פלייאוף עליון - מחזור 35 - קרב משולש על הכרטיס

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Jakur, ‏19/5/19.

1. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם מכבי נתניה מפסידה לקבוצה שאיבדה עניין במשחקי הליגה שנותרו לה ואם מכבי נתניה נמצאת ערב מחזור הסיום במאזן שערים שלילי (1-), אז לא מגיע לה לסיים עם הכרטיס לאירופה.
    קראתי כאן באייסוקר לא מעט תגובות של אוהדי מכבי חיפה והפועל ב"ש שהסבירו למה לקבוצה שלהם לא מגיע הכרטיס לאירופה. יסלחו לי כל הירוקים והאדומים, אבל אין שום דבר מספיק עלוב שהקבוצות הללו יכולות לעשות בזמן שנותר להן שישתווה לחלק המודגש, כדי שאשתכנע שמכבי נתניה ראויה יותר מהן.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  2. קשר שמאלי Member

אם נתניה לא תשיג את הכרטיס לאירופה(לדעתי היא תשיג) זה בגלל שמהרגע שהיא עלתה לחצי גמר היא התרכזה יותר בגביע ופחות בליגה. היא הייתה העונה קבוצה טובה יותר טובה ממכבי חיפה ובאר שבע

3. עידן444 Member

כל העונה מכבי נתניה היתה קבוצה לא יציבה.
    ושוב הגיעה לשלבי ההכרעה עם שחקני מפתח בכושר רע.
    הניצחונות הלא משכנעים על חדרה ובטרנר מול 10 שחקנים טישטשו קצת את העובדה הזו.

4. קשר שמאלי Member

נכון ועדיין היא שיחקה טוב יותר ממכבי חיפה ובאר שבע, לא שזו חוכמה כן. לדעתי יש 2 קבוצות ישראליות שראויות לשחק בקיץ במפעל אירופאי והן בני יהודה ומכבי תל אביב

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

כולם יותר טובות ממכבי חיפה והפועל באר שבע, גם חדרה, אפילו בית"ר שאם הייתה בפלייאוף העליון הייתה דורסת ומסיימת סגנית */aaarofl

6. yedidel Member

אם היא היתה עם תקציב של 50 מיליון שח ואותה יכולת לא היית אומר שהיא ראויה.

יש הבדל בין האם הקבוצה הצליחה בהתאם לציפיות ממנה, להסתכלות אובייקטיבית על איכות הקבוצה בניטרול תקציבים וכו. ובמדד הזה לא היתה פה אף קבוצת כדורגל טובה חוץ ממכבי תל אביב

EuropeGuy ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
  7. קשר שמאלי Member

פרגוסון

אני מקווה שבחיים האמיתיים שלך אתה לא מתכחש למציאות

8. קשר שמאלי Member

לא אמרתי שהיא הייתה טובה, אמרתי גם שיש העונה בליגה רק 2 קבוצות שראויות לשחק בקיץ במפעל אירופאי, אבל נתניה הייתה העונה פחות גרועה/מביכה ממכבי חיפה ובאר שבע. אין קשר לתקציבים

9. קשר ימני Member

אני לא בטוח.
    הם מגיעים בסגל חסר מאוד לפי מה שאני מבין.
    אם יש קבוצה מולה אנחנו מסוגלים לא לשלשל זו נתניה הנאיבית.

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אגיד לך למה אני שואל, כי אם הגיעה כמות נמוכה של קהל גם אצלכם, אז זה רק מחזק את הנפילה המנטלית.
    ברור לי שהיו כמה מאות שהגיעו לאימון וגם עודדו במשחק, אבל ברגע שהרוב שהגיעו גם שבורים מנטלית, כשלא מעט נשארים בבית, זה מחלחל למערכת.

11. קשר שמאלי Member

המאמן שלך מתחילת הפלייאוף משלשל. נתניה פייבוריטים ברורים בשבת

12. קשר ימני Member

והמאמנים האחרים דורסים כל מה שזז?
    כל משחק זה משולש. הבעיה של נתניה שתיקו לא מספיק לה.

13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מסתכל על דברים כמו עובדות וטבלת הליגה, על מה אתה מסתכל? על השנאה/הקינאה לבאר שבע?
    אתה רואה קבוצה עם תקציב גדול, וציפיות גבוהות, אז מבחינתך 55 נקודות או 58 זה כישלון, ואתה צודק.
    אתה רואה קבוצה עם 20 או 25 מיליון שקל, וציפיות נמוכות, אז מבחינתך 51 או 54 נקודות זה הצלחה, ואתה צודק.
    אבל אין קשר בין ההצלחה או הכישלון האישי של כל קבוצה, להשוואה איכותית בין הקבוצות. זה שבני יהודה השיגה מעבר למה שהייתה אמורה להשיג והפועל באר שבע השיגה פחות ממה שהייתה אמורה להשיג לא אומר שבני יהודה טובה מבאר שבע.
    בדיוק כמו שזה שיש אוהד שלנו כאן שלא יודע לקבל עונה פחות טובה אז הוא טוען שביכולת היינו שווים מאבק נגד הירידה לא אומר שהוא צודק, אלא שהאכזבה והכעס שלו משפיעים על יכולת השיפוט שלו.
    לא היה קיזוז השנה, הפועל באר שבע לא קיבלה 5 נקודות על ניצחון, הפועל באר שבע לא קיבלה עוד משחקים בטרנר, הפועל באר שבע במקום השני כי מבחינת צבירת הנקודות שלה היא צברה יותר נקודות מיתר הקבוצות בליגה למעט מכבי תל אביב (ומכבי חיפה, אבל הפרש השערים שלנו טוב יותר).
    זה שבני יהודה עשתה עונה גדולה יחסית לתקציב שלה והפועל באר שבע עונה לא טובה יחסית לתקציב שלה לא קשור לעובדה שהפועל באר שבע (במסגרת הליגה) הייתה טובה מבני יהודה.(ומנתניה).

14. קשר שמאלי Member

אני מסתכל על כדורגל נטו, בני יהודה שיחקה העונה כדורגל הרבה יותר טוב מבאר שבע. קנאה/שנאה לבאר שבע? משעשע

קשר ימני אוהב/ת את זה.
  15. עידן444 Member

הקהל שהיה היה מדהים רוב הזמן.

Sent from my iPhone using Tapatalk