פסחא באנגליה: מחזורים 32 ו-33 בפרמייר ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י ArsenalFan, ‏8/4/04.

1. Mighty-Whites Member

photos.walla.co.il/ יעלה או לא יעלה אלן (סניפר [img]http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_jokercolor.Xxx ) קלארק??? 123 ניסיון>>>>>>>>>>> זאת הפעם הראשונה שאני מפרסם תמונה אז סליחה עם כולם מראש לגבי פאשלות אפשריות...

2. Julian Joachim Member

מייטי, לא ככה. תלחץ כפתור ימני על התמונה, ואז תעשה פרופרטיס ותעתיק את הכתובת שתהיה כתובה שם.

אז תעשה הדבק בתגובה שלך בפורום, תסמן את השורה הזאת שוב ותלחץ על תמונה (יש לך כפתור מתחת לגופן).

3. Mighty-Whites Member

http://grm.m.walla.co.il/briefcase/00f3/l/e/e/d/s/1/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/r/200404091757096370/200404091758515181/1976clarke.Xxxעם כל הכבוד להנרי,ויש כבוד,וכדי לשלוח מפה את כל האנרגיה והרוח של לידס המופרעת של פעם(בשביל הרוח,לא האלימות...) לבחורים מחר באיווד פארק,הנה תזכורת קטנה.האייקון,האיש והאגדה שאם הוא, ג'וני ג'יילס,נורמן האנטר,בילי ברמנר,ג'ו ג'ורדן טרי קופר,אדי גריי ופיטר לורימר יכלו ליהיות על הדשא מחר באיווד פארק,(אדי גריי יהיה אגב http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx ) הרוברס היו יוצאים על אלונקות ועם רשת מחוררת.Ladies & Gentleman,Alan *snifer* Clarke: http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/silly.Xxx אחד החלוצים הגדולים אי פעם בממלכה.סניפר חורר רשתות בסיטונות מכל זוית,אפשרית ולא בליגה ובאירופה של אז בשנות ה-60'-70',ימי הזוהר של לידס יונייטד הקשוחה,הלוחמת וכן,גם האלימה,אימת היבשת כולה דאז בראשות הדון הגדול ריבי,בימים ההם כשנשמה וסמל לא היו מילים גסות,ריקות מתוכן וציניות להחריד כמו בימים אלה.סניפר שיחק במדים הלבנים מיולי 1969 ועד יוני 1978,סה"כ 270 הופעות בליגה בהן כבש 110 שערים,43 הופעות בגביע האנגלי בהן הרשית 25 פעמים,ו-33 הופעות בכל המסגרות באירופה בהן כבש 14 שערים.כשהקהל של לידס שר אז "נורמן האנטר ינשוך לכם את הרגליים" זה לא היה בצחוק.האנטר שהיה מופרע על גבול הפסיכוטי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/new_2gunsfiring_v1.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/new_Eyecrazy.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx שלח כמעט כל משחק רכבת של שחקנים עם סימני נשיכות ומומים חמורים אחרים בגפיים התחתונות לחדר מיון עוד לפני המחצית כשהמטרה מקדשת את האמצעים,והמטרה היתה הכדור ברגל של סניפר,ומשם באופן קבוע לרשת.האנטר גריי לורימר והחבר'ה עבדו שעות נוספות בשביל סניפר.אם ללבנים מחר ועד סוף העונה תיהיה רק עשירית מהרוח של סניפר והחבר'ה של שנות ה-60',הם בטוח ירדו.מנצחים...ובליגה.

