פרשת אושרי לוי, ככל הנראה מכר משחק

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י כפר סבא בנשמה!, ‏15/12/06.

1. The-Gunner Member

וואו, מבקש לקרוא את המקרה שראיתי!

אני משתייך למחלקת הנוער של עמק יזרעאל, שבעונה שעברה, המחלקת נוער (בלבד) עשתה איחוד עם המחלקת נוער של נצרת עילית. כתוצאה מכך, היה לי מנוי למשחקי הבית שלה. אז הייתי מגיע לראות את המשחקים מול הגדולות.
    אז במחזור האחרון (או הלפני אחרון), נגד סכנין, שהיה על הירידה, הלכתי למשחק עם אבא שלי ואח שלי. אז במשחק, זה נראה מוזר שאושרי לוי, שיודע שניצחון יכול להשאיר סיכוי להישארות בליגה, שיחק מוזר בלשון המעטה. אני כבר לא זוכר כל-כך מה הלך במשחק, אבל אני זוכר שנצרת עילית הייתה צריכה למהר כדי לכבוש שער ולנצח את המשחק (ובכך, להשאיר סיכויים להישאר בליגה), אבל אושרי לוי בשלו, לקח את הזמן, דקה 80 הוא הולך, מעביר זמן, עושה טעויות ומה לא. אמרנו אז שזה נראה כאילו הוא מכר את המשחק, כי משהו מאד מסריח היה שם.

אבל הימים עברו, הוא עזב לכפ"ס,
    ופתאום אני רואה את הידיעה הזאת. פשוט מדהים, לא יאמן שקיים סיכוי מאוד גבוה שהוא אכן מכר את המשחק ההוא. מי היה מאמין?

2. בית"רי מלידה Member

תארו לכם עכשיו שכפר סבא ידרשו לערוך משחקים חוזרים במקום כל המשחקים בהם הוא השתתף?

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

יש משהו במה שאתה אומר אבל עסקי ההימורים היום.. הם כל רחבים שאתה לא יכול לדת איפה זה מתחיל ואיפה זה יגמר.

אולי הוא הימר שקולאוטי יכבוש... או שיהיו במשחק יותר מ-4 שערים... או שיפול שער בדיוק בדקה ה-84....

אי אפשר לדעת מה הלך שם, לכן באמת לא צריך לשים לו אזיקים עדיין ולראות לאן החקירה תתפתח.

4. לא מצאתי כינוי Member

לפי מה שאמרו עכשיו בערוץ 22 באותו יום היה הימורים על מיליונים שבמשחק יהיה 4 שערים ומעלה. אני שמעתי שהוא הימר על זה שיהיה 5 ומעלה.

נערך לאחרונה ב: ‏15/12/06
  5. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

מזלו שכפ"ס שמה 2 ושחיפה לא ויתרה במצב של 2-0, או שהוא היה אולי צריך לספוג שלושה-חמישה שערים מוזרים לגמרי לבד. בקיצור, תנו לחוקרים לחקור לפני שתכריזו שהוא אשם.

6. בית"רי מלידה Member

הבעיה שנחשפה כאן היא הרבה יותר גדולה מפרשת החשד באושרי לוי: המסקנה שלי היא שהפשע המאורגן כנראה שולט בספורט הישראלי.

אני יודע על עוד כמה שחקנים שמעורבים בהימורים.

זה לא עניין נקודתי - זו מכת מדינה, בכל עיר ובכל שכונה יש " טוטו / לוטו שכונתי ".

והמשטרה איפה? אין משטרה!

7. איגור .פ. Member

טוב אני כאוהד מכבי חיפה,בטוח במאה אחוז אפילו אלף אחוז שהוא מכר את המשחק מהסיבה הבאה:
    השער ה3 שהוא ספג מוכיח זאת חד משמעית ,בתקציר של המשחק רואים חד משמעית שאושרי קולט את הכדור ומתגלגל פנימה ,ואז שהוא רואה שהכדור נכנס, הוא עוצר וקם ומתסכל על השופט שיראה שהכדור עבר את קו השער.

שוער שלא מוכר משחק מעיף את הכדור כדי שהשופט לא יראה שהכדור עבר את הקו.

זה שהוא נתפס במצלמות יום אחרי המשחק שהוא בא לתחנת הטוטו לקחת כסף במזומן מוכיח גם,ובכלל אושרי לוי בשנים האחרונות כל פעם נחשד במכירה משחק,כך שאין לי שום צל של ספק שמקומו של אושרי לוי בבית כלא.

8. כפר סבא בנשמה! Member

אגב עוד פרט מעניין צפו פעם שנייה בסרטון הזה של המצלמה נסתרת ושימו לב לבחור הראשון שמשוחח איתו בהתחלה לא הבנתי את פשר התנועה שהוא עושה לאושרי אך מצפייה חוזרת בבירור זאת תנועה של גילגול פנימה

9. לויטה Member

יום שחור לאושרי לוי, יום שחור לכדורגל הישראלי ובעיקר, יום שחור להפועל כפר סבא.

אני בתור אוהד פשוט מתבייש, לדעת ששחקן כזה שיחק תחת המדים שלנו גורם לי לרצות להקיא, אבל את האמת, כולנו (אוהדי כפ"ס) ידענו, ועוד איך ידענו, רק אף אחד לא רצה להכפיש סתם אז העדפנו להאמין שזה פשוט יכולת לא טובה.
    אוחנה הוא האשם העיקרי, להחתים שוער עם עבר כמו של אושר* זה פשוט טעות, אנשים לא משתנים כל כך מהר וחבל על המעשה הזה. אני רק יכול לקוות שהספקולציות שאומרות שלאושרי לוי הובטח חוזה ע"י כפ"ס במידה ימכור משחקים בנצרת לא נכונה, כי אז מגיע לנו לשחק בליגה ג'.

בקיצור, מאוכזב, עצבני, כעוס, מהרהר ומה שתרצו.....

10. King Iverson Member

ראיתי אותו ממלא ווינר מספר פעמים בעבר כך שאני מאמין מאד בכל ההאשמות...

11. מ.ח.א Member

מה שהתגלה היום זה פשוט בושה לכדורגל הישראלי
    הבן אדם הזה צריך לשבת כמה שנים טובות בכלא על מה שהוא עשה

12. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

נערך לאחרונה ב: ‏15/12/06
  13. איגור .פ. Member

אני מחכה לעוד פרסומים בנושא הזה,והכי מעניין מה יגידו על כך ביציע העיתונות.

הא ואני מקווה שפעם אחת הארגון שרוצה שנחשוב שהוא התאחדות לכדורגל,יפעל בהיגיון ויעשה משחק חוזר,וזאת בכדי שיהיה צדק ספורטיבי.

14. SeRgInHo Member

איפה אפשר לראות את השערים המוזרים(מול חיפה, ואם יש אז עוד...)שהוא חטף?

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אמממ..

בספורט 5 (באתר) תמיד יש תקצירים של כל המשחקים אז תנסה לחפור שם בארכיון אולי תמצח.
    ודבר שני בחדשות הספורט בטוח ידברו על כך ויראו את השערים.