פותחים עונה בליגת העל: משחקים בצל המצב בדרום

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏18/8/11.

1. Ice Cream חסה

המשחק מול הפועל הוא המבחן לראות עד כמה לשחקנים יש אש בעיניים ועד כמה הם יהיו מוכנים לאכול את הדשא לאורך ולרוחב, וגם במקרה של הפסד אם הם יעשו את מה ששי חדד עשה שנה שעברה, יהיה טוב.

אסור לקבל תבוסה כדי שזה לא יוריד להם את הביטחון, ואסור להם לבוא בזלזול כדי שלא יהיה נתק ולו הכי קטן בין הקהל למערכת... אבל לזה יש עוד 13 ימים, עד אז תנו לחגוג את המקום ה-3 :aaa021:

2. Don Joan Roman Member

זה מבחן לדבר אחד בלבד: האם אנחנו יכולים לקחת 3 נקודות במגרש הכי מנחוס עבורנו בארץ, אף אחד לא מכוון לצמרת גבוהה ובטח שלא לאליפות, אבל אין מה לעשות שתמיד משחק בין בית"ר להפועל יהיה מבחן עבור 2 הקבוצות.

הצגות, נפילות ובזבוזי זמן על הדשא? נראה לי שראית משחק אחר.
    וקובי מויאל הוא אגרסיבי מאוד אבל כמעט כל התיקולים שלו בשנה האחרונה הם נקיים בד"כ, חוץ מזה שמולו עמד ילדון שמנסה לאתגר אותו במשחק אגרסיבי כמו סיראז' נאסר.
    חבל שאתה לא יכול לדבר מבחינה מקצועית נטו כי מבחינה מקצועית מה ששיקף יותר מהכל היה תיקו כי היה משחק לא טוב של 2 הקבוצות ובסופו הברקה אחת של שחקן אחד גמרה משחק, תלמד להפסיד בכבוד, לבקר את הקבוצה שלך איפה שצריך ויהיה בסדר.

ובנוגע לקהל: אין מילים, היה אדיר להיות באיכסטדיון וסרמיל היום עם עוד 2100 בית"רים אמיצים ומדהימים ולחגוג רבע שעה שלמה עם השחקנים שלנו והשירה האדירה בסיום של "גם בתקופות הכי קשות" הוריד לי דמעות בעיניים והרעיד לי ת'גוף למשך כמה דקות, נקווה שזה ימשיך ככה כי זה כמו חלום שהקהל הבית"רי יחזור להיות שוב הקהל הכי טוב בארץ(ותחסכו ממני את הויכוח).

בשבילך אחצה גם יבשות,
    אני נשבע זאת אהבה ללא גבולות,
    גם בקור מקפיא
    או במדבר לוהט
    בית"ר איתך, זאת אהבת אמת
    גם בקור מקפיא
    או במדבר לוהט
    בית"ר אצעד איתך זאת אהבת אמת..

יאללה בית"ר איזה שבוע אדיר!

3. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מסכים איתך אם זאת הייתה עונה שאתם נאבקים בה על האליפות או על הטופ 4 כי אז זה חלק בלתי נפרד מהצלחה, לנצח גם במגרש שאף פעם לא הצלחתם בו או שייזכר לטובה. אבל בעונה כזאת, כשאתם רחוקים מלהיות אפילו בכיוון, דווקא בעונה הזאת אתה רואה את זה כמבחן?
    כהשוואה- זה כמו שאני אקח את הקבוצה שלי שהכי פחות מחוברת מהשנים האחרונות ואגיד שהשנה המבחן שלנו זה כמה נקודות ניקח באירופה בליגת האלופות. יש שנים שזו אכן מטרה ומבחן לגיטימים, לא כשהקבוצה והשאיפות שלה שונים לגמרי.

