פרשת אושרי לוי, ככל הנראה מכר משחק

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י כפר סבא בנשמה!, ‏15/12/06.

1. בית"רי מלידה Member

אז מה , משחקים חוזרים?

ואיך נצרת עילית שהיא הסובל העיקרי מהפרשה הזו תפוצה?

בלגן שלם יצר האושרי לוי הזה...

2. TariboWest Member

לא נראה לי שיעשו משהו בכלל, גם ישראל כהן מכר משחק (למרות שזה לא הוכח) והתוצאה נשארה כמו שהיא. אם עושים משחק חוזר, אז צריך גם להחזיר את נצרת עילית לליגת העל. זה סיבוך לא קטן עכשיו.

3. כפר סבא בנשמה! Member

כרגע אין סכוי שישנו את תוצאות המשחק או יקיימו משחק חוזר כל עוד לא הוכחה אשמתו בבית משפט,מה גם שפוליגרף אינו קביל בבית משפט ולכן גם כפר סבא לא יכולה לעשות כלום בנידון

4. בית"רי מלידה Member

זה אומר שטחנות הצדק איטיות מאוד: עד שיגישו ( אם בכלל ) כתב אישום, והמשפט יסתיים, אוחנה יספיק לצאת לפנסיה...ואם יהיו גם ערעורים, אז בכלל זה יהיה ארוך.

כמו שאמרתי, בלגן.

זה עצוב מה שאני הולך לכתוב, אבל כנראה שבמדינת ישראל כדאי להיות פושע, לפעמים.

5. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא במקרה הזה לא כדאי,אושרי לוי סיים את הקריירה שלו בליגות הבכירות.
    אתה זוכר איזה בלם טוב היה ישראל כהן לפני הפרשה?מאז איפה הוא הופיע?בקבוצות קטנות כמו ראשון
    או לוד וכאלה..
    אף קבוצה לא תרצה את לוי גם אם יוכח שהוא חף מפשע.

מה שכן העונה הזאת תיסגר וכנראה שעדיין הפרשה תהיה פתוחה בלי מסקנות סופיות ועונשים.

6. איגור .פ. Member

7. אלי מתחן Member

ונגיד שאושרי לוי ימצא אשם? הרי במשחק חוזר 90% שחיפה תנצח את כפ"ס.

8. בית"רי מלידה Member

איגור, אני אגיד לך את דעתי על כל מי שמעורב בפרשה הזו בשפה שאתה בטח מבין טוב:

נסראל!!! חויה דודופה!!! בלאט!!!

הכל פה מושחת!

הלוואי שמישהו ירים תביעה ייצוגית של ממלאי הטוטו והווינר נגד כל המעורבים בפרשה הזו!

9. איגור .פ. Member

זה שהכל מושחת אני יודע היטב ולא רק בכדורגל,אני בכלל מסכים עם לוני הרצקוביץ' ,צריך לפרק את ההתאחדות לכדורגל,לעשות ארגון נורמלי שיהיה אפשר להגיד שיש לנו התאחדות ולא כשפת קופמן:"קולקצית כלומניקים ושום דבר",צריך לבטל את המרכזים ,כי הם מיותרים לגמרי. בקיצר הכדורגל הישראלי צריך לעשות הריסה ובניה מחדש.

הא ועוד דבר קטן צריך שר ספורט במהירות,אבל מה לזה כנראה נחכה עוד מלא שנים כי במדינה שרוצה להיות מתוקנת אין שר רווחה ,אז ככה שאין למה לצפות בתחום הכדורגל.

לגבי הפרשה אני את שלי אמרתי אושרי לוי צריך להצטרף לבני סלע ולשבת שם כל החיים שלו.
    אם לוי יישב שם כל החיים כולם ילמדו כנראה שעדיף לא להרוס את הכדורגל.שיהיה מעניין ולא יהיו משחקים מכורים.

נערך לאחרונה ב: ‏15/12/06
  10. בית"רי מלידה Member

היה שר ספורט - זה עזר במשהו?

בידיעות היום יש כותרת ענקית: " חשד: כדורגלנים מכרו משחקים בשביל ראשי הפשע".

כאילו שאנחנו לא יודעים על שחקנים שמבלים עם כל מיני פושעים למיניהם...

11. אלי מתחן Member

לא נראה לי שאושרי לוי מכר משחק.
    הגול שכולם פה טוענים שהיה כאילו כחלק ממכירה היה שער שהעלה את חיפה ל3-2, אחרי זה עוד היה שער שוויון לכפ"ס, שאושרי לוי לא ידע שיהיה כשהוא כביכול נתן למכבי חיפה להבקיע שער ניצחון.
    ועדיין הוא נצפה מקבל כסף בתחנת ווינר, מאדם שמקורב להפועל כפ"ס.
    רק לי משהו פה לא נראה הגיוני?

12. Raulito Madridista

אני רוצה להאמין שאושרי לוי בחור טוב כמו שאמר ההוא מתחנת הטוטו, שאין יותר דברים כאלה מסריחים בכדורגל הישראלי כמו מכירת משחק או כמו איתן טייב הבן זונה, ולטעמי עד שלא מוכיחים משהו יותר מדוייק מאשר זה שאושרי צולם מקבל כסף מתחנת הויינר שם בכפר סבא, אסור להאשים את לוי בשום דבר או לקבוע דברים, זה שהוא נכשל בפוליגרף לא אומר יותר מדיי לפי דעתי, יש הרבה אנשים שנכשלו בפוליגרף ויצאו זכאים.
    אני רוצה לקוות שכמו לכל שוער, לאושרי לוי היה יום חלש או משחק חלש לדוגמא, ובאמת שגמרנו עם הדברים הללו בכדורגל ישראלי.
    יכול להיות בכלל שאושרי לוי קיבל כסף על משחקים אחרים ופשוט יום אחרי הוא בא לקחת אותם, אולי הוא הימר על משחקי כדורסל שהיו ביום רביעי או אני לא יודע על מה, צריך להראות את טופס הווינר שלו ואת זה אין לי מושג איך יכולים להשיג.
    אבל, זה ממש לא חוכמה שכל אחד שזוכר גול טיפשי או טעות שעשה אושרי לוי ייקפוץ, לא אושרי לוי לדוגמא אשם בירידה לליגה הלאומית של נצרת עילית.
    בקיצור, מסכים, אין מספיק נתונים והוכחות.

13. Riki Member

אשכרה, ארקאדי וחבריו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

14. TariboWest Member

בטים, הימר שיהיה יותר מ-4 גולים במשחק.
    ואיך אתה מסביר גולים אחרים שלו שהכדור הולך לפינה אחת והוא קופץ לפינה שנייה כאילו הוא איזה שוער בקבוצת טרום ילדים? איך הוא נכשל ב-2 בדיקות פוליגרף (זאת שעשה בכפ"ס וזאת שעשה בנצרת עילית לפני 3 שנים)?

15. Spanish Weapon Member

העניין מתחיל לתפוץ תאוצה.

ספורט5,וואן וואינט מפרסמים ששלושה משחקני הפועל ב"ש (צגאי , עטיה ועוד שחקן ששמו ברח לי) התבקשו ע"י גורמים פליליים להטות את תוצאת המשחק נגד רעננה.
    השחקנים הודיעו ללנדאו על המקרה שהודיע לז'ינו.
    הכדורגל הישראלי רקוב ומסריח מהשורש, מישהו חייב לעשות פה וואחד חקירה, שיסגרו את הליגה בנתיים.