פינת המלר

הנושא בפורום 'Asoccer Classics' פורסם ע"י Dyer, ‏25/8/03.

1. ליהי Member

הוא ראה את המגזין כשהיה בתמונת שער את תיריי הנרי
    אבל אני לא זוכרת מתי זה היה...בטח לפני הרבה זמן...

2. Fossa Dei Leoni Member

אשכרה אבי מלר הוא באמת ראוי לכינוי אבי מלך!!!!!

אני לא אשכח אף פעם את המשחק מילים שלו במשחק של באירן מינכן שנה שעברה בליגת האלופות..אני לא זוכר נגד מי הם שיחקו אבל אני זוכר שהם חטפו גול אז אבי מלר אמר בהילוך החוזר של הגול :''אוליבר קאן והכדור-שם!''

הוא פשוט גדול!!

3. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשראיתי במסגרת ה"הצגה הכפולה" בספורט 5+ של נבחרת אנגליה, היה את המשחק האגדי מול גרמניה (עיניי היו לחות בגול של ג'רארד... איזה טיל). בכל אופן באותו משחק גארי נויל עלה לתקוף באגף ימין ושיחרר הרמה גרועה לרחבה כמו שרק הוא יודע, ואז מלר אמר: "זה מה שקורה כשנויל מנסה להיות נויביל"..... חביב.... ונכון ביותר....

4. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתמול ראיתי את ה4-3 הגדול של ליברפול על ניוקאסל מעונת 96-97, השני, זה שנבחר למשחק הפריימר ליג. בדקה ה-20, כאשר התוצאה הייתה עדיין 0-0, החליט מלר לבקר את המשחק ההגנתי של ניוקאסל ואמר משהו שנשמע ככה:

"קני דלגליש שונה לחלוטין מקווין קיגן. דלגליש חושב רק על תוצאה, 0-0 מבחינתו זה מעולה. הוא עלה בהרכב הגנתי, מה שקיגן בטוח לא היה עושה גם אם הוא היה חסר את שירר. קיגן היה מעלה הרכב התקפי כרגיל, גם אם הוא יכול לספוג, במטרה לכבוש. אני לא יודע אם הטקטיקה של דלגליש תעבוד, אבל דבר אחד אני יכול להבטיח לכם: 4-3 לא יהיה פה. אני בכלל בספק אם ניוקאסל תכבוש 3 שערים."

ורמי וויץ בתגובה: "כך אמר מלר, נחכה לדקה ה-90 ונראה אם צדקת או לא...".

5. ArsenalFan Member

הנה הסיבה שאני לא סובל את אבי "לאן שנושבת הרוח" מלר-

"ביל שאנקלי אמר פעם שבליברפול יש שתי קבוצות גדולות: ליברפול והמילואים של ליברפול. היום ראניירי יכול לומר שבלונדון יש שלוש קבוצות גדולות: צ'לסי, המילואים של צ'לסי, וההרכב השלישי של צ'לסי".

כן, אנחנו על הפנים אחרי אתמול ואנחנו עושים את דרכינו בצלילה לתהומות של לידס יונייטד. אבל לא צריך להתאכזר עד כדי כך, ועוד אחרי ניצחון שלנו בדרבי! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx

6. נדב Member

אל תקח את זה אישית , בן-אדם מאוד נחמד קליל ומשעשע , במיוחד כמו שהדגישו פה עם כל משחקי המילים שלו ... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx . הוא באמת מצחיק !! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

7. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתמול לקראת תקצירי ליגת האלופות אבי מלר ניפץ שיאי ליצנות.......... מי שלא ראה את השיר המפגר שלו שהלך לפי איזה שיר על סיגרים או משהו כזה מהגשש החיוור לא ראה דבר מצחיק מימיו...... זה היה כל-כך משעשע שבהתחלה הייתי המום מדי מכדי לצחוק.... מי שזוכר את השיר המלא שהוא שר מתבקש לרשום אותו פה בדחיפות.

אהה והוא גם התבלבל אתמול הערך בכל תקציר אבל זה לא היה מצחיק.... (ומארסיי עולה ליתרון 1-1......).

8. Reyes Member

אבי מלר זה לא ליצן ליד נדב יעקובי.... ראיתם את הזקן שלו? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx
    אבל הכי חזק זה מודי. אין עליו.

9. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקטע עם ה 1-1 היה מצחיק.. והפזמון של השיר היה "לילה טוב ! לילה טוב!! " (תדמיינו שזה הזיוף הכי ענק ששמעתם בחיים שלכם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx )

10. AFC Member

אלי אוחנה : "עדיף שיבוא לך קשה ותצליח, מאשר שיבוא לך קשה ולא תצליח...".

אלי חושף את הידע הנרחב שלו בכדורגל ואת הסיבה שמונה למאמן בית"ר ירושלים. אני כל כך גאה.

11. AFC Member

אופס! התבלבלתי בין הדיון הזה לדיון הציטוטים...

חלאס לעשות שני דיונים כאלה, זה מבלבל... לא משנה, תשאירו.

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

גם שדרליי כבש מפורטו הוא אמר משהו כמו: דרלה דירלה דרליי...

13. Julian Joachim Member

ניב - בקשר למודי, אתמול הוא הביא אותה בענק עם יציאת השנה בשאלה על האם זו הייתה פרטיזן בלגרד או הכוכב האדום בלגרד בסדרת הספרים "הספורטאים הצעירים", אבא שלי (שהספרים בערך מהתקופה שלו) פשוט התפוצץ מצחוק. זה היה אחד טוב.

14. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

מלר על השער היפהפה היום של תיירי הנרי:
    "ותיירי הנרי מחזיר את ארסנל למשחק עם כדור חופשי מבית היוצר של תיירי הנרי...."
    לאאאאאאאא אתה צוחק עלי.....

15. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא קורע, ושומר על יציבות באופן מדהים