פלופ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏7/3/06.

1. Riki Member

בדיוק, אתמול שוחחתי על זה עם ידיד שלי, כולם שוכחים את התקופה של רונאלדיניו אחרי המונדיאל בפריס.
    רוביניו יתעל את עצמו רק כאשר ומתי שריאל תשחק טוב, כי כרגע זה לנוע בין הריסות.

2. SeRgInHo Member

בבקשה אל תעשו אבל לרוני עם ההשוואות המגוכחות האלה.רוביניו יהיה מקסימום הדנילסון הבא.אז בבקשה לא לעשות לרוני אבל ולהשוות אותו לשחקן הכי אוברייטד בכדורגל.

3. FelaKaT Member

ואת זה אתה אומר בגלל שרונאלדיניו לקח את פריס לגבהים שהיא עוד לא הגיעה אליה, ואת בארסה של לפני שנתיים גם כן?
    אין שחקן שטוב מבלי שהשחקנים שלידו טובים. היה אחד כזה, וכל ההשוואות בינו לבין רונאלדיניו עושים לו עוול גדול.

4. SeRgInHo Member

תעשה לי טובה...שחקנים כמו רוביניו יש בכל שכונה בברזיל..שחקנים כמו רוני יש פעם בדור.בא לברסה וישר החזיר החיוך לכדורגל.חבל רק שהוא לא הגיע אליה לפני 5 שנה..

נערך לאחרונה ב: ‏8/3/06
  5. FelaKaT Member

שאלה(שיכולת להבין אותה בעקיפין, אם היית מתאמץ):למה רונאלדיניו לא היה כזה גדול כמו שהוא עכשיו בפריס ובחצי העונה הראשונה שלו בבארסה?

6. SeRgInHo Member

אני לא רואה שום צורך לענות אליה, התשובה ידוע מראש.
    בכל ליגה השחקן חייב להצליח?אני מוכן להתערב על מה שאתה רוצה, שאם תשים עכשיו את רוני באנגליה ואיטליה הוא יהיה כישלון טוטלי.
    אז לא הלך לו בצרפת.SO?
    ברגע שהגיע לספרד הוא התחיל לפרוח כבר מההתחלה, ההגעה של דוידס מאד שיפרה את המשחק שלו, אבל גם לפני כן הוא שיחק הרבה יותר טוב מהאפס הזה ששמו רוביניו.
    ורגע, אתה אומר שהכל תלוי בצוות מסייע..רונאלדו, ראול, זידאן, בטיסטה, גראבסן, בקהאם(ועוד...)זה לא צוות מספיק טוב?

7. FelaKaT Member

אני לא ודע אם לבכות בעצמי או להרביץ לך שתבכה בעצמך. אתה רציני?

אני לא יודע מה איתך, אבל אני בטוח שכולם היו מצפים מהשחקן הכי טוב בעולם ואחד הגדולים בכל הזמנים להשתלב בכל ליגה, בכל קבוצה ובכל מצב. בינתיים, רונאלדיניו הראה שכאשר אין לו עם מי לשחק הוא גם לא כזה גדול. אתה יכול לתרץ את זה בתירוצים העלובים שלך, אבל רוביניו, בדומה לרונאלדיניו זקוק לשחקנים טובים איתו, ובכלל, אני לא אגזים אם אני אגיד שהוא אחד השחקנים הטובים השנה של ריאל, אם לא הטוב שבינהם.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/3/06
  8. SeRgInHo Member

טוב, יותר אני לא מתכוון להזכיר את שני השחקנים האלה במשפט אחד.אני לא מבין איך אתה בכלל לא מתבייש לעשות זאת.אין טעם פשוט להמשיך את הויכוח, לכן אני יעצור פה.

9. FelaKaT Member

אף אחד לא אמר שרוביניו הוא ברמה של רונאלדיניו, זה ברור שהוא לא.
    מה שאני בסה"כ מנסה להגיד, זה שרוביניו עוד לא בלוף, אני גם מאמין שהוא לא יהיה אם יבנו בריאל קבוצה כמו שצריך.

10. SeRgInHo Member

יפה, אז אפשר להמשיך..
    הבעיה עם רוביניו זה שחוץ מכדרור ממש אין לו כלום.זאת בעיה.מה גם שהוא נמצא בקבוצה כמו ריאל, שבלי להלעיב, כל שחקן שמגיע אליה זה נראה כאילו הוא עושה 10 צעדים אחורה.יכול להיות שהוא בכלל היה צריך ללכת לקבוצה יותר צנועה כמו בטיס או אספניול ולהתבשל שם ולךא ללכת לריאל שם הלחץ והציפיות בשמיים.
    לדעתי הבעיה במקרה הזה היא בו.