נערך לאחרונה ב: ‏10/4/04
  4. ArsenalFan Member

נתחיל עם המשחק של ארסנל, וסוף סוף אני הולך לכתוב דברים חיוביים (אל תהיו בהלם... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx ): התרשמתי לטובה, אפילו נדהמתי, מהדרך שבה חזרנו במחצית השנייה. פתיחה רצחנית ומרהיבה שלא השאירה לליברפול שום סיכוי, וזה לא היה רק הנרי. פרדי ליונגברג נתן היום את כל הלב, והראה גם יכולת גדולה שכבר כמה משחקים הוא לא נתן, הבישול שלו לבובי היה גדול. פירס בכלל היה מעולה, כ"כ הרבה אנרגטיות יש בשחקן הזה, שגם כשהוא לא במיטבו חייבים להעריך אותו כאחד השחקנים הגדולים באירופה, קל וחומר כשהוא בכושר פנטסטי. כשפרדי ופירס בכושר כמו שהם נראו היום, כבר ארסנל נראית אחרת לגמרי. מה שבעצם כדאי להגיד זה שלא מדובר רק בתיירי הנרי. הוא היה היום כוכב העל (אח, איזה גול... איזה גול!), הוא כמעט תמיד כוכב העל, אבל היום שיחקנו כמו קבוצה. מה שכן, מבחינתי איש המשחק חייב ללכת ללאורן. לא מעט פעמים הארי קיוול שיחק נגד ארסנל ועשה ככל העולה על רוחו, הוא אחד השחקנים שגורמים לי סיוטים בלילות. היום לאורן סגר אותו בצורה מושלמת ואפילו עלה כמה פעמים להתקפה. לאורן עד עכשיו נתן עונה עלובה, בטח יחסית לעונת הדאבל שבה הוא הפתיע לטובה כמגן ימני, אבל היום הוא נתן את אחד המשחקים הטובים שלו אי פעם בארסנל.

דבר אחד כן מדאיג אותי, וזו ההגנה, או ליתר דיוק מרכז ההגנה. נכון, במחצית השנייה היא התייצבה ולא נתנה לליברפול להגיע כמעט לשום מצב. אבל מה שהלך במחצית הראשונה אסור שיקרה יותר. ליברפול הבונקריסטים הגיעו לשלושה מצבים כל המשחק, כבשו שניים ובנס לא כבשו את השלישי. אסור לנו שזה יקרה מול אלן שירר ביום ראשון, כי שירר כובש... חשוב שההגנה התייצבה, אבל חובה להפיק את הלקחים.

עכשיו לליברפול: אף פעם לא שנאתי את הקבוצה הזו, תמיד היה לי כבוד והערכה לסמל "ליברפול", לאוהדים שלה, לעבר הגדול של המועדון המפואר הזה. אבל היום השתנה משהו: פשוט לא סבלתי את המשחק המכוער שעל כולו רשום ז'ראר הוייה ופיל תומפסון (רק לי בא להוריד לו בומבה לשיניים?). בונקריזם, חוסר יצירתיות כרוני (ראיתם את ליברפול עושה משהו מעבר לכדורים הארוכים של ג'רארד, משובחים ככל שיהיו? וזו האמת לא פעם ראשונה שככה היא משחקת בהייבורי), והמון כסחנות באדיבותו של שופט עלוב נפש. ג'רארד והמאן כיסחו לויירה את הרגליים עד כדי כך שלא ברור לי כיצד פאדי הצליח לסיים 90 דקות, ואלחדג' דיוף המשיך במשחק המלוכלך האופייני לו. במשפט אחד על הקבוצה הנוכחית במרסיסייד: היא מביישת את המותג "ליברפול".

ובכדי להשלים יום מושלם בדו-קרב צפון לונדון-ליברפול, אברטון ניצחה הערב את טוטנהאם 3:1 http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx דיוויד אנסוורת' כבש בדקה ה-17 מקרוב, וגארי נייסמית' הכפיל את היתרון של הטופי'ז בבעיטה חופשית בדקה ה-24. בדקה ה-40 אברטון למעשה נעלה את המשחק כשג'וזף יובו כבש את השלישי- 3:0 במחצית. במחצית השנייה טוטנהאם הצליחה להשיב שער אחד מרגלי הקפטן סטיבן קאר בדקה ה-75, אבל שתי דקות אח"כ קאר היה מספיק חכם כדי לעוף באדום. 3:1 בסיום.

