פרויקט פתיחת הליגה האנגלית באינרנט גל"צ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י mikej007, ‏13/8/03.

1. mikej007 Member

חברים יקרים!
    במסגרת פרוייקט פתיחת הליגות ברחבי אירופה והעולם, מביא אינטרנט גל"צ סדרת כתבות עומק על הקבוצות והצפוי בליגות במהלך העונה.
    הכתבה האחרונה בסדרה היא כתבה מעמיקה ביותר על הליגה האנגלית. אשמח אם תוכלו להציץ, לקרוא, ואולי גם להגיב עליה.
    תודה מראש.

לינק לכתבה:
    http://glz.msn.co.il/glz/sport/articles/default.htm

2. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצויין..מעניין בדיוק איך שכתבה צריכה להיות..רק דבר אחד..יובו שיחק עונה שעברה באברטון..
    ככה שהוא לא יוסיףיגרע משהו חדש..

בכל מקרה כתבה מצויינת.

3. Reyes Member

כתבה מעולה, כל הכבוד על ההשקעה.
    בכלל, אני רואה שבאתר גל"צ נבנית פינת ספורט מאוד נחמדה.

4. Fernando Cavenaghi Member

לא קראתי והקישור לא עובד אבל לפי מה שאני זוכר חטפתם חמישיה.

5. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

שני דברים:
    1. עם כל הכבוד לכתבה, היא לא משהו. היא פונה יותר לאנשים שמתעניינים בצורה שטחית בכדורגל האנגלי, ולא לעומק הכדורגל הזה. היא לא מחדשת לנו שום דבר, וחוץ מזה מלאה בטעויות. עוד לא הספקתי לעבור על כולה, אבל רק אחרי שבדקתי את ניוקאסל כבר ראיתי שאין כל כך השקעה בפרטים הקטנים, מה שהופך את הכתבה ליותר חובבנית. ניוקאסל לא קיבלה ממנצ'סטר בעונה שעברה 5, לצערי זה לא נכון. בובי רובסון לא מאמן את ניוקאסל 5 שנים, הוא מאמן הרבה פחות. וזה מסוג הדברים שנותנים לכתבה גדולה אופי של כתבה חובבנית, וזה חבל.
    2. חוץ מזה החלק הספורטיבי של גל"צ באמת נחמד, ומעניין לאחרונה. אני במיוחד נהנ לקרוא טורים בכדורסל של יובל פרידמן, שאני במקרה גם מכיר אותו.

6. mikej007 Member

עצם הכתבה היא סקירה כללית על הליגה האנגלית ולא ניתוח מעמיק של ההתרחשויות בכל קבוצה, שזו כתבה בפני עצמה. גם כתבה זו התפרסה על לא פחות מ-2800 מילים, מה שנחשב לכתבה ארוכה מאוד, ארוכה אף יותר מהכתבה של אתר ספורט 5 על אותו נושא.
    1. גם על ניוקאסל, חביבתך, מדובר בסקירה כללית ויש מקום לכתבה נפרדת, מה שלצערי לא מעשי. בכל מקרה ניוקאסל חטפה אשתקד מיונייטד 5 ב"טראפורד" ו-6 בבית. אכן, זו טעות שלי, אבל ה-6 רק ממחיש טוב יותר את טענתי.
    סר בובי רובסון מאמן את ניוקאסל מאז 2 בספטמבר 1999, כלומר מתחילת עונת 99/00. בחשבון פשוט: 99/00, 00/01, 01/02, 02/03 - ועונה זו 03/04 תהיה עונתו החמישית בקבוצה. חישבתי את השנים ע"פ איזו עונה זו תהיה עבור המאמן ולכן החישוב הוא נכון.
    בדוק עובדות, אחר כך תשמיץ.
    2. קודם כל, בתור עורך החלק הספורטיבי באתר של גל"צ, אני מודה לך מאוד על המחמאה ואמסור זאת גם ליובל. אולי זו תהיה דרך לשכנע אותו לכתוב קצת יותר. שנית, אשמח אם תפנה אלי בכל נושא שתרצה דרך ICQ שלי שמפורסם באתר.

