פצצת אטום? לא מה שחשבתם

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י בית"רי מלידה, ‏23/10/07.

1. Extremeblizz Member

מסתבר שדווקא כן- היה היום בעיתון שממליצים על משהו כזה.... אהה, והבעיה האמיתי של אטום זה בכלל לא הפיצוץ- זה הקרינה וההשפעות שלה על הסביבה. אתם יודעים מה, נגיד שישראל תפנה את כלללל מה שיכול איכשהו להיפגע מהפצצה, עדיין פצצה שממוקמת היטב יכולה להפוך את כל האזורים שנחשבים יוקרתיים בארץ לשממה או שפשוט יהיה יותר מדי קרינה שיהיה אפשר לחיות שם בבטחה

2. spurs Member

בניגוד למה שאתה חושב קרינה היא לא משהו נצחי יקח שנה-שנתיים עד שהאיזור יהיה מותאם למגורים מחדש

פצצת אחת לא תמחוק את גוש דן
    גם לא את כל תל אביב

טווח של 20-40 רחובות הרס טוטאלי ההדף ימשיך להרוס לעוד כמה קילומטרים והקרינה תיצור בעיות משלה
    אבל לא משהו שישראל לא יכולה להתמודד איתו

האפקט המזעזע יהיה שאחרי הפצצה יבואו לראות את האיזור וימצאו על הקירות את הצל של האנשים חרוך עליהם(בהירושימה אנשים התאדו והצל שלהם נצרב על קירות שהם עמדו לידם)

זה בהנחה שהרש"ק אכן יפול...

3. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה באמת מזעזע אבל תיקון - קרינה נמשכת הרבה הרבה יותר זמן. עד היו םקשה לגדל בהירושימה ונגסאקי חקלאות בגלל הנזק שנגרם למקומות הללו.

4. spurs Member

כן אבל אנשים כבר חזרו לחיות שם אחרי שנה(אוקיי לא בריא לגמרי אז כבר אחרי 5 שנים אז כבר השפעה זניחה)

5. ACBenb Member

שאלה שהרבה זמן אני תוהה לגביה:
    מה זה צנטריפוגה ולמה צריך כאלה לפצצה? וכמה צריך כאלה לפצצה? ואיך מייצרים את זה?
    בקיצור תסבירו מה זה, אני כל הזמן שומע את זה.

6. spurs Member

תחשוב על סטייל מערבל מהיר מאוד
    רוצים להפריד מהאורניום את החומרים הבקיעים הטובים מהקקה

אז הצנטריפוגות מסתובבות מהר מאוד וככה האורניום האיכותי יותר מצתבר באיזור התחתית וככה אפשר להכשיר חומרים לפצצה

אבל צריך אלפי טוב עשרות אלפי צנטריפוגות בשביל מספיק חומר

דרך אגב קשה לחפש בויקיפדיה(האנגלית לא בעברית)
    אני בטוח שיש שם מאמר איכותי

7. Extremeblizz Member

אני יודע מש HOTSPUR יודע- אפשר לחיות שם אבל פשוט ההשפעה נמשכת שניםםם ותאמין לי שעד היום בצ'רנוביל יש רמות קרינה מאוד גבוהות וממש אבל ממממשששש לא בריא לחיות שם, אחוזי הסרטן אני מבטיח לך יהיו הרבההה יותר מהרגיל והתופעות לטווח ארוך יהיו בלתי ידועות אבל אני בטוח שממש לא נעימות

8. spurs Member

בצרנוביל השתחררה בעיקר קרינה בלי פיצוץ

בפצצה גרעינית יש יותר דגש על פיצוץ עוצמה ואנרגיה

יש זן פצצות מיוחדות שאמורות להרוג כל דבר בטווח(צמחייה בעלי חיים אנשים...) לישראל יש כמה כאלה ברשותה
    אבל הם לא משחררות אנרגיה אדירה חום כביר וגלי הדף חזקים

משהו סטייל פצצות מלוכלכות

נערך לאחרונה ב: ‏25/10/07
  9. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא רואה שום הגיון בשימוש בפצצת אטום מכל סיבה שהיא, זו ללא ספק ההמצאה המזעזעת ביותר שהמציאו בני אדם, אני זוכר שראיתי סדרה על זה, אי אפשר לא להזדעזע מהעוצמה הנוראית של זה, אנשים קמו וראו שהעור שלהם פשוט ניתך והתקשה, פתאום קיבל צורה שונה.
    כשטיילתי בפריז אני זוכר שראינו אישה יפנית עם פרצוף ממש מעוות ותיארנו לעצמנו שזה תוצאה של זה, אולי דור שני כשהרבה מצאצאי הנפגעים יצאו מעוותים. נורא ואיום.

10. M_T_A Member

אבל תחשוב על זה ככה, במקרה של אסטרואיד שנכנס למסלול התנגשות עם כדור הארץ, רק פצצות גרעיניות יוכלו להציל אותנו.

בכלל היכולת לפוצץ ולהזיז מסות גדולות של אדמה זה יכולת טכנולוגית מאוד חשובה שהאדם הגיע אליה.
    לפני הדינמיט אי אפשר היה לפנות מקום לכבישים מהירים, והיה קשה מאוד לחצוב באדמה למטרות אחרות.

11. spurs Member

שימוש בפצצת אטום ססתם בשביל השעשוע\שנאה הוא בהחלט שטני

אך במדינת ישראל פיתחו תו"ל שאומרת "תמות נפשי ם הפלשתים" אם מדינת ישראל נופלת אנחנו לוקחים אותם אתנו

מידיניות מאוד שימושית ואף הגיונית

(ויש שאומרים שעזרה אי שם ב 6 לאוקטובר 1973 שהמצרים עצרו קצת אחרי התעלה למרות שהבקעה לכיוון מרכז סיני הייתהצעד קליל, והסורים עצרו להם קרוב למורדות לכנרת למרות שלא עמד אף טנק בדרך והם בקלות יכלו לזלוג לגליל)

בגלל זה לשליטים כמו אחמידנאגד וקים גונג איל אסור להחזיק בנשק הזה

12. spurs Member

לא יודע מי המציא את זה

אבל לא קיימת היכולת לשלוח רש"ק גרעיני לפגוע באסטרואיד שנמצא כ 100 אלף קילומטר מכדור הארץ

פיתוח של נשק ליירוט לווינים(לערך 500 קילומטר) הוא בעייתי בעצמו

עד שנוכל לשגר את הנשק נגד האסטרואיד הוא יהיה קרוב מדי לכדור הארץ וגודל הסטייה בעקבות הפיצוץ לא תעזור

13. M_T_A Member

לא חייבים לשגר על טיל.

אפשר לשלוח צוות של אסטרונאוטים שיקדחו באסטורואיד וישתילו בו אלפי פצצות אם צריך.[
    לא ראית ארמגדון? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

שמעתי שבאמת נאסא עובדים כבר על תוכנית כזאת

14. Diamond Cutter Member

http://f.nau.co.il/upload/Xternal/IsraBlog/24/75/16/167524/posts/11274450.Xxx