פנדל של דה רוסי נותן לרומא את הסופרקופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏18/8/07.

1. cazzo Il Capocuoco

INTER: 12 Julio Cesar; 16 Burdisso, 2 Cordoba, 23 Materazzi, 26 Chivu; 14 Vieira, 15 Dacourt, 4 Zanetti; 5 Stankovic; 8 Ibrahimovic, 29 Suazo

A disposizione: 1 Toldo, 6 Maxwell, 25 Samuel, 7 Figo, 19 Cambiasso, 9 Cruz, 18 Crespo

All.: Mancini

-------------------------------------------------------------------------------
    ROMA: 32 Doni; 77 Cassetti, 2 Panucci, 5 Mexes, 22 Tonetto; 16 De Rossi, 8 Aquilani; 11 Taddei, 14 Giuly, 9 Vucinic; 10 Totti

A disposizione: 1 Curci, 13 Andreolli, 20 Perrotta, 33 Brighi, 28 Rosi, 30 Mancini, 23 Nonda

All.: Spalletti

Arbitro: Roberto Rosetti di Torino

2. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

ספאלטי מעלה מערך קצת שונה ממה שהיתרגלנו ליראות,מעיין סוג של 4-4-2 כשטוטי ווצ'יניץ' בחוד.
    לפי ההרכב שיואב הביא ווצ'יניץ' משחק מאחורי טוטי,לא ניראה לי שזה מה מה שיקרה בפועל.
    או שטוטי יעבור קצת אחורה,או שניראה את רומא עולה ב 4-4-2.
    אבל הבעיות הקשות ם בעיקר בהגנה,פאנוצ'י בלם,וקאסטי פותח כמגן,וההגנה של רומא יכולה להפוך בקלות למסננת,בעיקר מול ההתקפה הקטלנית של אינטר.

3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית ראשונה טובה מאוד של רומא. כדורגל בדיוק כפי שספאלטי חולם עליו בלילות. נגיע, שתיים, נהדר. טוטי במשחק נפלא, ווצ'יניץ' עשה עבודה לא רעה באגף שמאל, חבל מבחינת רומא שרוב הפעולות הטובות שלו היו רחוק מהשער, ליד הרחבה היה פחות חד. בגיל 31 ג'ולי כבר לא ישתנה, מחמיצן ישאר מחמיצן.
    פרט למהירות של סואזו, רומא הסתדרה יפה עם אינטר. באינטר לעומת זאת צריך לציין את מטראצי שבצורה האופיינית לו מנע כמה התפות מסוכנות של רומא. מעבר לכך... לא ממש.

4. ASROMA Member

ג'יולי זה המחמיצן הכי גדול בכדורגל העולמי , פשוט בדיחה.
    טוטי גאון כרגיל

5. Jose Mourinho Member

רומא מצליחה לנקום באינטר תוך 3 חודשים על ההפסדים בגמרי הגביע האיטלקי וההפסד בסופרקופה הקודם. אינטר לעומת זאת נראית בינתיים בהנגאובר רציני מהסקודטו האחרון.
    לגבי ההרכב של מנצ'יני, לא ברור למה דאקור פתח על חשבון קמביאסו ולמה קורדובה פתח כבלם במקום קיבו שזז שמאלה במקום מאקסוול.

מזל טוב לרומא, אינטר תצטרך להתחיל להתחבר ולחזור ליכולת של העונה שעברה. בעונה שעברה ראינו אינטר רעבה בכל משחק, ולפחות לפי הקיץ האחרון אני מקווה שאינטר לא תהיה העונה קבוצה "שבעה".

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/8/07
  6. itzik zohar #20 Member

איזה משחק ענק של טוטי :aaarse:
    לודוביק ג'יולי צריך קצת להתאקלם, השערים שלו עוד יבואו. משחק לא רע של רומא, אבל יש עוד במה להשתפר כמובן. אני מאמין שיכולת כזאת תספיק לרומא להגיע למקום שני בליגה האיטלקית

7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כבר הרבה שנים שאני מחזיק בדעה הזו, ואני ממש לא מתכוון לשנות אותה עכשיו: טוטי הכדורגלן הטוב בעולם! פשוט גאון! עדיין כואב לי שנגד צרפת נצטרך להסתפק בדי נאטלה במקומו.

