פלופ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏7/3/06.

1. Spanish Weapon Member

אל תגזים , אתה לא יכול להגיד שלבחור לא היה את זה בדינמו קייב.
    נכון כששחקן משחק ליד חלוץ כמו שבצ'נקו , אוטומטית זה מוסיף לו אבל עד כדי כך ?
    חוץ מרונאלדיניו , אין הרבה שחקנים שמתוארים כ"גדולים" בכדורגל העולמי שאם היית שם אותם בקבוצה גרועה הם היו עושים שינוי מהותי ומובילים את הקבוצה שלהם.
    אין הרבה כאלה.

2. benny1888 Member

איל ברקוביץ' הצליח להיות פלופ פעמיים: גם בסלטיק, כרכישה היקרה ביותר בתולדות הכדורגל הסקוטי עד אז, וגם במכבי ת"א, עם חוזה מרשים.

3. M_T_A Member

ברקוביץ' ממש לא היה פלופ בסלטיק, הוא היה אחד השחקנים החשובים שם והצליח יפה מאוד, אבל גם הצליח להסתבך כמו שרק הוא יודע.

4. benny1888 Member

טעות.
    ברקוביץ' היה חלש בסלטיק, והעונה ההיא היתה הגרועה ביותר בשנים האחרונות. סלטיק הפסידה את האליפות במרחק רב מריינג'רס, ובגביע הפסידה לקבוצה מהליגה השניה.
    את המחצית השניה של העונה בילה ברקוביץ' רוב הזמן על הספסל.

5. Julian Joachim Member

הכי מצחיק זה מי שכתב כאן על אנסנדייר הארגנטינאי.
    הוא הגיע ליובה ב-94 בערך ולא נחשב לאיזו הבטחה מי יודע מה. לא ברור לי גם איך בדיוק אתה זוכר את זה...

בכל אופן, אני מאמין שסת' ג'ונסון הוא הפלופ הכי גדול בתולדות הכדורגל האנגלי. 7-9 מליון פאונד על כלום. פשוט כלום.

6. FelaKaT Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx
    ממה שאני זוכר-הוא הגיע ליובנטוס ב98, אחרי שב7 עונותיו בספרד הוא הבקיע יותר מ60 שערים והוא בכדי למלא את מקומו של הנסיך.
    נשמעו לא מעט קולות בתחילת דרכו שהשוו אותו לגדול מכולם, אך בסופו של דבר הוא מצא את עצמו מושאל בכל עונה מחדש עד שבסופו של דבר בתום החוזה הוא שוחרר, עבר לקבוצה שהתפרקה בהמשך ואחריה הוא חתם באז'קיו בצרפת.

7. burning soil Member

רוביניו כנראה עוד לא שחקן שלם מספיק לכדורגל האירופי,בואו נגיד שמאמן שהיה לוקח אותו
    כפרויקט בהחלט היה בונה אותו טוב יותר ומפתח לו את הקריירה,אבל זה לא אומר שהיה יוצא
    ממנו רונלדיניו. כשרון יש,נראה לאן מנתבים אותו.

8. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

קושטה שחקן נהדר אבל עדיין הוא סוג של פלופ עבורי שכן הוא לא היה שווה את הסכום האדיר שמילאן השקיעה פה, במבט לאחור אני לא בטוח אם הרכישה הייתה נכונה. הסכום ששולם בטח שלא היה מתאים אבל אז ראיתי את הסכום שניסיון של ברלוסקוני לעזור לפיורנטינה לחיות.

9. Bensh Member

מרסלו סאלאס?

10. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולירי בנה קבוצה מצוינת בלידס. חבל שכשההנהלה נתנה לו את הכסף היא שכחה לספר לו שמדובר בכסף וירטואלי שאין מאחוריו דבר. זו לא אשמתו בכל מקרה.

11. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

סת' ג'ונסון (כיום בדרבי קאונטי) היה הבטחה, אבל בהחלט צלל באופן מביש ולא היווה תמורה הולמת ל-7 מיליון פאונד ששולמו עליו.

12. SeRgInHo Member

עם כל הכבוד לשבע מיליון פאונד זה לא משתווה ל-36 ששולמו על דנילסון http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

13. ASROMA Member

כל אחת מהרכישות של ראיינרי בצ'לסי ובולנסיה לא היו שוות כלום ועלו הון תועפות , אולי למעט קרספו שהוא שחקן מצוין אבל פחות מתאים לאנגליה.
    ורון עלה 24 מיליון יורו ולא עשה כלום בצ'לסי , הושאל לאינטר לשנתיים ועכשיו חוזר לארגנטינה.
    מוטו הגיע ב15 מיליון יורו (תקנו אותי אם אני טועה) לא שיחק הרבה , הסניף ונזרק.

בולנסיה 15 מיליון יורו על הצמד של לאציו פיורה וקוראדי שפשוט לא עשו כלום.

14. SeRgInHo Member

זה שמוטו נזרק ע"י צ'לסי זאת בעיה שלהם.אחד החלוצי מטרה הטובים בעולם, בוודאי יותר טוב מדרוגבה.

נערך לאחרונה ב: ‏10/3/06
  15. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

ריפה, שכחת רק את ג'ו קול ומקאללה, שאני בספק אם הם נחשבים לבזבוז.