פלייאוף בצ'מפיונשיפ: ווטפורד בפרמיירליג!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏5/5/06.

1. city Member

נגמר 3-0, שערים של מרלון קינג, אשלי יונג ומתיו ספרינג. ווטפורד ככל הנראה תיהיה בגמר הפלייאוף. יש להם סגל חלש, אבל אם הם מצליחים לתת כאלו תצוגות כדורגל טובות סימן שמגיע להם לעלות ליגה.

2. Hammers Fan Member

הסר דאגה מליבך חבר, אין שערי חוץ בפלייאוף. 0-0 יקח את המשחק להארכה. ללידס יש הרבה על מה לשחק בדיפדייל, אם כבר אז הלחץ עכשיו על פרסטון שממנה כולם מצפים לעשות את זה בבית.

לגבי ווטפורד, בפעם המי יודע כמה, פשוט מדהים מה שאדריאן בות'רויד עשה שם בקצת יותר משנה. אני נפעם מאיך שהוא הצליח לקחת שחקנים שלא קיבלו אמון במועדונים אחרים (אני בטוח שג'ילינגהאם ופורסט צופות במרלון קינג ממעמקי ליג 1 ומזילות דמעה) לשלב צעירים, ולעבור בצורה כל כך מהירה וחדה ממודעות של מועדון תחתית שמוכר את הכוכבים שלו (גם היידר הלגרסן בטח בוכה עכשיו מהספסל של פולהאם) לקבוצה שאפתנית שרצה הכי גבוה שאפשר. כל הכבוד לצרעות, אני באמת רוצה לראות אותם בעונה הבאה בפרימיירשיפ.

לנצח 3-0 בסלהרסט פארק בחצי גמר פלייאוף, אין מילים. אז כמו שלימד אותי המ"כ השבוע- http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_salut.Xxx (להם זה מגיע הרבה יותר מאשר לו...)

נערך לאחרונה ב: ‏6/5/06
  3. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

ועדיין ערן, בבוטום ליין, אתה חושב שהסגל הזה של ווטפורד יוכל להתמודד בכבוד בפרמיירשיפ? לא נראה לך שלידס או פרסטון יתאימו הרבה יותר לפרמיירשיפ מהם?

לי אין ספק מי מחזיקות בסגל איכותי יותר, וגם במפגש גמר הפלייאוף אני משוכנע שנראה את זה (הוא ישודר איפשהו ד"א?)

4. eastlands Member

מחצית שניה גדולה של ווטפורד , כל הגולים יפים ,קינג חלוץ עם נוכחות רץ על כל כדור ,ווטפורד היתה יציבה לאורך כל העונה ואחרי שראיתי את 2 המשחקים ווטפורד היא הטובה מכולן .
    האמרס- שערי החוץ שהיו נכנסים לתוקף בארכה בוטלו?

5. Hammers Fan Member

אני לא בטוח שלפרסטון יש סגל טוב יותר משל ווטפורד. השמות בהחלט מפוצצים, אבל הרבה פעמים התלכידים האלו מסתדדרים נפלא בליגת המשנה ומתפרקים לחלוטין עונה לאחר מכן בפרימירשיפ.

מן הסתם אם ווטפורד רוצה להצליח בליגה של הגדולים העבודה בקיץ תהיה מאוד משמעותית, כמו אצל כל קבוצה שעולה לפרימיירשיפ, אבל הייתי אומר שהבסיס הוא מאוד בריא בויקרג' רואוד. יש שילוב נכון של צעירים ומנוסים והמון רעב ובטחון עצמי הולך וגובר (בניגוד ללידס, שבחרה ללכת על שחקנים שהיו וראו הכל ולטעמי לא משתוקקים לטעום את טעמה של הפרימיירשיפ כמו הצרעות).

אין ספק שתמונת הסגל הנוכחי של ווטפורד לא מספקת עבור הפרימיירשיפ. מרכז ההגנה עדיין יותר מדי אופייני לצ'מפיונשיפ באיטיות והכבדות שלו, כשמלקי מקאיי (הולך על עליית ליגה שלישית ברציפות העונה) מסמל יותר מכל את ההבדל בין הליגות- בלם צ'מפיונשיפ מצויין, בפרימיירשיפ די מסכן. אשלי יאנג נראה יופי של פוטנציאל, והדימיון בין מרלון קינג לג'ייסון רוברטס מבחינת התפתחות הקריירה של השניים פשוט מפחיד, אני בטוח שעם צ'אנס ראוי גם הוא יצליח.