11. Barcik Member

אני עם המדרידיסטאס בזה. רוביניו עשה טעות, לדעתי, כאשר הגיע לברנבאו. בין כל הבלאגן שקורה במדריד, אין לו את המאמן שיתייחס אליו כפרוייקט. את רוביניו צריך לספסל מדי פעם, לבנות אותו מלמטה. כרגע, מדובר עדיין בבוסר. תשוו את תהליך החישול שלו ושל מסי העונה ותראו את כל ההבדל. למרות זאת, רואים בו את הניצוץ. גם במשחקים החלשים של ריאל מדריד, כמו מול ברצלונה וארסנל, הוא מהבודדים שמנסה, שעושה צרות ליריבה. קשה לו. הקבוצה שלו במצב לא טוב, השחקנים לא רעבים, והאווירה מסביב שלילית. זוהי לא חממה מוצלחת לכשרון צעיר. בכל זאת, הוא מצליח לעתים לספק כמה קרני אור ליושבי הברנבאו. עוד מוקדם מאוד להספידו.

12. Engel Del Madrid Member

אה ואגב, אולי תפסיקו להשוות אותו למסי?!
    אפילו עם קמצוץ מהכישרון של מסי ליד רוני כל אחד היה פורח.. אבל עם כישרון ענק שלמסי ממילא יש, ועוד 2 כישרונות אדירים שמשחקים איתו.. כמעט בלתי אפשרי לשמור על רשת נקייה.
    בוא נגיד שאם רק אחד מהשלושה יתפוס יום טוב אין כמעט מצב שהקבוצה לא מבקיעה.

רוביניו קיבל טבילת אש נגד קאדיז, ואמנם הוא נכנס בדקה 69 אבל בגלל סומבברו אחד וכמה פדלאדס הוא ישר נכנס להרכב הראשון, מה שלא עשה לו טוב.. זה בדיוק מה שחוששים לאפורטה ושאר ברסה על מסי, מפחדים שהוא יסתנוור, יהיה שחצן.

בקיצור אחי, אה והכי הרגת אותי שאמרת שבקהאם הוא השחקן הטוב בעולם בעמדתו?
    אפילו יובל שפונגין טוב ממנו..
    טוב נחזור לעניינו לרוביניו יש עוד זמן להוכיח עצמו ותאמין לי שהוא יוכיח , עם זידאן, בפטיסטה גוטי ראול וקסאנו איתו הוא בהחלט יוכל לתפוס מקום טוב בין אלו.

13. Gooner Member

בקהאם הוא שחקן מצויין,רק לא לליגה הספרדית,האוהדים של מדריד מתים על הלחימה של בקהאם,ואני בטוח שהיו מעדיפים שיהיו עוד כמה שחקנים בקבוצה שיילחמו במקום לתת עקבים או כמה דריבלים מיותרים,בטח במצב של הקבוצה כרגע,ובעצם כולם יודעים שזאת הבעיה הכי גדולה של ריאל מדריד ב3 שנים האחרונות,מרכז השדה,מאז שמקללה עזב לא היה לכם שחקן שהתקרב ליכולת שלו,שחקנים כמו גראבסן ופבלו גרסיה הם לא לסטנדרט של קבוצה כמו ריאל מדריד,וזה בעצם מה שהכי מצחיק בריאל,היא מעדיפה להביא שחקנים בינוניים לתפקידים אפורים שכאלה,אבל להשקיע יותר מידי כסף על כוכבים פוטנצייאלים בהתקפה.

14. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

סרגיי אמר שסרגיי רברוב היה שחקן עם כישרון, אז בתור אחד שאכל הרבה חרא מהבחור אני יכול לומר לך ששום כשרון ושום כלום, שים אותי ליד שבצ'נקו וגם אני אראה לך חלוץ עם המון כשרון.

15. SeRgInHo Member

מה אני אומר שהוא כישרוני כמו שבצ'נקו??כולה אמרתי שלבחור היה את הכישרון להיות שחקן לגיטימי באחד הליגות הטובות, אבל כמו שלצערי הרבה שחקנים מצוינים נעלמים כך גם הוא נעלם.
    במנ יונייטד הוא אכן היה הקשר הטוב בעולם.אמרת שהוא לא יודע לעבור שחקן אבחל אתה זוכר איזה גול הוא נתן נגדכם ב-2000?
    מאז שבקהאם עבר, הוא נהיה אפס לצערי וזה נכון.א.ספרד היא לא בשבילו. ב.בריאל כל השחקנים קודם חושבים על התחת שלהם ולא על הקבוצה.כמו שאמרתי מקודם רק קסיאס ובקהאם נותנים את ה-110% כל משחק, כל השאר עגלות.