פרימיירשיפ 2005/06

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hammers Fan, ‏11/8/05.

1. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני עם סונס.האפסיות שלו תתגלה מהר, אני צופה לניוקאסל פתיחה זוועתית ופיטורים מהירים שלו, הגאולה בדרך!

2. robson Member

לטעמי לא תהיה מי שתתן פייט רציני לצ'לסי על הכתר והיא תזכה בו ללא בעיות מיוחדות..
    בקשר לקבוצה שלי למרות כל התחזיות הפסימיות שאני קורא אני דווקא די אופטימי, אני יודע שכרגע הקבוצה לא במצב שהיא יכולה לאיים על צ'לסי אבל אני מאמין שעם רוני ורונלדו שכבר יתחילו לפרוע שטרות ולשחק כמו הגדולים באמת לא ירחק היום שבו נערער על ההגמוניה של צ'לסי בפרמיר ליג..
    לגבי ארסנל ובעיקר ליברפול אני לא צופה להם עונות גדולות במיוחד, ארסנל ימשיכו להאבק מולנו על המקום השני וליברפול יילחמו בטוטנהאם{למרות מה שג'רמיין אומר} על המקום הרביעי שמוליך לצ'מפיונס ליג..
    לטעמי אכזבת העונה תהיה בולטון שכנראה תחזור להלחם על מקומה בליגה הבכירה, והפתעת העונה דווקא תהיה בירמנגהאם שלטעמי תזכה בכרטיס לאירופה בסוף העונה..

3. swat Member

כרגע אין קבוצה שיכולה לקרוא תיגר על צ'לסי אולי בעונה הבאה עם התחזוקתם של יונייטד וארסנל,זה יהיה ככה צ'לסי לקחה מקום ראשון לא בהפרש ענק כמו השנה נגיד 7 נקודות הפעם ויונייטד וארסנל ילחמו על מקום שני שלישי ואני רק מבקש להבהיר משהו יהיה מצב אפילו קטן שיונייטד תוכל לקרוא אל צ'לסי תיגר עוד העונה וזה יהיה רק במקרה שהכל יתחבר שהשליישיה הקדמית של יונייטד תעבוד כמו שהיא יודעת שרוד יחזור ויפציץ במסגרות 30 גולים ורוני ורולאנדו יתחילו להכניס מול השער ולא להחמיץ.

ליברפול וטוטנאהם יהיו על מקומות 4-5 האכזבה גם תיהיה בולטון שתרד למקום 8 ויוסי? יסיים מקום 14 ככה.

4. נדב מיכאלי Member

לדעתי ליברפול יכולה ומסוגלת להתחרות על מקומות 1-3 לאורך כל העונה.
    אני מאמין בבניטז ובסגל שלו .
    אם הוא יביא בלם ואת מייקל אואן בכלל יש סיכוי גבוה.
    הלוואי

5. Jim_Magilton Member

למה בדיוק? למה שמשהו ישתנה משנים קודמות ובעיקר משנה שעברה? לליבפרפול אין סגל מספיק חזק ובעיקר מספיק רחב עדי לקרוא תיגר על המקום השלישי, אני לא מבין איך אפשר לא להבין את זה. ואואן יכול רק להרוס, ממש לא לעזור. אם הוא יגיע - רכש גרוע.

נערך לאחרונה ב: ‏12/8/05
  6. Rudess Member

גם פרגוסון יכול ללכת הביתה בסיום העונה הקרובה אם יסיים אותה ללא שום תואר.

יופי של סקירה ערן, ודרך אגב, נייג'ל ריאו-קוקר יכול להיות הקפטן הצעיר ביותר בתולדות הפרמייר ליג, רק בן 21, השאלה היא אם הוא יהיה כל העונה הקפטן , או שלפעמים גם כריסטיאן דיילי יהיה.

7. Hammers Fan Member

קשה לי לראות את דיילי משחק באותה תדירת שריאו-קוקר ישחק, אבל יש אפשרות שסרט הקפטן יחזור לטדי שרינגהאם.