ושוב, החוסן המנטלי לפעמים הרבה יותר חשוב מאיכות הסגל, ווטפורד קבוצה שמחה שמשחקת כדורגל חיובי, הנוסחא הזו עבדה לוויגאן ו-ווסט האם העונה, למה שלא תעבוד גם עבורם.

6. Hammers Fan Member

זה היה בעונה שעברה, אבל גם אז היו דיונים אם כדאי לבטל גם אז זה. צריך לברר אם בסוף החליטו לוותר סופית העונה.

אני אחזור עם תשובה.

7. spurs229 Member

ווטפורד ניצחו 3-0 את קריסטל פאלאס והבטיחו מעשית את עלייתם לגמר הפלייאוף מול לידס/פרסטון.

8. eastlands Member

בוקר טוב תרנגול , בדיוק הקדמת את כולם בשעתיים .

9. spurs229 Member

בזמן האחרון, עם ההצלחות, התחלנו לקום מאוחר...

לא ראיתי את הדף הקודם אז כתבתי את ההודעה.

10. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

עכשיו יצא לי לתפוס את התקציר של פאלאס-ווטפורד בסקיי, ואני בהחלט מבין את ההתלהבות של עופר מהגולים של ווטפורד, מאסטרפיסס אחד אחד. הגול של מרלון קינג הוא שער שגם שבצ'נקו היה מתגאה בו. קבלת כדור ארוך על הגב, סיבוב חזק ומהיר וסיומת חדה ברגל שמאל לפינה הנגדית, איכות צרופה. אשלי יאנג שיחרר כדור חופשי יפה לפינה, ומת'יו ספרינג היה זריז וחד ברחבה וגם כן סיים בשמאלית מפתיעה לרשת הגבוהה.

מי שבתקציר לפחות הרשים אותי מאוד היה השוער הצעיר של ווטפורד בן פוסטר, שהשאיר אותה במשחק עם כמה עצירות גדולות במחצית הראשונה ומנע מהחלוצים הכשרוניים של פאלאס לכבוש גם בשנייה.

11. city Member

השוער בן פוסטר שייך למנצ'סטר יונייטד אם אני לא טועה. יכול להיות שהוא השוער שיחליף את ואן דר סאר בעוד כמה שנים.

12. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אכן גם לי השם היה מוכר ולא הייתי בטוח אם מדובר באותו בחור. זהו הילד שנרכש באופן תמוה ע"י יונייטד בתחילת העונה תמורת מיליון פאונד מסטוק למרות שבסטוק הוא בקושי ראה דשא (החתמה שהרימה לא מעט גבות), ומיד הושאל בתחילת העונה לויקראג' רואד להתחשלות. מסתבר שכצפוי, היונייטד לא פראיירים, יופי של עצירות הוא הביא שם...

13. George Best Member

בן פוסטר אכן שייך ליונייטד, שרכשה אותו בתחילת העונה תמורת מליון פאונד.

14. Hammers Fan Member

אכן הצלות מדהימות של פוסטר (כולל אחת נהדרת בשליחת רגל ארוכה למרות שזינק לפינה הנגדית). הגול של ספרינג באמת היה פנטסטי, סלולום מצויין מימין וסיומת קטלנית עם שמאל לחיבור.

אהבתי את הגישה של איאן דאווי בראיון פוסט-משחק. הוא אמנם מודה שיש להם המון עבודה לעשות, אבל הם צריכים ויכולים להופיע ולהוכיח את עצמם בויקארג' רואוד. כמו שראיתי בתקציר, הנשרים דווקא גילו יכולת די טובה והגיעו למצבים. גול אחד שלהם בפתיחה והכל יכול להתהפך.

אם מידלסברו הצליחה פעמיים לחפור לעצמה את הקבר ולזנק החוצה ממנו בגביע אופ"א, אז למה שפאלאס לא תעשה את זה נגד ווטפורד? אם יש במה טובה להפתעות זה הפלייאוף.

15. George Best Member

ספרינג לא התחיל את העונה בלידס?
    מת'יו ספרינג נכון?