מטראצי הראה למה הוא השחקן השני הכי אהוב עלי מכל אלו שדרכו היום על הדשא.

גם דה רוסי הוכיח שאנחנו צריכים להיות מאוד מאוכזבים שהוא מושעה מול צרפת.

מזל טוב לרומא! בהחלט הגיעה להם.

ברכות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/8/07
  8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כאשר כתבתי שקיבו מגיע לאינטר בכדי לאייש את עמדת המגן השמאלי בחרת להתכחש. עכשיו קיבלת עוד הוכחה.

9. AS ROMA SCUDETTO 2008 Member

טוטי ממש הפך את ההגנה של אינטר לילדות בנות חמש לא יאמן...

10. Giallorossi Member

כמה שזה טוב לפתוח את העונה עם הסופרקוםה, במיוחד שזה נגד אינטר ובמיוחד אחרי ההפסד הצורם בשנה שעברה.

בקשר למשחק עצמו- משחק גאוני של טוטי וגם משחק טוב מאוד של רומא, אבל חבל שהרבה מצבים לא נוצלו.

FORZA ROMA http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

מסכים ב100%, הרבה אנשים שאני מכיר צוחקים כשאני אומר את זה. (אבל היי, הרבה אנשים צחקו כשאמרו להם שאיטליה תזכה במונדיאל http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx )

נערך לאחרונה ב: ‏20/8/07
  11. Jose Mourinho Member

אין פה הוכחה ולא התכחשתי, אלא אמרתי את דעתי. זה משחק ספציפי אחד, המשחק הראשון של העונה ובמיוחד שזה רק סופרקופה אני לא מתכוון להסיק מסקנות כבר עכשיו. מאקסוול היה צריך לפתוח היום בדיוק כמו קמביאסו.

12. Deki Member

אם לא ראית את זה היום אז אתה ממש עיוור. קורדובה הציג יכולת מצויינת בהגנה ולא נפל ממטראצי.

כל הכבוד לרומא, אינטר שילמה בכך שלבורדיסו אין את הזריזות שמאפיינת מגנים ועשה פאול שטותי ברחבה.
    משחק חלש של הקישור של אינטר ללא יוצא מן הכלל.
    אני בטוח שנראה אינטר אחרת שתפתח הליגה, אחרי הכל זאנטי עוד לא השלים את ההכנות לפתיחת העונה, רואים את החלודה, מאייקון לא משחק כמו גם קרספו... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/drunk.Xxx

אתה לא מצפה ששחקן ששיחק בקופה אמריקה בחודש שעבר והתחיל את ההכנות לפתיחת העונה מאוחר משאר השחקנים, לפתוח במשחק.
    שוב אני אומר, אם היית בנעליים של מנצ'יני אינטר הייתה נופלת

נערך לאחרונה ב: ‏20/8/07
  13. AS ROMA SCUDETTO 2008 Member

צוחקים? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/haha.Xxx הם לא מבינים בכדורגל אם הם צוחקים שאומרים שטוטי השחקן הכי טוב בעולם...
    אני מתערב איתכם שאם עכשיו תעשו סקר על השחקן הטוב בעולם טוטי יהיה שלישי-רביעי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx למרות שבשבילי הוא השחקן מספר 1 בעולם :aa1:

14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל אנחנו לא דנים כאן בדעתך וגם לא בדעתי (גם אני חושב שקיבו לא צריך לשחק כמגן שמאלי), אבל אתה לא יכול להתכחש לעובדות. פרט למקסוול, קיבו הוא המגן השמאלי היחיד בסגל. הוא הגיע לסגל מלא בבלמים איכותיים ועובדה גם במשחקי ההכנה וגם היום הוא פתח בעמדה. אולי בסופו של דבר, מנצ'יני יראה שהתכנון הראשוני לא עובד, כי ככה זה נראה באמת, אולם זה לא נוגד את (העובדה מבחינתי) שכאשר הרומני נרכש, הרעיון היה שיתופקד כמגן שמאלי.

15. ASROMA Member

איזה כיף לפתוח את העונה ככה , רומא ממשיכה בקו של ספאלטי כדורגל מהיר מרגל לרגל בנגיעה
    טוטי כרגיל גאון , רק להמשיך ככה ונוכל בכיף לקרוא תיגר על האליפות במיוחד עם בואו המיוחל של סיסיניו ובתקווה שיגיע מגן שמאלי נוסף.