7. Julian Joachim Member

מיקי, מאוד התרשמתי מהאתר המחודש של גל"צ, במיוחד מהסקטור שנוגע לספורט. אם האתר מעוניין באמת לשמש רק כמקום לטורים וכתבות - אתם עושים את העבודה יופי.

בכל אופן, כמובן שהכתבה די שטחית, אבל זהו טבען של כתבות פתיחת עונה, אם תהיה כתבה ארוכה יותר, רוב האנשים לא יקראו. מאוד פשוט.

8. mikej007 Member

לכל המחמיאים, תודה.
    ואני עדיין מחכה לתשובתו של מר דאייר הנכבד.

9. Julian Joachim Member

מר דאייר הנכבד נבצר מגישה למחשב בימים האחרונים. אני בטוח שהוא ישמח להגיב לך...

10. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

מיקי אין לי שום דבר נגדך, אל תציג את זה כאילו אני איזה רשע או משהו... סר בובי רובסון ישלים 5 שנים במועדון בספטמבר 2004, כלומר מעט יותר משנה. ומכיוון שזהו פרויקט פתיחת העונה ולא סיום העונה, ראוי הפרויקט להתייחס למצב בתחילת העונה, שהוא, כאמור, טיפה פחות מ4, לא 5.
    אבל אלה באמת דברים קטנים, ואני באמת מאחל לאתר שלכם בהצלחה, אתם בדרך הנכונה.

11. mikej007 Member

אין לי שום דבר אישי נגדך, אלא רק רציתי לקבל ממך תגובה מקצועית לתשובה מקצועית שנתתי לך. ושוב, בובי רובסון מתחיל את עונתו החמישית בקבוצה ולכו כתבתי מה שכתבתי.
    בעניין המחמאות, תודה.

12. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

הנקודה שלי הייתה שעל מאמן שעדיין לא השלים 4 שנים במועדון אי אפשר לכתוב עונה 5. אבל אחרי שהסתכלתי על עוד משפר קבוצות ראיתי שאתה מתייחס לזה בצורה מסוימת (בסדר גמור אגב), שבה אתה אומר איזו עונה זו תהיה העונה הקרובה, ובגלל שאין מישהו שאתה תגיד שזו עונה 0 שלו בקבוצה אז להגיד שבובי מאמן 5 שנים זה בסדר גמור.

חוץ מזה אני מציע לך בנוסף הכתיבה בגל"צ לכתוב גם פה אצלנו, אני בטוח שתהנה.

13. mikej007 Member

לצערי, זה לא יוכל להתבצע, כי אני כותב באחד האתרים המתחרים, אבל אני מקווה שתמשיך להנות משיתוף הפעולה של גל"צ עם אייסוקר בשאר הכתבות באתר של גלצ.

14. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה כותב באחד האתרים המתחרים...? מה אנחנו פה במלחמה? זה כמו שאני אגיד שאני לא רוצה לקרוא את מדור הספורט של גל"צ כי אני קורא כבר את מדור הספורט של וואינט... או שאם אני מבין נכון ממה שאתה אומר אתה בכלל נמצא פה בשביל לפרסם את האתר שלך ותו לא, אז אין שום סיבה שלא נחסום אותך וזהו...

אתה יכול לעשות מה שבא לך, תכתוב איפה שאתה רוצה ואף אחד לא יחשוד בך כבוגד באותו אתר מתחרה.

15. ליהי Member

חוצמזה שלכתוב בפורום מסויים זה מקביל כמו לדבר עם קובץ אנשים מסויים על כדורגל , וזה עדיין לא נחשב כ"בגידה", מה שבכל אופן אני לא מבינה מה הבעיה... :?