פלופ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏7/3/06.

1. M_T_A Member

רושמבאק וקוארסמה. שניהם הגיעו לבארסה בתור כישרונות ענקיים וישבו רוב הזמן על הספסל וחזרו הביתה מהר מאוד.. לפחות מקוארסמה יצא משהו מועיל, הוא היה חלק מעסקת ההעברה של דקו.
    היה גם את פטריק אנדרסון הבלם השבדי המיותר, מיקל ארטטה, פרנצ'סקו קוקו, כריסטנבל המגן הצרפתי אם אני לא טועה, מיודענו דוטרואל שעמד בשער של סלטה ויגו בזמן שחיים רביבו שיחק שם ובכלל עברו בבארסה של תחילת שנות ה2000 כל כך הרבה פלופים מיותרים שזה מדהים.

וזה מזכיר לי הודעה שראיתי לא מזמן בפורום שנכתבה ביולי 2003, בימים שריאל, מנצ'סטר ובארסה נלחמו על רונאלדיניו:
    "או שרונאלדיניו יעבור לריאל במיליון דולר ויהפוך לשחקן הכי טוב בעולם או שהוא יעבור לבארסה ב100 מיליון ויתברר שהוא הכפיל של רושמבאק".
    כותב ההודעה כנראה כתב את זה בהשפעת המקרים שפירטתי למעלה אבל במקרה של רונאלדיניו הסוף ידוע...

2. SeRgInHo Member

אם כבר מדברים על בזבוז כסף אז מה דעתכם על אולירי שפירק במו ידיו את לידס? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

3. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

אני כמעט בטוח שארטטה הוא שחקן בית של בארסה, כך שהוא לא עלה למועדון אפילו אגורה שחוקה.

4. Gooner Member

כולם פה טורחים לציין כמה הליגה הברזילאית היא אפסית בהשוואה לאירופה,אבל ראינו שחקנים כמו קאקא',רונלדו,ריבאלדו וכו' שעשו שינוי מיידי,אולי רוביניו יהיה שחקן טוב בעתיד,אבל הוא בטח לא יהיה עילוי.

5. cazzo Il Capocuoco

חוסה מארי לא היה כישלון טוטאלי,לא להגזים.לי זכור ממילאן את רוקה ג'וניור ואת לאורסן.מתקופות יותר קודמות שעוד כדורגל היה יחסית זר לי,להאמן,ויירה,קלייברט שיחקו במילאן אבל ציפו מהם יותר מרוקה ז'וניור.אני גם נזכר שיובנטוס קנתה את הנרי ממונאקו ורק באנגליה הוא הפיק מעצמו את רוב הכישרון.נזכרתי עוד בקארסטן יאנקר שבזבז שנתיים סתם באודינזה,גם ג'אני קומאנדיני היה באטאלנטה ומילאן הרוויחה עליו 14 מיליון אירו ב2000.

6. Engel Del Madrid Member

בקס שחקן גרוע ומכניס המון כסף, מצד שני רונאלדיניו מכניס אני מעריך אותו דבר כמוהו ואפילו יותר והוא גם השחקן הכי טוב בעולם. אז תגיד לי מה עדיף..

7. נדב מיכאלי Member

דיוויד בקהאם כל כך מיותר בריאל מדריד,היא הייתה יכולה להסתדר גם בלעדיו.
    מוריינטס לליברפול -כמעט ולא תורם כלום

8. SeRgInHo Member

בקהאם הוא היחדי בריאל שבאמת משקיע את כל כולו ביחד עם איקר!
    לכו בטענות להגנה, לשמן ולחברים הברזילאים שלו.

9. EL Capitan Member

כנראה שאנשים לא מבינים ממש את הפירוש של המילה פלופ, אז שמישו יסביר להם, כי לי אין כח לעשות את הדבר המיותר הזה. איך אפשר להגיד, שדיוגו הוא פלופ?

בקשר לרוביניו, דנילסון הוא לא יהיה. רוביניו אמנם לא מראה יכולת של שחקן כראוי לאחד, שכינו אותו "פלה הבא", אבל הוא בהחלט הראה יכולת מצוינת בכמה משחקים העונה ואפילו לקח מנהיגות, היה כמו ה"גו טו גאי" (מונח אחד בכדורסל) של ריאל, שזה כבר יותר מדנילסון, שמלבד משחק אחד וחצי, לא עשה כלום בבטיס. טוב, אבל כמו שאמרו כאן, אין פלופ שישתווה לדנילסון. רוביניו בעתיד יכול להחשב כפלופ, כי אחרי ההשוואה לפלה, כולם ציפו ממנו להרבה יותר.

ותגידו, זה רק אני, או שכבר דנו על הנושא הזה ויותר מפעם אחת?

10. Engel Del Madrid Member

כשבקס משקיע את כל כולו הוא מגיע רק לרבע מהיכולת של בלבואה, כן, בלבואה!
    אין לו שום יכולת אישית אתה לא מבין? מה שכל כך חשוב בליגה הספרדית היא יכולת אישית במיוחד בצד ימין הקריטי!! אני ממש לא זוכר את הפעם האחרונה שהוא עבר שחקן (אפילו 1) לפני אתלטיקו..

11. SeRgInHo Member

אוקיי, אתה יודע מה, הוא לא מתאים לספרד.אבל להגיד עליו אפס זה פשוט לא נכון.במנ יונייטד הוא היה הקשר הטוב בעולם בעמדתו.
    ואתה זוכר את הגול המצמק שלו מול ריאל ב-2000?

12. Robin Member

הגזמה..?

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לפני עידן אברמוביץ' אני זוכר שצ'לסי שפכה 10 מיליון ליש"ט (לא סגור על המחיר) על כריס סאטון... בלי ספק כסף לחינם.

14. Riki Member

אני לא מבינה מה אתם מספידים מהר את הילד, רבותי רוביניו שחקן עם כישרון עצום ובלי ספק יש לו פוטנציאל שעדיין בריאל הוא לא מיצא אותו.
    אי אפשר לבוא ולומר שהוא אכזבה ולהשוות אותו למסי למשל, הילד נמצא בקבוצה שכמה שכואב היא על הפנים.
    כשריאל תתחיל לחזור לעצמה, הכישרון האישי שלו יוכל לבוא לידיי ביטוי בצורה יותר חדה במגרש.
    הוא חומר גלם שריאל צריכה לפתח, אני חושבת שיש לריאל את הכלים ויש לו את הכשרון המתאים.
    הכול עינין של השתלבות וזמן.

15. FelaKaT Member

עזבי אותם, הם שכחו איך רונאלדיניו נראה לפני שדוידס הגיע לבארסה.
    כאשר יהיה לרוביניו עם מי לשתף פעולה בהתקפה(=קאסנו יחזור לכושר, באפטיסטה יחזור לעצמו וכו...), אנחנו נראה ממנו את היכולות האמיתיות שלו.