פלייאוף ליגת האלופות: סיבוב אחד והחגיגה מתחילה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י HapoelFan, ‏20/8/12.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ביום שמועדון הכדורגל המפואר, יהיה עם התקציבים של פאנאתנייקוס, לאורך עשרות שנים, תהיה בטוח שביוון יסתכלו עליו בקנאה, ועדיין, הוא ישאר שם, ביחד עם כל שאר הנצחונות של מכבי על פאוק ואולימפיאקוס (רק חסרה אא"ק בשביל הסרייה), ולצד 19 אליפויות, 21 גביעים ושלל תארים, המשחק הזה אפילו לא נחשב לגדול של מכבי בכל הזמנים באירופה...אי שם למעלה אבל אפילו הכי גדול שבהם. פאנאתנייקוס זו קבוצה מתה, או לפחות ככה היא נראית 45 דקות, לא ברור לי מאיפה הבאת את האופטימיות או על מה חשבת כשאמרת שאתם קרובים להיות ברמה של מאלאגה מחוסרת הכוכבים שלה, לא רק שזה לא כוחות, אם התוצאה תישאר כך אני יהיה מופתע. מאלאגה קבוצה נהדרת, ואם מה שנאמר על הגעתו של סביולה אכן תתרכש לדעתי זה יהיה חיזוק למאלאגה, היא זקוקה מאוד לשחקנים מנוסים, גם על חשבון צעירים, לטעמי. בכל זאת היא נראתה נהדר, נכון לא הרבה מצבים, אבל מי צריך הרבה מצבים, צריך שערים, והמשחק שלה עד עתה חכם, נכון, מקווה מאוד שהיא תעלה ונראה אותה בצ'מפיונס ליג, ולו בשביל ההתאוששות הכלכלית שאולי תגיע, או זה או קריסה. חוץ מזה שאני אוהב את דמיקליס, בעיקר בזכות הצחוק שעשה ממנו מיליטו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏22/8/12
  2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

סביולה? יש אולינגה! אמנם הוא בקושי השלים 90 דקות במצטבר והוא רק בן 16 ושלושה חודשים, אבל הילד מראה יכולת של שחקן בוגר ולפני דקות ספורות כמעט כבש שער נהדר בעקב. הצפי לעונה הקרובה של מאלאגה היה התרסקות, אבל בינתיים הפתיחה בכלל לא רעה למרות כל הבעיות בסגל והמחסור החמור בחלוצים (היום גם בלי סבה פרנאנדס).

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע אם הוא יהיה יהלום השנה, לך תדע אולי יבוא איזה רוסי אוליגרך מאנז'י או שקר כלשהו ויגיד: 20 מיליון יורו, זה לבטח יעזור המון לקבוצה.

דייגו בונאנוטה...כיף לראות אותו אחרי הטרגדיה ההיא. איסקו, מתעלל בהם פשוט, לךטעמי היה צריך לעבור גם את השלישי במצב הקודם, היה כבר במהירות ואז היה משחיל אותה לרשת בפס.

נערך לאחרונה ב: ‏22/8/12
  4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אחרי הטרגדיה הוא כבר "שיחק" הרבה, שנה של כלום ושום דבר במאלאגה לדוגמא... הוא כבר היה עם רגל וחצי + חלק מהשוק מחוץ לקבוצה הספרדית ונשאר רק בגלל השחרורים הכפויים, כפויים מבחינתו של פלגריני, בחלק הקדמי.

5. Leoforos Member

אחח טוצ'ה טוצ'ה איזה חלוץ גרוטאה.היו לנו כמה מצבים אבל הקבוצה שלנו עוד צעירה וכנראה מלאגה גדולה עלינו בינתיים למרות שבאואקה מלא בגומלין נוכל לכבוש שני שערים אבל קשה לי להאמין שנשמור על רשת נקייה.
    עומר, להשוות מבחינת תקציבים "לאורך עשרות שנים" זה קשקוש, פנאתינייקוס היתה על סף מוות(פשיטת רגל) היא ניצלה, ואני מאמין במאמן שלה ובחומר שחקנים שלה שהרשים אותי מול מאת'רוול (שהיא קבוצה פח ללא ספק), הם עדיין צעירים או שאריות של שחקנים בינוניים משנים קודמות ומלאגה היתה גדולה עליהם היום. כנראה שטעיתי בהערכה כמו שאתה טעית בכל ההימורים שלך חוץ מהנ"ל.

6. South Boy Member

אני מניח אבל שבפיראוס זאת תהיה אופרה אחרת נכון? ז"א פאו תוכל לנצח איזה 1-0 ולא תפסיד למלאגה גם בבית.
    תקן אותי אם אני טועה, ואם אפשר את התחזית שלך למשחק.

7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לדעתי הכל פתוח במפגש הזה. גם במשחק שהיה בשליטה של מאלאגה היוונים כמעט וכבשו אחרי שהביכו את ההגנה. ההגנה זה עוד החלק הסביר של הקבוצה, יחד עם הקישור, בהתקפה לספרדים אין הרבה איכות ורוטציה אין בכלל במידה ויצטרכו לשנות משהו. גם היוונים לא מרשימים, אבל יש להם קצת כלים ויתרון הביתיות אולי יתגלה כמשמעותי.

8. Leoforos Member

מכה גדולה לפנאתינייקוס תהיה החיסרון של בומסונג הבלם המנוסה ביותר וקווינסי שעדיין לא מוכן.
    היתרון היחיד שלנו זה הביתיות, שער מוקדם והמשחק יכול להתפתח לכיוון חיובי

נערך לאחרונה ב: ‏28/8/12
  9. דקו Member

מה הטווח המחירים למשחק היום בקרית שמונה מישהו יודע?

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע אבל כל דבר שהוא לא 20-40 שקלים זה חרפה, דווקא בגלל ר"ג.

אגב לטעמי בגלל המפעלים האירופאים - תעשה חכם אופ"א אם תאריך את חלונות העברות עד יום-יומיים לפני תחילת המשחקים באירופה לרבות ההרשמה שלהם, לטעמי קבוצות יוכלו להתחזק כראוי הרבה יותר אם יעלו לבתים, במיוחד כאלה שניסו ולא הצליחו, כנ"ל כאלה שירצו להחזיר/להיפטר חלק מההשקעה.

11. skyday20 Member

https://dl.dropbox.com/u/6504736/New%20Folder/DSCF8144%20-%20Copy.Xxx

12. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

וחיילים נכנסים בחינם.

13. Leoforos Member

איזה הופעה חלשה, המון המון תסכול. אכזבה מחריסטודלופולוס שהיה אמור להוביל את החברה אבל עם משחק רע היום.
    הרבה מאוד עבודה לפריירה, ובהצלחה למלאגה בהחלט קבוצה סימפטית.

14. Milevskiy Member

נראה לי שבאנדלרכט יהיו זיקוקים היום, עלו בדרך הכי מושלמת שיש.

בראגה מנצחת בפנדלים את אודינזה, מספר 77 של אודינזה היחידי שהחמיץ אחרי שניסה להתחכם ולהקפיץ לאמצע השער, הולכים להיות לו כמה ימים לא קלים..

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בראגה ניצחה את אודינזה 4:5 בפנדלים. אכזבה קשה לאיטלקים.