פחות וולארה ויותר קנטארה בבקשה:: האיטלקיות באירופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏15/7/11.

1. Muurad Member

Two down, Five to go? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

2. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אודינזה תרד לליגה האירופית.

3. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגרלה לא קלה קיבלה אודינזה, אך לדעתי יש לה סיכויים די טובים לעבור את ארסנל. זה נכון שהאנגלים עולים על אודינזה בכל פרמטר, אך בשנים האחרונות ארסנל מתחילה להתדרדר. אודינזה תצטרך לחזק את הסגל בדחיפות (גם כדי להתמודד שוב על מקום באירופה) ואני מאמין שעם מחליפים לאינלר וספאטה (לא יגיעו מחליפים באותה רמה, אך בכל זאת) יחד עם הבסיס הנהדר של הקבוצה היא תוכל להקשות על ארסנל. לא יקרה אסון אם אודינזה תודח, לפחות שתנסה להשיג נקודות עבור הליגה דרך הליגה האירופית, במידה ולא תזלזל כמובן.

הרומאיות יקבלו קבוצות נוחות (כדאי להימנע מבורסאספור) ויהיו חייבות לעבור.

4. Blaugrana Blood Member

מתי בפעם האחרונה היו רק שתי איטלקיות בשלב הבתים בצ'מפיונס?
    אם כל הצרות שיש לארסנל כרגע, אני לא רואה סרט שאודינזה עוברת אותם.

עריכה: סליחה שכחתי את נאפולי ושרק מהעונה הבאה יהיו 3 קבוצות שהולכות למפעל (בתים ומוקדמות).

נערך לאחרונה ב: ‏5/8/11
  5. Muurad Member

האמת, אני יופתע אם המפגש הזה לא נגמר כבר במשחק הראשון.

אני באמת לא נותן לאודינזה שום סיכוי, ממש שום סיכוי לעבור את המפגש הזה אפילו עם החיסורים של ארסנל והמצב הלא ברור.. יקבלו 3-0 באמירויות ושם זה ייגמר לצערי.

6. zoharco Member

שכחת גם אחד, אלכסיס סאנצ'ז שמו...

לא רואה שום תסריט שאודינזה עוברת, אולי היה שמץ סיכוי (וגם זה בספק) אם לא הייתה מוכרת 3 מהשחקנים הכי טובים שלה.

ארסנל מידרדרת בשנים האחרונות? באיזה מובן? נכון שהיא לא הקבוצה הכי טובה באנגליה אבל מכאן ועד לתת סיכוי לאודינזה מולם המרחק ענק

7. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אודינזה עם סאנצ'ז, אינלר וזפאטה הייתה יכולה לעשות בעיות לכל קבוצה בעולם. כרגע הקבוצה לא נראית כמי שמסוגלת להתמודד בדו קרב הזה.

8. 亚历山大帕托 Member

היתרון היחיד של אודינזה הוא שאין להם מה להפסיד. הם ינסו בכל הכוח, אבל לא ייגמר העולם אם לא יצליחו. בארסנל משקשקים הרבה יותר מעצם העובדה שהם נמצאים במצב הזה. כל הגרלה היתה גורמת להם לדאוג ועל אחת כמה וכמה הגרלה כמו אודינזה. מבחינת הזברטות, הייתי אומר שזאת ההגרלה הכי טובה כי אין להם הרבה סיכויים גם מול באיירן, ליון והשאר. לפחות הם תפסו קבוצה לא מנוסה ומתפרקת שתחסר את השחקנים המובילים שלה במשחק הראשון.

9. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

ארסנל היא פייבוריטית ברורה, אך אני בטוח שיש לאודינזה סיכויים אם כי נמוכים לעבור.
    כן כן, ארסנל מתדרדרת. ההגנה שלהם על הפנים ולא טובה יותר משל אודינזה. יש להם קישור נהדר אך נאסרי לא מעוניין להישאר ופברגאס עם רגל וחצי בבארסה. ארשאבין בכושר ירוד ומה שכן יש להם חלוצים מאוד טובים- וולרוט, ג'רביניו וואן פרסי. בליגה כבר כמה שנים שהם לא מתקרבים למקום הראשון וממה שראיתי גם במשחקי קדם העונה הם לא הבריקו.

שוב, ארסנל הרבה יותר טובה מאודינזה, אך לא צריך לזלזל בביאנקונרי יותר מדי, הפתעות יכולות לקרות.

10. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אפילו בעיתונים הידיעה הזו נזרקה לצידי הדף הראשון. עד שהם לא יקבלו משהו מהקוזה נוסטרה הם לא יבינו החבר'ה האלה....

