פותחים עונה בליגת העל: משחקים בצל המצב בדרום

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏18/8/11.

1. shlomydavid מנהלים

פשוט מחצית זוועתית שלנו. אי אפשר לציין שום שחקן לטובה, אולי רק שארנוב.
    תמיר כהן זה עדיין לא זה, סיידו ממשיך להיות על הפנים וגאדיר יודע רק לעשות הצגות ורעש.
    הגול של עמאשה מקרי לחלוטין אבל עדיין זהו גול יפה וכל הכבוד לו !
    ורד וגולסה חסרים מאוד, אבל אני מעדיף שהם ינוחו היום ויגיעו בצורה הטובה ביותר ליום שלישי.
    נקווה להתעוררות במחצית השנייה, יותר גרוע מזה לא יכול להיות.

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

עומר, מה זה משנה, הוא אנטי מכבי חיפה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

אלכס, היה ברור שלא נופיע למשחק הזה. הראש של השחקנים בבלגיה וזה מובן. אני מבין היטב שאלישע לוי החליט לתת למספר שחקנים לנוח. העניין הוא ששחקנים כמו משומר ואיציק כהן נראים על הפנים, אבל נו טוב, נתניה נאיבית ועמאשה שוב מראה שהוא כבר עכשיו נכס לקבוצה.

אם מכבי נתניה לא תבקיע במחצית השנייה אני עוד מאמין שנוכל לנצח. אנחנו לא יכולים לשחק יותר גרוע מהמחצית הראשונה...

3. Number 8 Member

זה היה פעם אחת ככה ובפעם הבאה כולם שרו כמו גדולים.
    באותו יום אי היה אפשר להישאר אדישים למצב והשיר הזה היה הוצאת העצבים של כל האוהדים, כולל שלי.

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אישית אני לא זוכר את הקטע השני אבל פעם אפילו בוז לא היה...

אגב למה אף אחד לא מדבר על זה: הדשא בקופסה פשוט מזוויע! מה זה? נותנים לפרות ללכת לאכול שם? סעמק שיסיימו כבר את המגרש החדש בנתניה די עם הסבל הזה שנקרא הקופסה...

עריכה:

עמאשה 1:2

לראשונה בקריירה, טוואטחה הרים כדור טוב.

ההגנה של נתניה - נוראית.

נערך לאחרונה ב: ‏20/8/11
  5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בבקשה, כמו שחזיתי, עמאשה עם השני שלו :aaa021:
    ברצינות, אם מכבי חיפה תמשיך לנצח כאלה משחקים יהיה מאד קשה למנוע ממנה אליפות נוספת. אם לא הייתי אוהד מכבי חיפה הייתי באמת הורס את הטלוויזיה/מחשב...

עומר, לטוואטחה יש הרמות הרבה יותר טובות ממשומר. לא ברור לי ההערה שלך. לפני עונה הוא לבטח הראה שיש לו את האיכות עם הקטע הזה.

6. Number 8 Member

תשמע, ברוב המקרים שרים את השיר הזה רק שיש איזשהו אירוע יוצא דופן עם הערבים והיציע זה המקום של האוהדים להוציא עצבים ולקלל קצת. בדרך כלל לא שרים, שוב, רק שקורה מקרה כזה או אחר.
    והקטע עם הבוז זה כי יש את הגרעין המעצבן של השחקן ה-12 שרוצה רק לעודד את הקבוצה ולא משנה מה קורה בפועל.

7. סטפן שאלוי Member

מעניין באיזו דקה יתחילו לשיר אוהדי חיפה "הנותן אחד, מקבל 3 ".

נתניה? מי שלא מנצל הזדמנויות, חוטף. כדורגל.

8. Ian Wright Member

עוד לא הצלחתי להבין אם הכול הולך לעמאשה מאז שהגיע למכבי חיפה או שבאמת מדובר בגולר בחסד?

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

תסלח לי שי אבל ההגנה הנתנייתית לא קיימת...כדור אחד בגובה הם לא לקחו, וזה אמורה להיות המשימה שלהם. השמירה שלהם פשוט מעליבה - כמה גולים עמאשה צריך לשים עד שיבינו שצריך לשמור עליו? 7?

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ייאמן. נתניה פשוט הרסה לעצמה את המשחק הזה. 'מיליון' הזדמנויות, אבל חוסר מחץ משווע. מכבי חיפה פשוט ענקית. עומר, ההגנה של מכבי חיפה במחצית הראשונה כן היתה קיימת? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

11. Muurad Member

חלוץ וגולר בחסד. אפשר היה לראות את זה גם בימים שלו בקריית שמונה כמעט בכל תנועה שלו על המגרש ולא רק בשערים שהוא כבש.

12. Raulito Madridista

והנה המשחק הוכרע. וכמובן שבגול השלישי הקהל של חיפה קופץ ופותח את הגרון אבל לפני - קצת פחות. ונחזור לכדורגל - עמאשה תותח, שלושער פנטסטי שלו - היורש של תומר חמד במכבי חיפה במשחק הראש. יכול להיות שהבחירה של חיפה בעמאשה לעומת הפועל שבחרה בדמארי תכריע את האליפות למרות שלדעתי דמארי יותר מוכשר. בכל-מקרה - אני רוצה להתעכב דווקא על הגול השני - טאווטאחה הרים כדור מדוד מאגף שמאל וניצל את השטח. אף מגן בארץ לא יודע להרים ככה כדור. בטח לא קנדה או דיי. מדאיג מאוד מבחינת הליגה שחיפה כובשת שלושה שערים ומנצחת בקופסא - המגרש אולי הכי קשה בארץ להוציא את בלומפילד וק"ש - וכל זה ב-50% יכולת אחרי שכבר נקלעה לפיגור. אלישע לוי יכול לסמן 'וי' על עונת פנטסטית. ראובן עטר יכול רק להרהר בראשו מה היה קורה אם טרטיאק היה פותח בהרכב ומגיע למצבים אליהם הגיע כאליבאת. להגנה בכל-מקרה יש הרבה מה ללמוד, המשחק באוויר גרוע.

ב-19:30 ייפתחו שני משחקים נוספים בו זמנית - הפועל עכו נגד בני-יהודה; הפועל חיפה עירוני ק"ש;
    ב-20:00 יינעל יום המשחקים הזה עם המשחק בין עירוני ראשל"צ לבני-סכנין.

* אגב כשדיברתי על 'גניבה' בהקשר מכבי חיפה אז ההסתכלות הייתה רחבה יותר. ככה היא ניצחה המון משחקים בעונה שעברה ובעצם זכתה באליפות. להוציא את הישורת האחרונה - משחק העונה בקריית-אליעזר ואולי 7 משחקים אחורה - חיפה שיחקה כדורגל נוראי. המתוסכלים יגידו 'גניבה', 'פוקסים', האוהדים יגידו 'אופי' והאמת היא כמובן באמצע.

13. סטפן שאלוי Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

14. אלי מתחן Member

זה רק אני או שחבשו לעזרא את הרגל עם ניילון נצמד?

15. Muurad Member

עמאשה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx איזה סיומת בסיבוב, inch-perfect. קל מידי.