פיורנטינה 2010/11

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י uri, ‏26/6/10.

1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: טוב, אז עכשיו זה רשמי: ארתור בורוץ' חתם לשנתיים בפיורנטינה.

2. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

המועדון מנסה בכוח להיפטר מפריי?

3. yonmu Member

בשביל מה להביא שוער טוב כשיש שוער מצוין? סתם בשביל לעשות קופה על פריי ולחזק עמדות אחרות?
    מה סכום ההעברה?

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

על פי ה'רפובליקה': 3,5 milioni di euro.

5. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

הפולני הוא שוער נהדר, בטח ובטח כשהוא נרכש תמורת סכום כזה מצחיק, אך חבל להוציא כסף על עמדה שלא זקוקה לחיזוק (כי כדי לחמם את הספסל הוא בטוח לא מגיע). בכל מקרה, החתמה נהדרת.

נערך לאחרונה ב: ‏13/7/10
  6. 亚历山大帕托 Member

אני לא חושב שבורוץ' נופל מפריי, ואם יצליחו לעשות קופה על הצרפתי, אז פיורנטינה עשתה אחלה מכה.

7. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש טענה מעניינת שאני לא יודע על מה היא מבוססת - שהגעתו של בורוץ' היא לא על חשבון פריי וששניהם יספקו תחרות האחד לשני, ושההחתמה בוצעה בעיקר מכיוון שפתאום התאפשרו תנאים מאוד נוחים לקיומה ושחבל היה לוותר על הזדמנות להביא שוער כל-כך טוב בכל-כך מעט כסף.

לי זה לא נשמע רציני ושפריי צריך לעזוב. בורוץ' (פסיכופט רציני גם בקנה מידה של שוערים) לא נראה לי כמו טיפוס שיסכים לשחק משחק כן שניים לא. אי אפשר להחזיק שני שוערים ברמה הזאת.

8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

החתמתו של אמיליאנו אינסואה סופית?

האמת שהמחיר נמוך לכמה שהייתי מצפה שיצליחו לסחוט על שחקן עם יחסי ציבור טובים כמו שלו, מצד שני אני עדיין חושב (בניגוד למרבית אוהדי ליברפול כנראה) שאינסואה לא הראה שום דבר שיגרום לי לחשוב שהוא יותר "מפונטציאל" להיות שחקן טוב מתישהו, ואי אפשר להגיד שהוא לא קיבל את ההזדמנויות.

לאחר המונדיאליטו ב-07 חשבתי שאולי סוף סוף יצא מגן ארגנטיני טבעי טוב לאחר שנים רבות, לצערי מאז לא ראיתי שהוא שיפר את האספקט הכי חשוב אצל שחקן הגנה לטעמי, הסגירה. אם אני זוכר נכון הבנת המשחק הרעה שלו בהגנה נחשפה בעבר הקרוב גם מול פיורנטינה במסגרת ליגת האלופות, דבר שכנראה לא מנע מהם להתרשם מגילו הצעיר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx שחקן מאוד בינוני לטעמי.

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

FIORENTINA (4-2-3-1): Boruc; Comotto, Gamberini, Felipe, Pasqual; Donadel, Zanetti; Marchionni, Ljajic, Vargas; Di Carmine

WHAT THE HELL?!

10. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

גל החום ברוסיה לא עשה לך טוב...

הנוכחות של הילד די-קארמינה, דונאדל, קומוטו ואפילו בורוץ' אמורה להבהיר שמדובר בהרכב מאוד ניסיוני ושמי שפתח בו לא בהכרח מיועד להיות שחקן מפתח בעונה הקרובה.

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא, לא, הפליאה אינה מלראות את פליפה בהרכב הקבוצה במשחק זניח מול קבוצה חובבנית, אלא מלראות אותו בקבוצה, נקודה. לפי כל הידיעות בינואר אשתקד דווח כי פליפה הושאל לחצי עונה עם אופציה לרכוש אותו בסיומה. אחרי היכולת המאוד לא משכנעת שלו הייתי בטוח שהוא ארז את המזוודה שלו עוד לפני וחזר לאודינה, ואילו עכשיו הסתבר לי שלא. יותר מכך, הוא עלה לפיורנטינה 9.3 מיליון אירו (!). פשוט קטאסטרופה. במחיר הזה אפשר היה להביא את בוקטי ועוד היה נשאר עודף לבלות עוד שבוע בסנט פטרסבורג. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏23/7/10
  12. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצד אחד, המשך של פליפה בקבוצה אפשרי רק אם פיורנטינה מימשה את האופציה עליו.
    מצד שני, לא אני, לא אתה ולא אף אחד אחר נתקל באיזשהי ידיעה רשמית על רכישה השחקן.

סוף יולי - פליפה פותח בהרכב פיורנטינה במשחק אימון. הייתי אומר שהסתירות פה יוצרות מצב בלתי אפשרי, אבל מספיק להסתכל על מי הבעלים המקורי של השחקן כדי להבין שאין דבר כזה בלתי אפשרי. מה יהיה עם אודינזה והבעלויות שלהם על שחקנים?

13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

14. cazzo Il Capocuoco

15. MUTU Member

מוטו נשאר רשמית בפיורנטינה ! כנראה שהשחקנים באמת השפיעו על המאמן....