיקח כמה שנים, אבל המגמה היא בהחלט חיובית.

14. XabiAlonso Member

15. Claret&Blue Member

רכישה טובה מבחינתם.