תמונות:

http://news.bbc.co.uk/media/images/40023000/Xxx/_40023037_sami300_getty.Xxx
    הופיה כובש מקרוב בפתיחה הגדולה של ליברפול

http://news.bbc.co.uk/media/images/40023000/Xxx/_40023223_robert300_getty.Xxx
    פירס מאזן אחרי ההפסקה ל-2:2

http://news.bbc.co.uk/media/images/40023000/Xxx/_40023387_thierry200_getty.Xxx
    וככה הנרי נראה אחרי שלושער

http://news.bbc.co.uk/media/images/40023000/Xxx/_40023405_arse300_getty.Xxx
    ארסנל חוזרת לנצח אחרי שבוע קשה

http://news.bbc.co.uk/media/images/40024000/Xxx/_40024611_naysmith_getty.Xxx
    נייסמית' כובש מול טוטנהאם

5. ArsenalFan Member

לא רק אדי גריי- גם פיטר לורימר צפוי להיות במשחק, הוא חבר בהנהלה החדשה של לידס...

בלקבורן- לידס (איווד פארק, שבת, 17:00)
    עוד קרב על שש נקודות מצפה מחר ללידס יונייטד, הפעם מול בלקבורן שנדהמת למצוא עצמה שוב בתחתית הבוערת אחרי שחשבה שכבר יצאה משם. לאחר הניצחון המרשים בוילה פארק, 2:0 על אסטון וילה, היו קולות אופטימיים במערב לנקשייר על יציאה ממאבקי התחתית, אך ההפסדים 1:2 לפורטסמות' בבית והתבוסה באנפילד לליברפול במחזור הקודם 0:4, בתוספת צבירת הנקודות של יריבות אחרות, שאבו את הרוברס למאבק נגד הירידה והיא רחוקה רק שלוש נקודות מלידס שנמצאת מתחת לקו האדום. בלקבורן לא מעוניינת להידרדר להפסד שלישי ברציפות בעל השלכות כואבות, ובכדי לא להיכנס לעוד לחצים. לגריים סונס יש סיבות רבות לדאגה, גם במשחק ביתי, שכן הניצחון הביתי האחרון של בלקבורן היה ב-29 בנובמבר 2003 (על אסטון וילה). מנגד, לידס לא ניצחה משחק חוץ בפרמייר ליג מאז אותו תאריך- 29 בנובמבר, בצ'רלטון. ביום שני לידס חידשה הרבה מהתקווה שלה אחרי ניצחון קשה 3:2 על יריבתה לתחתית, לסטר סיטי, משער סמוך לסיום של אלן סמית'. אך בכל הקשור לרקורד החוץ, עדיין יש מה לשפר, והדבר נובע לא רק מהסטטיסטיקה לעיל. במשחק החוץ האחרון של הקבוצה, בחוריו של אדי גריי התפרקו מול בירמינגהאם למרות שהוליכו 1:0, וסיימו עם רביעייה ברשתם. הפעם בלידס לא יקבלו הפסד, ודאי שלא תבוסה סטייל סנט אנדרוז, ומקווים לשחזר את הניצחון על בלקבורן בסיבוב הקודם, 2:1 באלנד רואד מצמד של סת' ג'ונסון (כן, אני יודע, לא מובן איך זה קרה...) ולהשלים דאבל על הרוברס. מחר לידס צפויה לעלות בהרכב מלא שכולל את מארק וידוקה שהורחק מול לסטר ויחל את עונש ההשעייה בעוד 10 ימים. אייריק באקה צפוי להיות החיסרון היחידי. בבלקבורן, ספגו השבוע מכה עם הידיעה כי קרייג שורט לא יוכל לשחק במשחקי הפסחא. עם זאת, לורנצו אמורוסו ואנדי קול חוזרים ועשויים לשחק.

