פסחא באנגליה: מחזורים 32 ו-33 בפרמייר ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י ArsenalFan, ‏8/4/04.

1. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים איתך לחלוטין לגבי הסיטי. הם פשוט מאכזבים אותי ברמות שלא יתוארו, ולחשוב שבתחילת העונה חשבתי שהמקום הרביעי יילך או לניוקאסל, או לבלקבורן, או לסיטי.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx לסיטי יש קישור אדיר, השחקנים שמה מוכשרים אחד אחד, יש לה את אחד החלוצים הכי טובים בליגה, גם את פאולר, אני באמת לא מבין מה הולך שמה.

2. toon-UPON-tyne Member

אני זוכר איך אהבתי את דומי כשהוא שיחק אצלנו הוא היה נהדר.. דובארי היה מועמד פעם לנבחרת אנגליה ונחשב פעם לבלם טוב מאד. והשחקנים הבינוניים ממלאים חור או שניים ועדיין אני חושב שאפשר לצפות להרבה יותר מלידס ושיש לשחקנים שלה פוטנציאל גבוה..

3. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אני אהבתי אותו אבל זה לא קשור. את השיא שלו (אם היה לו כזה) הוא עבר ממזמן והיום הוא לא שחקן טוב.
    ולגבי דיוברי...... אני מעדיף לא להרחיב מעבר לזה שאני חושב שבלם טוב הוא לא...

4. Julian Joachim Member

תזכרו שבלידס היו כ"כ הרבה בעיות סביב הקבוצה, וכמובן שגם הכוכב של הקבוצה עזב בקיץ, ככה שהיה די צפוי שהקבוצה תאבק בתחתית. הישארות בליגה באמת תהיה הישג אדיר אחרי כל מה שעברנו.

ובקשר למה שאמרת דאייר, אין ספק שסמית' נותן עונה מאוד מפתיעה, ולמען האמת בכושר הנוכחי שלו הוא בהחלט מתאים לסגל של הנבחרת האנגלית. אני מסכים שמילנר לא יכול להוביל חוליית קישור שלמה, ובטוח לא כשהוא בכלל חלוץ שעשה הסבה לקיצוני ולפעמים משחק באמצע. פנאנט בשלבים מסויימים של העונה לקחת את הקבוצה עליו ואז נראינו מעולה, אבל אין מה לעשות, כשהוא נקלע לתקופה רעה הדרדרנו שוב.

הטעות הגדולה של המאמנים בלידס השנה, הייתה שלא ניסינו להביא קשר יצירתי בהשאלה מקבוצה אחרת. לא פנאנט שמתאים לשחק בצדדים והוא לא מנהיג אמיתי, אלא שחקן שהיה נכנס לנעליים של קיואל והיה מאפשר לפנאנט ולמילנר להישאר בצדדים שם הם עושים עבודה מעולה. ברור שלא היינו מביאים מישהו ברמה של קיואל, אבל אני משוכנע שהוא היה עדיף על באקה או סת'...

5. Julian Joachim Member

אם יש מישהו בלידס העונה שהוא ממש אכזבה עצומה, זה איאן הארט שממשיך בהדרדרות שלו מאז השיא שהיה אפשר לומר בעונת 2001-2002 עד המונדיאל... מאז הוא רק מדרדר והעונה הוא כבר ממש צל של עצמו.

6. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

שלא לדבר על דודו של הארט גארי קלי, שגם הוא בעבר היה באנקר בעמדת המגן הימני בימיה הגדולים של לידס אולם מאז המונדיאל הוא נמצא בירידה משמעותית, ואפילו פרייזר ריצ'רדסון הועדף על פניו בשלבים מסוימים של העונה.

7. LiverpoolFan Member

אוהדי ניוקאסל אולי אוופ"א יהיה לכם שזה גם קשה לי לחשוב שיגיע אבל בחיים לא תוציאו תוצאה באנפילד אז מה שקרה בהייבורי אתמול ישכח.

שנה הבאה ליגת אלופות בלי הוייה הזבל!

8. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אני סבור שלמרות ההפסד אתמול ליברפול עדיין תסיים במקום הרביעי, כפי שאמר ליברפולפאן (איך קוראים לך?). קשה לי לראות את המגפייז, שהיא קבוצת חוץ חלשה, מוציאה אפילו תיקו באנפילד מול הסקאוזרס שאשכרה ינסו לתקוף במשחק הזה. מצד שני, זה יש עוד הרבה זמן והנבואה ניתנה לשוטים. בכל מקרה אני מקווה שביום ראשון נסייע לליברפול להתקרב למטרה שלה עם נצחון בסט. ג'יימס פארק http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx .

9. LiverpoolFan Member

מבחינתי ביום ראשון תיקו גם יהיה טוב!

היתרשמתי מאד מהמחצית השנייה של ארסנל פשוט הציגו כדורגל ניפלא!
    אבל במחצית הראשונה היה ניראה כאילו ארסנל במשבר ענק!

ואני עדיין מאד מאוכזב מהמישחק...כי ארסנל יצאו פעמיים מפיגור!
    וג'רארד הוייה הבונקריסט צריך כבר להיתפטר...כי הוא רק הורס!!!
    יש לנו כאלה שחקנים התקפיים והוא הופך אותם להגנתיים....ולא נותן להם להיתבטא מבחינה יצירתית!

10. Julian Joachim Member

יש לנו משהו עם לכבוש בדקות הראשונות במשחקי חוץ ואז לרדת לבונקר...

1-0 לוויטיס, משער של הבלם סטיבי קלדוול בדקה ה-2!

נו, כמה נחטוף עכשיו? 4, 5?

11. LiverpoolFan Member

הלוואי תישמרו על ההיתרון...

ותישארו בליגה!
    קבוצה כמו לידס חשובה בליגה...היא קבוצה עם מסורת!

12. Julian Joachim Member

ברטלט הדרום-אפריקני מחורר את רשתה של פומפי... 1-0 לאדיקס. מעולה.

13. Julian Joachim Member

מרק קנדי האירי של וולבס, ממשיך לעשות הכל בשביל שללידס יהיה את המחזור המושלם מבחינתה. 1-0 בדקה ה-13, בסיטי אוף מנצ'סטר סטדיום, והשיטי גם כן בדרך לקרבות תחתית. איזה מחזור...

14. ArsenalFan Member

תוצאות מחצית במשחקי השבת

בירמינגהאם 1 (גריינג'ר, 39)- מנצ'סטר יונייטד 0
    בלקבורן 0- לידס 1 (קולדוול, 2)
    בולטון 0- אסטון וילה 1 (קראוץ' 18)
    צ'רלטון 1 (בארטלט 8)- פורטסמות' 0 (ברקוביץ'- הפלא ופלא- על הספסל)
    צ'לסי 0- מידלסברו 0
    לסטר 0- פולהאם 0
    מנצ'סטר סיטי 2 (אנלקה 25, סיביירסקי 39)- וולבס 2 (מארק קנדי 13, קורט 23)

15. Julian Joachim Member

מחצית במגרשים:

1-0 מפתיע לבירמינגהאם מול מניו, שער של גריינג'ר בדקה ה-39.

לידס עדיין ביתרון מול בלקבורן, 1-0 משער של סטיבי קלדוול בדקה ה-2. לידס שולטת במשחק ושני כרטיסים צהובים נשלפו לקראת המחצית לגארי פליקרופט ומייקל גריי.

הוילס עדיין ביתרון בחוץ מול בולטון, קראוץ' כבש בדקה ה-18.

האדיקס לא מרשימים, ומוליכים 1-0 בבית מול פומפ'י.

השיטי משווים לקראת המחצית ל2-2 מול וולבס, משער של אנטון סייברסקי. וולבס כבר הוליכה 2-0 משערים של קנדי (13) וקורט (23). אנלקה צמצם דקותיים אחרי השער של קורט ובדקה ה-39 כאמור... 2-2.

צ'לסי לא מצליחה לכבוש מול ההגנה מצויינת של בורו, 0-0 במחצית.

ואחרונה חביבה: לסטר 0 - פולהאם 0 במשחק שזוכה לתיאורים מאוד לא מחמיאים בשידורי הרדיו.