פיורנטינה 06/07 - למרות העונש מגיעים לאופ"א

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Mamadu, ‏27/8/06.

1. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: פראנדלי מעוניין להביא בקיץ את שתי שחקני ניבחרת איטליה:סימונה בארונה,ומרכו מארקיוני.
    טורינו מעוניינת ברג'ינאלדו,ופיורנטינה עשוייה לבצע איתה החפלת שחקנים,שתמורותו יגיע בארונה.

2. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

מדובר בשני שחקנים טובים שיכולים לעזור לויולה ואני מאוד מקווה שיחתמו עם הקבוצה ואולי נראה את פיורנטינה משחקת בליגת האלופות העונה הבאה.

forza fiorntina

3. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

באמת חבל לי על מרקיוני,כי הוא ממש מתבזבז אצלנו,אבל עם פיורנטינה רוצה אותו אז כסף+הכרטיס של בוז'ינוב.

4. FelaKaT Member

מרקיוני פצוע כבר למעלה מחודש, ככה שהוא לא יכול לשחק.
    בזמן שהוא היה כשיר הייתה רוטציה יפה בינו לבין קאמו, רק חבל שגם נדבד לא נכלל ברוטצייה הזאת.

5. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה היה בזמן שקמוראנזי עוד לא קיבל את ההארה שהייתה לו השנה.
    עכשיו וגם שמרקיוני יחזור דשאן לא ישים אותו ברוטציה עם נדבד אלא רק לפעמים במקום קמוראנזי,וחבל.

6. Chievo Member

בימים האחרונים יש הרבה שמועות על זה שלוקה טוני יעזוב את הוויולה ויעבור לקבוצה יותר טובה, יובה ואינטר כבר שמענו על זה, אבל כעת אומרים שבאיירן מינכן מצטרפת למאבק על לוקה, יכול להיות שהוא יעזוב את פיורנטינה או אפילו גם את הקאלצ'ו??

7. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל תשכח שגם יש שמועות על כך שמילאן גם רוצה אותו.

הגיע הזמן שטוני יעזוב את הויולה , הוא נתן שתי עונות נפלאות, ולדעתי הוא צריך להתקדם לקבוצה יותר גדולה כי הוא לא צעיר כמעט בן 31.

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההחלטה בידיו, בפיורנטינה כמובן עושים הכל בכדי להשאיר את לוקה במדים הסגולים, אבל אם הוא ירצה לעזוב נוכל רק למכור אותו לכל המרבה במחיר. אנחנו כמובן שלא נשמור לו טינה, להפך נודה לו על השערים הרבים שלקחו אותנו קדימה וכמובן ההחלטה להישאר בעונה הזו. מצד שני דווקא אחרי עונה קשה כמו זו יש צפיות גדולות לקראת העונה הבאה ואולי גם לו כדאי להיות חלק ממנה.

אבל אי אפשר לדעת הרי מדובר ב...

http://www.sport1.bg/sport1/files/images/luca%20toni%20copy_1.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/3/07
  9. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז מה יש לנו עם הסגולים החביבים?

לוקה טוני כנראה בדרך החוצה (באיירן מינכן? אינטר?).
    האוהדים ואולי בכלל חובבי הכדורגל האיטלקי יעדיפו במקרה כזה לתת בעונה הבאה הזדמנות לפאציני לפרוח. התקשורת מצידה נהנית לקשר בין פיורנטינה ללוקארלי (שיחסיו עם אוהדי ליבורנו עלו על שרטון, מה שגרם לו להודיע שהוא עף מהארמנדו פיקי איך שנגמרת העונה) וג'ילארדינו (הנה... גם אני מודה - הבחור מאכזב במילאן).

העיתונות הבלגית שמחה להודיע לפני חודש וחצי בערך (אמצע מרץ) שואנדן בורה הבלם/מגן ימני המוכשר מאנדרלכט כבר חתום בקבוצה לקראת העונה הבאה ויוצג מתישהו ביוני.

אם טוני יימכר ייכנס לא מעט כסף לקופת המועדון. תוסיפו לזה את ההשתתפות בעונה הבאה בגביע אופ"א (90%) ואת הבסיס הצעיר (מונטליבו, דונאדל, פאציני), ותוכלו לראות שהעתיד של פיורנטינה נראה ורוד (או שמא סגול?).

כאוהד של הסרייה אה כל מה שנותר לי זה לחייך

10. Chievo Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx למה לפיורנטינה לא מגיע דיון מכובד, מנהלים הגיע הזמן למצוא כותרת מתאימה.

אולי לוקה טוני יתחיל לחשוב על זה שבאיירן לא תשחק בליגת האלופות העונה הבאה, הלוואי שישאר באיטליה.
    פאציני שחקן מוכשר גם אני רוצה שהוא יפרח, אבל הבעיה היא שלוקארלי צפוי לעבור בקיץ לקבוצה, ועוד שבוז'נוב המושאל ליובה גם הוא יכול לחזור (למרות שאני מאמין שיובה תשאיר אותו במועודון המופאר שלה בעונה הבאה), אז הסיכויים שפאציני יקבל ת'צאנס לשחק מצמקים, יחד עם מוטו והברזילאי רג'נאלדו להתקפה של הוויולה לא יהיה חסר כלום.
    גמבריני ופוטנצה שהם צעירים יחסית וכבר יש להם מקום בהרכב, דברים מושלמים גם בהגנה עם אויפלושי הקפטן, אז אני לא רואה משהו חסר, אולי להביא חיזוק משמעותי במרכז השדה לשתף את ליבראני, אבל תמיד אפשר לסמוך על צ'זארה פרנדלי אחד המאמנים הכי טובים באיטליה לפי דעתי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/5/07
  11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי איך שזה נראה כרגע, הסיכום של טוני עם באיירן היה רק בעל פה בין הסוכנים. האישור בכך מותנה בהעפלתה של באיירן לליגת האלופות. ראשי פיורנטינה מדווחים שיש הצעות רלוונטיות מבאיירן ואינטר, אבל הם גם מוסיפים ששום החלטה בנוגע למכירתו עוד לא התקבלה ואת ההחלטה הם יקבלו רק אחרי שישבו עם טוני ביוני. כך שאני עדיין אופטימי, ומכאן שולח דברי בקשה: טוני, תישאר!

12. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מיצטרף לבקשה שלך. תישאר !

13. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מיצטרף לבקשה שלך. תישאר !

14. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן, ראיתי את זה לפני שעה בערך, זה משהו משמח , אני מקווה שהוא ישאר באיטליה שלא נאבד עוד כוכבים, והלוואי שהוא יעבור לאינטר במידה שקרספו יעזוב.

15. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

המנהל המיקצועי של פיורנטינה,פנטלו קורבינו (Pantaleo Corvino) הודיע שלוקה טוני יחליט על עתיד רק ביוני.
    עוד הוא אמר שאינטר ובאיין נאבקות על שירתויו של חלוץ ניבחרת איטליה,והוא יעזוב כימעט בוודאות.
    פראנדלי הודיע שהוא סומך על פאצ'יני ,אבל בפיורנטינה כבר מחפשים מחליפים,והשמות שעלו הם לוקארלי וג'ילרדינו.