בירמינגהאם- מנצ'סטר יונייטד (סנט אנדרוז, שבת, 17:00)
    בירמינגהאם עדיין חולמת אירופה, ואם לא החלומות- אז לפחות שואפת להגיע להישג הטוב ביותר שלה אי פעם בליגה. בכדי להצליח במטרה הזו, יודעים בסנט אנדרוז כי המשימה לנצח את האלופה היוצאת ככל הנראה, מנצ'סטר יונייטד, היא מכריעה להשגתה. 16 נקודות מפרידות בין היונייטד לבירמינגהאם שמדורגת שישית, אך הפער שמטריד את הכחולים הוא זה מניוקאסל שנמצאת במקום המבטיח את ההשתתפות בגביע אופ"א, 2 נקודות. אחרי ה-0:0 בפולהאם בשבוע שעבר, ולאור העובדה שניוקאסל לא משחקת במחזור זה בגלל רבע גמר גביע אופ"א, משמעותו של הקרב מול השדים האדומים חשובה בהחלט עבור בירמינגהאם. גם נקמה קטנה יש לסטיב ברוס וחניכיו באג'נדה. מאז עלתה בירמינגהאם לפרמייר ליג, היא לא השיגה אפילו נקודה מול מנצ'סטר יונייטד שניצחה באופן חלק בשלושת המשחקים. בסיבוב הקודם, בירמינגהאם הגיעה לאולד טראפורד כשהיא עדיין באיזור הצמרת הגבוהה, אך הרחקה לא מוצדקת של שוערה מייק טיילור סידרה ליונייטד ניצחון קליל, 3:0. על יונייטד מאז עוברת תקופה שונה, כמובן. גם האופטימיים ביותר לא חולמים היום על זכייה באליפות שנייה ברציפות כשהפער כה גדול מארסנל, אבל לקבוצה יש עוד מטרות העונה. בשבוע שעבר העפילה יונייטד לגמר הגביע בקרדיף אחרי ניצחון 1:0 על ארסנל בוילה פארק, שם היא תפגוש את מילוול. מעבר להכנות לנסיעה לדרום ווילס, המנג'ר אלכס פרגוסון טען כי המטרה של הקבוצה כרגע היא המקום השני שמוליך ישירות לליגת האלופות ללא סיבוב מוקדם. כרגע, גם מהמטרה הזו יונייטד נראית רחוקה למדי. היא שמונה נקודות אחרי השנייה צ'לסי, אך עם משחק חסר בידיעה כי הקבוצות תפגשנה מחזור לפני הסיום באולד טראפורד. בכדי להשיג את המקום השני יונייטד חייבת להשיג יותר מניצחון אחד בשישה משחקי ליגה, כפי שהשיגה לאחרונה, אך פרגוסון טוען שהקבוצה נכנסה למומנטום חיובי בהרבה מאז הניצחון על טוטנהאם, 3:0. מחר יונייטד תגיע ללא שני החלוצים הבולטים שלה ככל הנראה. רוד ואן ניסטלרוי עדיין פצוע בברך, ולואיס סאהה שלא שיחק נגד ארסנל בגביע בספק בגלל בעיה בעקב. קלברסון נפצע בברכו ולא ישחק, סולשיאר צפוי להמשיך ולפתוח כמו גם השוער רוי קארול שהיה מצוין בחצי הגמר. בבירמינגהאם, דארן פרס עבר ניתוח בקרסול ולא ישחק, ודיוויד דאן ימשיך להיעדר למרות שחזר לאימונים מלאים.

נערך לאחרונה ב: ‏10/4/04
  6. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי רק את המחצית הראשונה במשחק בין ארסנל לליברפול... אני חייב לציין שכמה שאני שונא תא ז'רארד וחושב שהוא לא שחקן טוב והכל, מאוד התרשמתי מהמסירה המעולה לאואן. ראיית משחק נכונה, כדור מדוד וגם סיום נהדר של החלוץ שאולי סוף סוף חוזר לכושר.

חוץ מזה היה עצוב לי לראות את ליברפול ככה. לא הופתעתי, אבל זה עצוב. פשוט התצרות מוחלטת, שחקנים לא הולכים קדימה ופעם ב10 דקות כמה עולים למעלה. זה פשוט מגעיל, יש לקבוצה הזו כל כך הרבה פוטנציאל וכל כך הרבה שחקני התקפה טובים, חבל שהוייה מעדיף לשחק כל כך מגעיל. לא הגיע לה לנצח ואני שמח שהיא הפסידה. למען האמת בהמון משחקים שראיתי אותה משחקת לא הגיע לה לנצח, היא פשוט מביישת את הכדורגל האנגלי.

7. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל מילה נכונה דאייר..... הם שיחקו פשוט מגעיל במחצית הראשונה וזה עבד להם מצוין. לא הצלחנו למצוא פתרונות יצירתיים לבונקר הצפוף שלנם והם גם הצליחו לגנוב לנו 2 גולים תודות למשחק רע של קמבל (אואן הגיע לעוד 2-3 מצבים חוץ מהשער שלו שהוא החמיץ). משום מה במחצית השנייה המרווחים בהגנה של ליברפול היו גדולים יותר, השחקנים שלנו עלו לשחק עם אש בעיניים, ואפילו תיריי הנרי שיחק בקריזה ולא ברוגע האלגנטי שמאפיין אותו, וליברפול שילמו על כך ביוקר. לא האמנתי שנחזור למשחק הזה, אבל תיירי, פרדי ופירס במשחק גדו לואפילו דניס ברגקאמפ בכמה פאסים מדויקים (לאחר המחצית הראשונה האיומה שלו שהיתה מהגרועות שראיתי משחקן אחד העונה - פאס אחד הוא לא העביר) נתנו לנו ניצחון גדול, שלי אישית הזכיר ימים עברו. זהו בהחלט משחק שאני אקח איתי מהעונה הזו, אבל יחד איתו אני אקח עוד משחק (בניגוד למה שעדי אמר) - את ה-5:1 על אינטר.
    אצל ליברפול סטיבן ג'רארד, שאני בד"כ אוהב לבקר, היה פשוט מעולה והצדיק את האשראי שהוא מקבל מסוון.בנוסף למסירה המעולה לאואן הוא נלחם במרכז המגרש כמעט שווה בשווה עם פטריק ויירה ועשה עבודת הגנה של 3 שחקנים. אואן והסקי לעומתו היו גרועים כהרגלם, ואין לשניהם מקום בהרכב של הנבחרת, שלא לדבר על מקום בנבחרת בכלל. גם לשופט ריילי אין מקום על מגרשי הכדורגל - הוא פשוט מעודד בריונות.

צ'רלטון - פורטסמות':
    לפני מספר שבועות כל אדם בר-דעת היה מסמן במשחק הזה 1 בטוח. אך התוצאות של 2 הקבוצות בשבועות האחרונים מסמנות על שינוי במגמה: בעוד שפומפי ניצחה 2 משחקים רצופים, כולל נצחון חוץ ראשון העונה באיווד פארק, צ'רלטון מגיעה לשחק בואלי אחרי שני הפסדים רצופים, האחרון שבהם בואלי לאסטון וילה, יריבתה על הכרטיסים לאירופה. העורף הפצוע והרעוע של צ'רלטון (שכבר חסר תקופה ארוכה את ריצ'רד רופוס ומארק פיש) ייאלצו להתמודד מחר עם התקפה כשירה לחלוטין של פומפי, כשרדנאפ מתלבט אם לפתוח עם לואה-לואה, יעקובו או שרינגהאם בחוד, בגלל הפורמה הטובה של שלושתם לאחרונה. מעבר לכך אין שום פציעות משמעותיות בשתי הקבוצות, ואנחנו צפויים לקבל משחק שבו האדיקס ילחצו על פומפי, שינסו לגנוב שערים במתפרצות. הפעם האחרונה שבה השתיים נפגשו בוואלי היתה באפריל 2000 בדיוויז'ן 1, אז פורטסמות', שנאבקה נגד הירידה לדיוויז'ן 2, הוציאה תיקו 1-1 מכובד מצ'רלטון, שעלתה לפרמיירשיפ בסיום אותה עונה. אני צופה שחזור של התוצאה גם היום.

צ'לסי - מידלסברו:

בסטמפורד ברידג' עדיין מפנטזים על גניבת האליפות מארסנל, אם כי הנצחון של ארסנל אמש על ליברפול קצת מפחית את סיכוייהם לעשות זאת. לראניירי מצפה היום משימה קשה - הוא צריך להוריד את שחקניו לקרקע אחרי ההעפלה המפתיעה לחצי-גמר הצ'מפיונס ליג על חשובן אותה ארסנל, ולמקד אותם במשחק הביתי מול מידלסברו, שעלול להתברר כמוקש. בדומה לצ'לסי גם הבורו נמצאים בפורמה, ומאז תחילת שנת 2004 הם הקבוצה השנייה בכמות הכיבושים בפרמיירשיפ, כשרק המוליכה ארסנל מקדימה אותם. מחר לבורו מצפה משימה קשה מאוד, והם ייאלצו לעשות אותה בלי הוגו אהיוג, גארת' סאות'גייט, כריס ריגוט ודני מילס הפצועים, כך שלהתקפה של צ'לסי מצפה מחר חגיגה. בצ'לסי מנגד מרקו אמברוסיו ימשיך לקבל קרדיט בשער מכיוון שקודיצ'יני עוד פצוע, ומריו מלכיוט ימשיך לפתוח באגף ימין במקומו של גלן ג'ונסון הפצוע. הקבוצות נפגשו פעמיים בסטמפורד ברידג' בעונה שעברה, וב-2 המקרים (בליגה ובגביע) ניצחה צ'לסי 1-0 קטן. היום אני מצפה לתצוגה גדולה שלהם, עם 3-4 שערים לרשתו של מארק שוורצר.