4. Don Joan Roman Member

אני תמיד רואה את זה כמבחן אל נגד עיניי, כאוהד בית"ר מגיל קטן ככה חוכנתי, נגד 3 קבוצות אתה נמצא במבחן תמידי לא משנה באיזה מצב הקבוצות מגיעות משחקים מול הפועל תל אביב, מכבי תל אביב והפועל ירושלים זה משחקים שהם בגדר מבחן כל הזמן, כמובן שאם נפסיד נקבל את זה בטבעיות כי אין ספק שהם קבוצה טובה הרבה יותר אבל בתוך תוכנו זו בהחלט מטרה ומבחן עבורנו.

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

היינו קטסטרופה היום. להגיע להזדמנות הראשונה האמיתית שלנו רק בדקה ה90, מאוד מאכזב.
    לא רוצה לדבר על האם לבית"ר הגיע ניצחון או תיקו כי זה לא רלוונטי, לנו לא הגיע להוציא נקודות לאור היכולת היום ועם ההרגשה הזאת הלכתי הביתה.
    מה שכן מגיע שאפו גדול לקהל של בית"ר שבשנתיים האחרונות בגלל מצבה של קבוצתם שינו פאזה והתחילו לעודד בצורה נפלאה.

כל הבניה של הקבוצה שלנו עקומה. 10 שחקני רכש ושחקן בית אחד (אילוז). איפה השילוב של שחקני הבית, איפה השילוב של הצעירים? מילא הייתה לנו קבוצה מאוזנת, קבוצה שבנויה באופן בריא, היו לנו שחקני רכש איכותים, אבל כל הבניה של הקבוצה היא עקומה, אז למה לא לנסות למלא את החורים עם שחקני הבית?

כרגע זה נראה מאוד לא טוב. אין יצרתיות בקבוצה, חסר מישהו שיתן את הפס לגול כשבשאר האזורים במגרש אנחנו סתם בינונים.
    קלינגר מאכזב בגדול זאת השנה השנייה ברציפות. חסר חלוץ, חסר קשר התקפי באמצע, שחקנים כמו נאסר והרוש פותחים בהרכב.
    החילופים של קלינגר כל כך מאוחרים. כל כך הרבה זמן לקח לו לראות שאין לנו מחץ בהתקפה? כל כך הרבה זמן לקח לו להחליף את הרוש בדוידזאדה, כל כך הרבה זמן עד שהכניס את אבו חצירא שיתן כדורים מהאמצע.
    ההפסד הזה רשום קודם כל על השם של קלינגר.
    נקווה שלא נרד ליגה השנה. מפחיד.

6. Ajax Amsterdam Member

עוד פעם אופירע! אסייג מנסה להוציא את האוהדים של ב"ש אלימים וחסרי סבלנות כאשר היא ראיינה את קלינגר ואמרה לו שאוהדים חיכו לו מחוץ לאיצטדיון ואיימו עליו,וקלינגר אמר לה שהוא לא יודע על מה היא מדברת הקהל שלנו היה 10 אתמול אני אישית קרעתי את הגרון 90 דקות

7. סטפן שאלוי Member

במשחק השלמה של המחזור הראשון, שנדחה בגלל הגראדים מעזה, מנצחת מ.ס. אשדוד את רמת-השרון 2:0, משעריהם של עידן שריקי בדקה ה 59, ושל דוד רביבו בפנדל בדקה ה 90.

אשדוד מצטרפת למועדון הגדול של קבוצות עם 6 נקודות.

8. הרצליה Member

והקבוצה הנפלאה שהצהירה על פלייאוף עליון עדיין על 0 נקודות
    מומי,מומי,מו מו מומי הביתה!

9. Number 8 Member

ואחרי הרביעייה ממכבי ת"א, הכתירו אותה למועמדות רצינית לרדת ליגה...
    נכון שזו רק ההתחלה ויעברו עוד הרבה מים בנהר אבל יש לאשדוד סגל יותר מדי טוב בשביל לרדת ליגה.