פרמייר-ליג: יום ראשון בערב

הנושא בפורום 'פורום המלצות ווינר וטוטו' פורסם ע"י כחול לנצח!, ‏19/8/07.

1. כחול לנצח! Member

משחק 9: מנצ'סטר סיטי - מנצ'סטר יונייטד: לא רבים האמינו, אבל לדעתי הסיטי מגיעה למשחק הזה כפייבוריטית. הכול הולך לאלופה הפוך עד כה. ווין רוני נפצע כבר במחזור הראשון ויחסר לקבוצה בחודשיים הקרובים. כריסטיאנו רונאלדו ספג אדום במחזור הקודם וייעדר גם הוא ובלי שני אלה, השדים האדומים כבר ממש לא מפחידים. פרגוסון ימשיך להרכיב את קרלוס טבס בחוד, כמהלך של אין ברירה, אך זה נראה חלוד מאוד במשחק האחרון של הקבוצה מול פורטסמות'. היונייטד צברו רק 2 נקודות בשני מחזורי הפתיחה והפסד שלהם בדרבי יכניס אותם ללחץ אטומי, במיוחד לאור הניצחונות של היריבה לתואר, צ'לסי.

מנגד הסיטי דווקא נמצאת במצב מעולה. הקבוצה, שנרכשה ע"י אייל הון עשתה רכש נהדר בקיץ, וסוון גוראן אריקסון השבדי הביא עד כה 6 נקודות בשני מחזורי הפתיחה. הקבוצה לא ספגה אף שער עד כה ומול היונייטד נטולת רוני ורונאלדו מסוגלת לעשות שוב את העבודה ההגנתית. תוסיפו לכך את העובדה שזה דרבי והתכולים יגיעו במוטיבציית שיא, כך שלדעתי הסיטי לוקחת את המשחק הזה. ההימור: 1, היחס 4.2

משחק 15: בלקבורן - ארסנל: בלקבורן היא לא אחת המועמדות לאליפות, אבל היא קבוצה איכותית ועקשנית מאוד. הקבוצה בלקבורן ניצחה במחזור הפתיחה במשחק חוץ קשה את מידלסבורו וגם גביע אופ"א היא טיילה לניצחון, כאשר הרכש הפרואני שלה רוקה סנטה קרוז פורע את השטרות כבר במשחק הבכורה שלו. מי שבספק למשחק הזה הוא בני מקארתני, שיעבור מבחן כשירות לפני המשחק. ארסנל מנגד, שניצחה במחזור הפתיחה את פולהאם במשחק דרמטי וניצחה גם היא באמצע השבוע את ספרטה פראג במוקדמות ליגת האלופות, תחסר כמה שחקני מפתחבמשחק הזה כמו רוסיצקי הצ'כי ועמנואל אדביור. בעונה שעברה ארסנל ניצחה פעמיים את בלקבורן בליגה, אך הפסידה לה בגביע. אני צופה כאן משחק צמוד מאוד, כאשר ההרכב החסר של התותחנים והביתיות של בלקבורן מאזנת מאוד את המשחק הזה, שלדעתי לא יוכרע. ההימור:X, היחס 2.9

משחק 20: ליברפול - צ'לסי: איזה משחק מרתק מצפה לנו ביום ראשון בערב. שתי אריות הכדורגל נפגשות שוב אחרי שבפעם האחרונה שהם נפגשו באנפילד, ליברפול ניצחה בפנדלים והעפילה לגמר ליגת האלופות. שימו לב שהקפטן והכוכב של ליברפול, סטיבן ג'רארד, נפצע במשחק באמצע השבוע מול טולוז והוא בספק גדול למשחק הזה. ראפה בניטז ימשיך במדיניות הרוטציה שלו, ויוסי בניון לא צפוי לפתוח מחר. פרננדו טורס וקראוץ' אמורים לפתוח בחוד וליברפול בביתה היא קבוצה פשוט קבוצה אדירה. צ'לסי ממשיכה לא לשכנע אך בשני מחזורי הפתיחה לקחה את מלוא 6 הנקודות. צ'לסי סובלת ממכת פציעות בעיקר בחולייה ההגנתית שלה וטל בן חיים ימשיך לקבל אשראי בהרכב הפותח. במשחקים כאלה קשה להמר על התוצאה אבל לדעתי משחק הענקים הזה דווקא יאכזב והטקטיקנים הגדולים מוריניו ובניטז יוציאו את העוקץ מהמשחק. ההימור:X, היחס 2.75

2. matansahmy55 Member

מנצ'סטר יונייטד לטעמי לא תנצח. מלבד השם הגדול אין לפרגוסון שחקנים קטלניים בחוד ולא ידוע מי יכול להבקיע במשחק היום. ממולה מנצ'סטר סיטי בכושר מצויין עם 2 ניצחונות ובתור יחס מצוין הייתי הולך על הסיטי.

בלקבורן- ארסנל משחק משולש אך לדעתי ארסנל תיקח את הנקודות אבל תיקו יהיה הגיוני מאוד. בקשר לצ'לסי תיקו קורץ מאוד אבל עם המזל של מוריניו בעונות האחרונות, והנאחס של ליברפול ניצחון 0-1 קטן של צ'לסי יהיה הגיוני מאוד.

טור מומלץ שלי:

ליברפול - צ'לסי 2X
    מנצ'סטר סיטי- מנצ'סטר יונייטד 1
    בלקבורן- ארסנל 2

3. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

גיגס, סקולס, טבס, אפילו קאריק-כולם בהחלט שחקהנים שיכולים להבקיע.

ההימורים שלי:
    סיטי-יונייטד X
    ליברפול-צ'לסי 2
    בלקבורן-ארסנל 2

4. duck kc samara Member

תפיסה יפה אם מנצ'סטר סיטי 4.2 חבל שלא שמתי

5. ACBenb Member

תפסת הכל! פאק חבל שלא שמתי ממש רציתי לשים מה שאמרת...

6. matansahmy55 Member

שמע אחי אתה תותח על, אני חשבתי שבליברפול- צ'לסי המשחק ייגמר בתיקו 0 או ניצחון קל לאחת הקבוצות ושמתי 1 בשערים אבל נפלתי.

התפיסות במנצ'סטר סיטי וארסנל מדהימות כל הכבוד גבר, מעכשיו אתה הממליץ שלי.

7. המפציץ בווינר Member

פיייי נדיר אחי כל הכבוד 3/3 יאלללה הבאת אותה ובגדול כל הכבוד יישר כוח.

8. כחול לנצח! Member

תודה על הפירגון חברים, חזרתי מטדי ואני עייף. מחר נקום מלאי מרץ ונמשיך להחזיר שבויים מהמועצה בשקט בשקט, אנחנו נכה אותה שוק על ירך! לילה טוב אנשים