8. ArsenalFan Member

אם תקרא היטב, דיברתי על משחקי ליגה, לא מהעונה בכלל.

אני לא יודע מה אתה רוצה מאואן. הוא הגיע אתמול לשני מצבים מצוינים, כבש שער אחד בסטייל והחמיץ מצב דומה לפני כן (קורה). הוא לא אשם שהקבוצה שלו מוגבלת ולא מסוגלת לבטא את היכולות שלו כמו שארסנל ידעה לתת את הביטוי הטוב ביותר לתיירי הנרי אתמול. כל זה למעט הכדורים הארוכים של ג'רארד, שהוא אמנם השחקן היחיד בליברפול שנתן מעצמו הכל והיה טוב, אבל הוא הכסחן הראשי שם בנוסף להכל. אני לא מבין איך הוא לא קיבל אפילו צהוב על העבירה המכוערת שלו על ויירה שכמעט הורידה לו את הברך, אבל כשויירה עשה תיקול מאוחר שלא היה בו שום כוונה וג'רארד עשה הצגה כדי שפאדי יקבל צהוב- הוא קיבל.

מה שקורה עם בלקבורן פשוט מדהים. לפני כמה שבועות כולם היו בטוחים שהניצחון הנאה שלהם בוילה פארק שווה עוד עונה בפרמייר ליג, ועכשיו הם צריכים רק עוד פישול אחד כדי לרדת מתחת לקו האדום. אף אחד כנראה לא צריך תזכורת איפה הם היו בעונה שעברה... בכלל, מבין כל הקבוצות בתחתית, לבלקבורן לא ממש מגיע לרדת, היא הוציאה השנה כמה תוצאות יפות, שיחקה הרבה פעמים כדורגל בכלל לא רע (לא מתקרב לרמה של השנה שעברה, אבל עדיין טוב יותר מפומפיי ולסטר...) זה הכל בגלל הניצחון האומלל ההוא של פורטסמות', שהושג בגלל טונות של מזל והמון חוסר תכליתיות מצד בלקבורן. הם קבוצה טובה מלידס בסה"כ, ואני מאמין שהם ינצחו.

ויונייטד בלי שני החלוצים שלה, שוב בבירמינגהאם. עוד מישהו מרגיש 1:0 קטן ובונקריסטי, כמו בוילה פארק?

9. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

לבלקבורן הכי מגיע לרדת. הסגל שלה כל כך טוב עד שאני פשוט בהלם כשאני רואה את הטבלה, מתחת למקום העשירי זה פשוט בזיון בשבילה. בגלל העובדה שהיא מנצלת כל כך מעט מהפוטנציאל שלה, אני יכול להגיד שפשוט לא מגיע לה להישאר בגלל הזלזול הרב וחוסר ההשקעה. לעומתה יריבותיה בתחתית משקיעות כל אחת 110% כל משחק, מנסות בכל כוחן לנצח. בלקבורן קבוצה הרבה יותר טובה מהן, ורק בגלל זה מגיע לה לרדת.

10. ArsenalFan Member

אני ממש לא חושב שזה זלזול. אי אפשר להתעלם מכך שבלקבורן נחלשה לעומת השנה שעברה, לא רק בגלל המכירה של דאבל-די. דוויט יורק ואנדי קול כבר מזמן לא מה שהם היו, אפילו לא מה שהיו בעונה שעברה, מה גם שהם הצליחו להסתכסך עם סונס, טוגאי מתקשה לשחזר את היכולת המצוינת שלו מהעונה שעברה וברט אמרטון התגלה כפלופ. בנוסף גם היה להם חוסר מזל, בארי פרגוסון שהיה אמור לפרוח במקום דאן ולהביא את הקבוצה הזו לפחות למרכז הטבלה סיים את העונה בגלל פציעה כבר לפני כמה חודשים, דיוויד תומפסון לא משחק מאז נובמבר בגלל פציעה וגם הוא כנראה לא יחזור עוד העונה.