8. תונל Member

לדעתי המקומות הראשון והרביעי שמורים לצ'לסי וליברפול (בהתאמה, למתחכמים) כשהקרב יהיה על 2-3 בין יונייטד לארסנל. יונייטד תלויה המון בכשירות ההרכב הראשון שלה, המחליפים שלה לא ברמה של שחקני ההרכב, בעיקר בקישור האחורי ומעלה, במיוחד בעמדות ההתקפיות, ובמיוחד בעמדת הרוד ואן-ניסטלרוי. לארסנל אומנם אין יותר מדי מי שיחליף את הנרי למקרה שנפצע, אבל גם במקרה כזה היא כנראה את מס' השערים שלה תבקיע, הבעיות אצלה נשארו ההגנה והשוער. ואן ניסטלרוי כשיר + ואן-דר-סאר שלדעתי יפתיע, בעיקר הם יעשו את ההבדל מהעונה שעברה ויונייטד תסיים שניה.
    בכל מקרה ארסנל ויונייטד יסיימו יותר קרוב לליברפול מאשר לצ'לסי לדעתי, או יותר נכון ליברפול תסיים יותר קרוב אליהן.
    טוטנהאם אכן נראית כמועמדת הבכירה ביותר למקום 5, עם חוד אימתני ורכישות טובות של טאיניו (ראוטלדג' אצלי בסימן שאלה בינתיים כי אני לא מכיר אותו מספיק, עקבים ודריבל זה לא הכל, כמה הבקיע בעונה שעברה?) וכמובן דאווידס שלדעתי לא ראה פחות ממקום 3 בחיים שלו וישדרג את הקבוצה בטירוף, אולי יגרום לארסנל ולמנצ'סטר להתחרט שלא הימרו עליו בתחילת העונה הזאת ולא אתפלא אפילו אם יעבור אל אחת מהן בסוף העונה הזאת (תלוי כמובן בגיל שלו, לא סגור עליו בדיוק).
    למידלסבורו יש פוטנציאל להפתיע, למרות שמקום 6 לא אמור להיות הפתעה יחסית לסגל שלה.
    ווסטהאם תישאר, אבל לא הרבה יותר. גם אם בניון יקבל את הדקות שלו, הוא צריך להעלות את התדירות של ההברקות שלו עד שהן כבר לא ייקראו הברקות. בארוש (אם יגיע) לעומת זאת, יכול לשדרג את הקבוצה בהמון.
    ווסט ברומיץ', סנדרלנד וויגאן יורדות.

נערך לאחרונה ב: ‏12/8/05
  9. ASROMA Member

ראשית אציין את הבעיה שערן כתב בתחילת הסיקור (המדהים לכשעצמו! ח.ח רציני)
    יש בעיה בפריימרשיפ , אמנם קהל רב מגיע למגרשים , סכומים גבוהים עפים בשמיים , המון שחקנים מוכשרים ועדיין הפערים בין קבוצות הצמרת למרכז הטבלה-תחתית שליברפול נמצאת ממש על התפר ביניהן הולך וגודל , צ'לסי עולה בכמה דרגות על כל קבוצות מרכז הטבלה ומטה ואם לא יהיו שם בעיות אגו היא צפויה לטייל לתואר נוסף.
    זוהי שנת מבחן לליגה , עונה נוספת בה צ'לסי תיקח בקלות את האליפות והפער ממקומות 1-3 לשאר הליגה יהיה 20+ נקודות כמו בעונה שעברה יביא לירידה נוספת בהתעניינות בליגה ואולי אף לירידה ברמה אצל הקבוצות החלשות יותר שכבר מורגשת מעכשיו.
    זוהי עונת המבחן הגדולה ביותר ליונייטד , עונה נוספת בלי תואר משמעותי ולדעתי יהיה ניקוי אורוות רציני באולד-טראפורד הרבה תלוי ברגליו של רוד ואן ניסטלרוי אם החלוץ ההולנדי יחזור לכושר של לפני שנתיים החוד של מנצ'סטר יחזור סוף סוף לתפקד , כי בעונה האחרונה זה נראה רע מאוד.
    בכל מקרה אני צופה עונה קשה מאוד ליונייטד , רוב שחקני ההרכב מעבר לשיא ובאמת עונת שיא שלהם + פריצה של רוני ורונאלדו אולי תביא לסיכוי להתמודד על האליפות מול צ'לסי האימתנית.
    לגבי המפתיעה ללא ספק זו הולכת להיות העונה של התרנגולים מלונדון , רכש מבטיח וצעיר בנוסף לכשרון שכבר היה קיים + חיזוק מרכז שדה בדמותו של אדגר דווידס המנוסה יכול להבטיח אירופה (אופ"א לפחות) או מקום בצ'מפיונס בסיטואציה מסוימת שלא נראית ריאלית כל כך.
    לגבי האדומים ממרסי סייד בניטז בונה שם קבוצה במלוא מובן המילה וזה נראה גם במשחקי ההכנה , ליברפול נראית קבוצתית כמאי פעם + עם חזתו של סיסה לכושר והמשך השלבותו של מוריינטס והגאונות של סטיבן ג'רארד ליברפול חייבת להיות בין 4 הראשונות פחות מזה וזה יהווה כשלון אדיר לקבוצה שגם יביא הפסדים כספיים גדולים.

לסיכום מבלי להתייחס לתותחנים (מה לעשות הצרפתים הם חרא של עם כדברי יצפאן)
    אני אהיה ריאלי ואגיד שצ'לסי תזכה באליפות שוב בפער משמעותי , ארסנל ויונייטד יתמודדו על המקום השני וליברפול תסיים רביעית , טוטנהאם תסיים חמישית ובולטון שישית השאר פתוח לדעתי שרק וויגאן היא היורדת הבטוחה לדעתי.

כולי תקווה שיוסי יפרוץ העונה , הוא עשה את הבחירה הנכונה ואני מאמין בשאפתנות של הפטישים להישאר בליגה ולתקוע יתד בליגה.

מעניין בטוח יהיה.

10. aof Member

איפה ורון משחק?
    ממשיך בהשאלה באינטר?

11. barakrom Member

12. Robin Member

מסכים בקשר לבירמינגהאם. ופנאנאנט יתחיל להראות את הכישרון שלו... רק חבל שהוא כזה אידיוט.