פורטסמות' - המהפכה מתחילה?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏27/5/06.

1. Legolas Member

אי אפשר לדעת, עד עכשיו אני מדבר איתך על מה שאני רואה שחלוץ אחד שלהם פרש ואואן פצוע לחצי עונה ונשאר להם רק את לוקה שהוא חלוץ שמשחק יותר על הקו מאשר באמצע ועוד חלוץ שאני לא זוכר את שמו.

2. Nayim Member

סבבה.רק רציתי לעדכן אותך שהסגל שלהם הוא לא סופי.

3. KirkH Member

כל עוד הארי רדנאפ מנצל את הכסף לרכישות כמו קאנו - פומפי תתמודד עם וילה ובורו על הזכות שלא להיכנס למאבקי התחתית הלוהטים. אין להם כרגע כלים לשום דבר מעבר לזה.

4. Dunga Member

תן לזה זמן. כמו בצ'לסי, בהתחלה קונים שחקנים טובים מאוד ורק אח"כ הכוכבים הגדולים באמת רוצים לבוא.

5. Claret&Blue Member

איפה השחקנים הטובים מאוד?

6. Dunga Member

=/ בדרך? הכוונה שלי שלאט לאט באים שחקנים יותר ויותר טובים, וככה כל פעם הקבוצה משתדרגת כבר. צריך לתת לזה זמן, כי לצ'לסי גם היה שם טיפה יותר גדול משל פומפי, ולכן לא כולם מתלהבים לעבור. עוד שנה שחקנים טובים יותר ירצו להגיע וככה גם עוד שנתיים וכו'.

7. XabiAlonso Member

8. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

טור מעולה של נורמן הובארד על הקיץ של פומפי תחת רדנאפ, עם תחזיות מעט קודרות לעתיד ואפילו עם איזכור לאברם גרנט ידידנו

מומלץ לקריאה... וגם אתם מוזמנים לנסות ולשער מה יהיה מרכז הקישור של הפומפות עכשיו, אחרי שקרנצ'אר ופרננדס נחתו ביום הדדליין ועשויים לדחוק את מנדס ודייויס, שהיו נהדרים עד כה העונה וגם בעונה שעברה היו מאלה שהביאו את המפנה לפורטסמות', אל הספסל.

9. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מנדס עד כה פשוט פנטסטי וזאת תהיה שטות מוחלטת של רדנאפ להוריד אותו לספסל, למרות שתמיד הוא יכול להזיז אותו או את קרנצ'אר ימינה.

10. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

קשה לי לראות את קרנצ'אר משתלב בפרמיירשיפ. הבחור גאון כדורגל, אבל הוא משחק כמספר 10 קלאסי, פליימייקר מאחורי החלוצים, וזו עמדה שנדיר למצוא בליגה האנגלית שלא ממש תואמת לסגנון המשחק של הפרמיירשיפ. אני מניח שנראה אותו משתלב מאחת הכנפיים, סטייל ההצבה של בניון בווסטהאם, ואני מקווה שהוא יפרח בפומפי, כי הוא שחקן שבאמת תענוג לראות.

מנדס ודייויס באמצע זה צמד חזק ביותר שמוכיח את עצמו מחדש כל שבוע, תהיה טעות לזרוק את פרננדס הצעיר למים עמוקים במקומם. אני מניח שעם הזמן נראה רוטציה בין ה-3 האלה בקישור, עומק בסגל אף פעם לא מזיק בעונה ארוכה.

בעיני מה שיהיה עקב האכילס של פומפי העונה הוא החוד, שלדעתי רחוק מלהיות באותו קליבר של הקישור וההגנה הבאמת איכותיים של הקבוצה. בנג'אני עדיין לא התאקלם באנגליה, טודורוב חלוץ צ'מפיונשיפ ותו לא וקאנו אנמי (אם כי פתח את העונה נפלא). לואה-לואה כשיר ואנדי קול עם דקות של נסיון ואיכות מהספסל יתרמו למחץ ההתקפי, אבל זה עדיין לא מספיק טוב לקבוצה שרוצה להגיע לאירופה, בטח ובטח לא בהשוואה ליריבות הפוטנציאליות.

11. XabiAlonso Member

12. Don Maldini Member

יש לי שאלה לפורסטמות', שנשאלה אצלי הרבה בראש. עם קנאו יפצע (ומקווה שלא), מי יעשה חיים קלים לפורטסמות' ? מי יארגן את ההתקפה, ומה יהיה. הם צריכים לארגן מישהו, טוב חזק וישר כוח שיהיה משנה לקאנו. :aaa031:

13. Claret&Blue Member

לואה לואה, אנדרו קול, בנג'אני.
    לא חסר.

14. Don Maldini Member

לואה לואה אכן מסכים , שחקן מאוד מוכשר. אבל קאנו בפורטסמות' בהתחלת העונה, אין מודל לחיוקי יש רק אחד. צפו מימנו להרבה, כמו שהמון אמרו פה.

15. Robin Member

האמת היא שאף אחד לא ציפה ממנו לכלום, הוא כבר נראה בסוף הקריירה שלו לאחר שווסט ברום שיחררו אותו, בטח ובטח שלא ציפו שהוא יבקיע 4 שערים ב-5 משחקים. 4 חלוצים ברמה טובה זה בהחלט מספיק.