בכל זאת, בלקבורן לדעתי משחקת הרבה יותר טוב מהיריבות שלה לתחתית (היא משחקת פחות טוב מלידס? מפורטסמות'?! מלסטר?!?!), מה גם שפול גאלגר וג'ונתן סטד עושים אצלה רושם מצוין במקום שני הבוקים הללו שהורסים לבלקבורן כל התקפה. והאמת, אני לא בטוח שהסגל של מנצ'סטר סיטי פחות טוב משלה, היא ממצה מעצמה הרבה פחות פוטנציאל מבלקבורן.

11. Julian Joachim Member

גלאגר הוא הדבר הטוב היחיד שסונס יכול לקחת מהעונה הזאת לעונה הבאה. חוצמזה אני באמת מסכים עם הקביעה שהרוברס הם הקבוצה הכי מאכזבת ביחס לסגל. יש לה אולי נסיבות מקלות אבל עדיין קשה לי להאמין שהמשחק היום בין לידס לבלקבורן נחשב לקרב תחתית... שתי האלופות האחרונות שלא היו ארסנל או מנצ'סטר בקרב תחתית! קשה להאמין על ההדרדרות.

12. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא לזה התכוונתי. התכוונתי שביחס לסגל, מבחינת מיצוי פוטנציאל הסגל האחוזים של בלקבורן הם הכי נמוכים בליגה.

13. toon-UPON-tyne Member

גם ללידס יש שחקנים עם פוטנציאל די גבוה..... לפחות לדעתי עם הסגל שלה המצב והמקום בו היא נמצאת זה כישלון אדיר... יש לה סגל עם הרבה כשרונות...פול רובינסון בשער. בלמים מטהו דובארי רדבה. איאן הארט ודידיר דומי באגף שמאל. כולם שחקנים ברמה בהגנה... מגן ימני אז אין להם.
    בקישור סת גונסון מילנר פננט המושאל אמורים להוות חוליית קישור טובה מאוד. ווידוקה וסמית חלוצים ברמה גבוהה מאד.
    לדעתי הפוטנציאל בסגל שלהם גבוה מהפונטציאל בסגל של בלקבורן...

14. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

תגיד אתה עושה צחוק? אתה קורא לדיוברי בלם טוב? דיידיה דומי הוא לא יותר משחקן בינוני מאוד, לא זכורים לי הצגות שיא שלו. סת ג'ונסון הוא שחקן גרוע, לא משנה מה תגיד, הוא לא שווה אגורה. ג'יימס מילנר הוא שחקן מוכשר, אין ספק, אבל אתה לא מצפה מילד בן 18 להוביל קבוצה שלמה לאינשהו, ופנאנט לבד לא יכול לעשות הרבה. בהתקפה קשה להסתמך על וידוקה, שלפעמים נותן משחקים גדולים אבל לפעמים בכלל שוכח לעלות למגרש, ואלן שמית' אמנם מפתיע אותי העונה לטובה אבל בכלליות אני לא תופס ממנו שחקן טוב. חוץ מזה תחשוב שאת כל שאר החורים בהרכב ממלאים שחקנים בינוניים ביותר, ואין ספק שאם לידס תישאר בליגה עם מה שנשאר ממנה (וזה לא הרבה) זה יהיה הישג אדיר בהתחשב במה שהיה למועדון.

15. ArsenalFan Member

מנצ'סטר סיטי לא ממש רחוקה ממנה, ולסיטי יש סגל מרשים יותר, והרבה פחות תירוצים מבלקבורן (בוא לא נשכח את הבזבזנות של קיגן). בכל מקרה בלקבורן קבוצה עם סגל מוכשר יותר מלידס. היא גם פייבוריטית היום, זה די ברור, אבל ראינו מה קורה לפייבוריטיות בזמן האחרון...