פיורנטינה, לאציו, פארמה, אודינזה, טורינו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏25/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

שחקן שאין לו בעיה שהסוכן שלו מתנהג ככה הופך להיות הסוכן עצמו. כלומר אם הסוכן חלאה וחרא, אז גם השחקן חלאה וחרא. הציעו לו 3.2 מיליון בעונה, שבמונחים אנגלים זה כמעט 90K פאונד בשבוע. זה עד כדי כך קטן עליו שהוא מסנן ולא טורח אפילו להודיע בנימוס שזה לא מספיק? באמת פיורנטינה צריכה לשמוע דרך התקשורת שהשחקן "100% לעולם לא ישחק בפיורנטינה"?

זה בדיוק אותו קטע עם סטרלינג. ילד קטן ומפגר שהשתן עלה לו לראש בשילוב עם סוכן דוחה שלא אכפת לו להשתין על המועדון של השחקן, העיקר לגזור קופון.

פיורנטינה לא ניסתה להציג שום עמדה קשיחה בתקשורת. להפך. הם כל הזמן טענו שבקרוב זה יפתר, שהם מנסים ליצור קשר עם השחקן, שבקרוב הם יפגשו עם השחקן והנציגים שלו ושהם אופטימיים. ה-AFTERMATH הוא שבכל הסביבה של פיורנטינה (הנהלה, אוהדים, תקשורת מקומית) זועמים על סלאח והסוכן שלו ברמה שאני לא זוכר בשנים האחרונות, וזאת קבוצה שכן נדפקה בסיטואציות כאלה לאחרונה.

2. golding מנהלים

לא יודע, להכריח שחקן להשיב להצעה עד תאריך מסויים (כשהתאריך הוא עוד לפני פתיחת חלון ההעברות) זה לא רציני. הסוכן של סלאח הוא כנראה דוחה, אנשים כמוהו נוטים להכניס לשחקנים שטויות לראש וזה בטוח השפיע על סלאח. מצד שני, סלאח רואה מועדון שמפטר את המאמן שהביא אותו והחזיר אותו לבמה וזה גורם לו לחשוב שאולי עדיף לפתוח דף חדש. לגיטימי לגמרי לנסות למצות את כל האופציות מול פיורנטינה ומועדונים אחרים שמתעניינים בו. לא רואה איך להגביל את הזמן שלו משרת את האינטרס של המועדון ואני בטח לא מבין למה זה צריך להתנהל באופן מקביל מול התקשורת, הרי זה - לפחות לדעתי - מה שלחלוטין סגר את אופציית פיורנטינה.

נצטרך להסכים שלא להסכים. אני לא מנסה לקחת צד כאן ויכול להיות שסלאח באמת התנהג כמו חלאה, המידע הזה לא בידיים שלי ואני מסרב להאמין לסוכנים ומועדונים כאחד. כולם מונעים מאינטרסים וכולם שקרנים.

3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

רציתי רק להבין אם לא פספסתי משהו. או קיי, אני לא חושב שזה משהו יוצא דופן שלא קורה בהרבה מועדונים, לכן אני חושב שאולי באמת זה עושה יותר רעש הפעם כי פיורנטינה "לוקחים יותר ללב" ולזה התכוונתי במה שכתבתי.

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

Fiorentina Vice-President Paolo Panerai said “Inter should be relegated” for trying to poach Mohamed Salah.

הוא לא שווה את זה!

5. JohnTerry26 Member

לגבי הדדליין שפיורנטינה נתנה לסאלח, זה בגלל שסאלח חזר לצ'לסי ב1 ליולי, עד התאריך הזה הוא עוד היה שחקן פיורנטינה, הם ניסו להחתים אותו על חוזה חדש לפני שהוא חוזר לצ'לסי ופתוח למעבר לקבוצות אחרות. הרעיון הוא הגיוני.

François Steyn, אתה בטוח שהציעו לו 3.2? קראתי 2.8.

6. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממש לא בטוח. אני זוכר שראיתי איפשהו 3.2 אבל יכול להיות שאתה צודק. עדיין זה יוצא משהו כמו 80K פאונד בשבוע. סכום סביר מאוד לדעתי לאור הרזומה הדל יחסית שלו ברמות הבאמת גבוהות.

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא לא, אבל כל ה"שלא יקחו ללב" הזה מפספס את הנקודה שקיימת תופעה שתוקעת את פיורנטינה כבר כמה שנים והגיע הזמן לטפל בה. אני זוכר שגם יובטיץ' יצר בעיות לפני שנתיים ורק הצעה של סיטי הצילה את המצב. לא יכול להיות שכל שחקן שמתפלק לו חודש טוב כבר לא מסתכל על הקבוצה שלו. למה לקיירו, דה לאורנטיס וזאמפריני זה בחיים לא קורה? לדעתי למנהלים\בעלים יש חלק בזה והם חייבים לטפל בזה.

הייתה תקופה דומה בלאציו. לוטיטו זרק סרבני חוזים ליציע בלי לחשוב פעמיים. הוא הפסיד כסף על כמה מהם אבל היום התופעה הזו כבר לא קיימת.

8. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אם פיורנטינה אשכרה מביאה את באלוטלי לאיטליה, כל כך מגיע להנהלה שלה כל החרא שיגיע בעקבות המעבר.

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

10. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אורי, אתה מזוכיסט?

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

http://i60.tinypic.com/fmnwvd.Xxx

אני מעריך את פאולו סוזה, מקווה שהוא יוציא משהו טוב מהעונה הזו.

13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מונטוליבו היה מקצוען לאורך כל דרכו בפיורנטינה, צרתו היחידה שלא גדל ברומא.

Roma ו-Alta Tensione אוהבים את זה.
  14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

פיורנטינה נתנה לו מקום לצמוח, המון אהבה ואפילו את סרט הקפטן. בתמורה גרר את הקבוצה לשנה האחרונה בחוזה, סירב להאריך אותו ועוד לפני סיום העונה סגר דיל עם גליאני תמורת משכורת הזויה. הוא השאיר את הקבוצה שלו ללא תמורה ואפשרות להחליף אותו בצורה הולמת. בעיניי מקצוענים כאלה ש"מכבדים" את החוזה עד סופו כדי לקבל פרמיה על היותם שחקנים חופשיים זו התופעה הכי רקובה בכדורגל. מועדונים שנותנים לזה יד רקובים לא פחות.

נערך לאחרונה ב: ‏13/7/15
    Nesta אוהב/ת את זה.
  15. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

תסריט אפשרי לפי די מארציו: מריו גומז לבשיקטאש, מטיה דסטרו לפיורנטינה.

הדפקט מליברפול לא בתוכניות. אולי לאחר שהאוהדים הביעו קצת זעם השבוע על מעבר שכזה.

מצב נושא:
הנושא נעול.