פרויקט סיכום העונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Bianconeri, ‏30/5/07.

1. Chievo Member

קייזה כן כבש במשחק המחזור הראשון של העונה נגד קייבו בבינטגודי, הוא נכנס כמחליף, סיינה הייתה בפיגור 0:1 , בישל את שער השוויון וכבש מבעיטת קרן בדקה ה90 של המשחק. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

2. cazzo Il Capocuoco

עדיין,אכזבה ענקית.

3. Forza Parma Member

1)מי הוא שחקן העונה?
    זלטאן

2)מי הוא תגלית העונה?
    רוזינה

3)מי הוא פריצת העונה?
    ביאנקי

4)מי הוא מאכזב העונה?
    גילארדינו

5)מי היה העברה המשתלמת ביותר?
    אדריאן מוטו

6)מי היה העברה המאכזבת ביותר?
    לא כל כך עולה לראש

7)מי הוא מאמן העונה?
    רנייני

8)משחק העונה?
    לא עולה לי משהו ספציפי

9)האם הציפיות מקבוצתכם התגשמו?
    בחצי הראשון של העונה לא, בחצי השני כן(גם פארמה וגם מילאן שתי הקבוצות האהובות עלי)

10)מסקנות לעונה הבאה....
    ליגה מעניינת ומותחת עם יובה מילאן ואינטר כשבסוף מילאן אלופה

4. Dimitar Berbatov Member

קודם כל http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx ללואי על הסיקור הנהדר.
    מודה ומתוודה, אני לא מהחובבים הגדולים של הליגה האיטלקית ואני לא אבחר בכל הקטגוריות.

1)מי הוא שחקן העונה? זלאטן איברהימוביץ'. זלאטן היה ענק העונה. אני דווקא חשבתי שאינטר עושה טעות שהיא מחתימה אותו אבל בסוף זה התברר כרכישה מצוינת. זלאטן אחרי עונה חלשה מאוד ביובנטוס חזר להראות את מה שהוא יודע ומה שהוא הראה לא מעט ביובה ובעיקר באייאקס. וראוי גם לציין את טוטי שהוא גם מלך השערים של הליגה ואולי גם נעל הזהב,. עונה נהדרת היתה לטוטי, הוא לא הפסיק לכבוש ואלמלא זלאטן הוא גם היה שחקן העונה שלי.
    ואני גם חייב לציין את לואיס פיגו שהיה ענק העונה עם 19 בישולים בכל המסגרות (!) ועונה מצוינת.פיגו הראה יכולת מדהיהמ והרבה בגללו אינטר זכתה באליפות. כמה חבל שכנראה לא נראה אותו עוד כמה שנים בטופ של הכדורגל העולמי.

3)מי הוא פריצת העונה? ג'וזפה רוסי. החלוץ הצעיר שגדל בארה"ב היה פשוט נהדר. רוסי הגיע כמושאל לפארמה וביחד עם מספר שקחנים השאיר אותה בליגה על חשבון קייבו. כבר הרבה שנים שהוא נחשב לכשרון והוא גם כנראה ישחק בעונה הבאה בבמה המרכזית של הכדורגל העולמי. רק שימשיך ככה!

4)מי הוא מאכזב העונה? ג'ילארדינו. בתחילת הדרך, אצל מי אם לא מייצרת השחקנים מספר אחת בכדורגל האיטלקי, פארמה ג'ילא נראה כחלוץ הבא של הכדורגל האיטלקי. האו היה סקורר ענק, לא הפסיק להרעיד רשתות והיה גדול. אבל ג'ילא דווקא אחרי שנה טובה בשנה שעברה השנה ללא שבה, כאשר הוא מקבל את המפתחות מאנצ'לוטי להצעיד את התקפת מילאן ג'ילא היה מתחת לכל ביקורת. הוא לא הפסיק להחמיץ ממצבים מדהימים.
    במקום בשני אדראינו שגם הוא איכזב מאוד העונה...

5)מי היה העברה המשתלמת ביותר? זלאטן איברהימוביץ' ורונאלדו חולקים את התואר. רונאלדו היה גדול ואם לא הוא אני בטוח שמילאן לא מגיע לליגת האלופות. רונאלדו הראה שגם בגיל הזה וגם במשקל הזה הוא עדיין חלוץ גדול. ועל זלאטן אין מה להוסיף.

7)מי הוא מאמן העונה? מאנצ'יני. אחרי כל-כך הרבה קטילות מגיע לו גם קצת קרדיט על האליפות הקלילה הזאת.

8)משחק העונה? ה4-3 בדרבי המילאנזי היה משחק מדהים.

10)מסקנות-
    שנה הבאה צפוי מאבק הרבה יותר מעניין על האליפות בין רומא, יובה, אינטר ומילאן!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/6/07