11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx פאבליטו גונסאלס מגיע לשחק במעמד של גביע אירופי ועוד מצליח לכבוש... למרות הגול, עם שחקנים כמוהו בהרכב בפאלרמו באמת ציפו לעשות משהו, ולחשוב עוד שהוא משחק על מקומו של הצ'יליאני הכושל.

למה סטו לא שיחק בהגנה?

נערך לאחרונה ב: ‏5/8/11
  12. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אודינזה מחר/היום בלונדון מול ארסנל. דומיצי נשאר בבית (פצוע), כמו גם פלורו-פלורס (לא יודע, לא בדקתי למה). דומיצי יוחלף במרכז ההגנה על-ידי ניוטון שיחבור לבן-עטיה הנפלא והמקסים.

המבחן בעיניי יהיה בעיקר מנטלי. ארסנל, לא משנה באיזה מצב מגיעה, משחקת כדורגל שבליגת האלופות נוטה להחריב יריבות דרג ב' שמגיעות לבקר אצלה בבית. לכן אודינזה חייבת מלבד המובן מאליו (כדורגל טוב) לספק גם יציבות מנטלית שתמנע ממנה להתפרק במידה ותספוג שער, בין אם מוקדם ובין אם לא. כדורגל מהיר וטכני זה כדורגל של בליצים ומזה אודינזה צריכה לחשוש הכי הרבה.

בניגוד לרוב האיטלקיות, אודינזה לא מגיעה בנחיתות אתלטית משמעותית. אחת הסיבות לריצה של אודינזה בליגה בעונה שעברה (ריצה תרתי-משמע) היא העובדה שמדובר ככל הנראה בקבוצה הכי אתלטית שלכדורגל האיטלקי יש כיום להציע. איסלה וארמרו יחרשו את האגפים, אסמואה ירביץ באמצע והכל יהיה בסדר. 4-1-4-1 יהיה המערך, די-נטאלה אחד חביב ינסה לעקוץ.

גווידולין אוהב לונדוניות. הוא היה המאמן של פאלרמו כשזאת דילגה בקלות מעל ווסט האם בגביע אופ"א לפני מספר עונות (4-0 בסיכום שני המפגשים), כשאי שם לקראת סוף שנות התשעים הוביל את ויצ'נצה לחצי גמר גביע המחזיקות, שבו ניצחה את צ'לסי של ויאלי 1-0 במשחק הראשון (בגומלין ויצ'נצה הפסידה 3-1).

המשותף בין ונגר וגווידולין: שניהם אימנו במונאקו
    המשותף בין ארסנל ואודינזה: שני מועדונים שכל עיקרם הוא לפטח (תחשבו על שילוב בין טיפוח ופיתוח) שחקנים ולמכור אותם למועדונים מצליחים יותר

אנקדוטה לשאר המילאנזים: הדחה של ארסנל משמעה עלייה של מילאן לדרג הראשון בהגרלת הבתים

פורצה? פורצה!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/8/11
  13. 亚历山大帕托 Member

http://i54.tinypic.com/2vx0x3r.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/8/11
  14. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני דורש תמונה בעלת הבעה יותר ספציפית. לזאת יש מיליון משמעויות.

15. cazzo Il Capocuoco

פלורו פלורס גם פצוע, בנוסף לבארטו. בגאזטה אומרים שדומיצי נסע ללונדון בכל זאת, בנוסף לעוד כמה שחקנים שבכלל לא בסגל של אופ"א (פרונטי, קודה, קופריבץ, וידרה, סיסוקו). הייתי שמח לראות את פאבריני, אך עדיף שנחכה למשחקי הליגה, שם כבר נראה את אודינזה יותר התקפית. אני די פסימי, יש לי תחושה העונה הזאת ההנהלה בפריולי תקבל הרבה קללות וקרבות התחתית הם עניין של זמן.

ארסנל (4-4-2): שצ'סני, סאנייה, ורמאלן, קושציילני, גיבס; ז'רביניו, רמזיי, סונג, ארשבין; וואלקוט, שמאח'.

בספסל.: פאביאנסקי, רוסיצקי, ג'נקינסון, דז'ורו, צ'מברליין, פרימפונג, בנדנר.

אודינזה (4-1-4-1): הנדאנוביץ', באסטה, בנעטיה, דנילו, נאוטון ; דובאי; איסלה, פינצי, אסאמואה, ארמרו; די נטאלה.

בספסל.: בלארדי, אקסטראנד, פאסקוואלה, באדו, עבדי, פאבריני, דניס.

שופט: דניס בלום (הולנד).

נערך לאחרונה ב: ‏16/8/11