פרשת הפועל באר שבע

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י איגור .פ., ‏15/12/06.

1. Arsenali Member

זה לא כאילו , הכל כאן מושחט , רק שתדעו שאתם לא יודעים כמה מכירות משחקים יש , עכשיו השחקנים פוחדים לקבל כסף בגלל מה שקרה לאושרי לוי , הכל מכור פה - הייתי מציע לסגור את הליגה הלאומית ושאר הליגות הנמוכות , לעשות חקירות ושהכל יהיה נקי להמשיך - אין טעם לספורט ככה.

2. burning soil Member

כל העסק הזה מרגיז, פוגע בטוהר הספורט..
    לא צריכים את הכדורגל אם זה המצב.

חבל שאין אכיפה בנושא הטוטו והווינר, אבל מכירות משחקים היו גם לפניהם,
    איפה משרדי החקירות והמשטרה?

3. mr . angel Member

איפה הם היו כשזה קרה בגרמניה ובאיטליה ?

4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה יום שחור .

מסתבר שהמשחק ברעננה בו רמי אליהו מאבד כדור בדקה ה93 וגורם לרעננה להשוות ומחסל את סיכויי ב"ש לעלות ליגה יכול להיות גם משחק מכור מצדו של אליהו (שאגב לא נמצא בארץ) .

גם הניצחון על הכח 3-0 בשנה שעברה בו צגאי מבקיע צמד ואליהו כועס ומאז לא מדבר ואף אחד לא מבין למה , ועכשיו כנראה הכל מתבהר.

סתיו אלימלך עוד זורק עקיצה שזה רק קצה הקרחון.... ותומר אליהו גם הוא זרק עקיצה לאוהדים שבאו לתחנת המשטרה ואמר להם "רציתם שחקני בית , זה מה שיקבלתם " האוהדים כמובן סתמו את הפה ובכו.
    http://mynegev.co.il/upload/6178.Xxx

בית-שאן נמחקה ממפת הכדורגל בגלל דבר דומה אבל יותר גרוע , אני מקווה לא לחקות אותם.

5. saviola Member

הטוטו זה פשוט שערורייה... אני בטוח שההכנסות שלהם השבוע הם יותר מ40 מיליון, כמובן בגלל שכשכל אחד שומע על סכום כזה הוא אוטומטית משקיע יותר מבמחזורים רגילים. עכשיו להוריד את הפרס ולהודיע שבשבוע הבא יהיה את הפרס הגדול זה פשוט ביזיון, מה עם מיליוני השקלים שהושקעו בידיעה שיחולק פרס שלא נראה כמותו עד היום? לי נמאס, השקעתי היום הרבה מאוד כסף על הטוטו הזה ועכשיו הכל הלך (למרות שדווקא היום הזה הסתיים ב5/6). אחרי איזה שנה של הימורים באינטרנט - עזבתי, ולקח לי בדיוק שבועיים להיזכר מה זה הגוף שנקרא 'המועצה להסדר ההימורים בספורט' (עלק), הלוואי ובאמת יהיה חרם צרכנים, שילמדו לקח.

6. כפר סבא בנשמה! Member

מערב פרוע בישראל אם הגענו למצב שמאיימים על שחקנים עם אקדחים לרקה לאן הגענו?

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני אופטימי שהקבוצה לא תיפגע וגם לא השחקנים.
    הם טוענים שהוצמדו להם אקחים לראש וגם סכינים היו שם.. כל עוד המשחק לא התקיים הם לא ביצעו שום פשע.

אבל כל הסיפור הזה, הוריד לי את החשק בגדול.

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הראל, סתם בשביל הסקרנות, מאיפה לך המקורות האלה על אותם שתי משחקים ( מול הכח ורעננה?) שכיבכול התוצאה בהם הייתה מכורה?
    יש לך הוכחות או שאתה סתם מפריח שטויות באוויר?

9. בית"רי מלידה Member

אסור שבאר שבע תיסגר חלילה, גם אסור שהיא תיפגע - מה אשמה הנהלת הקבוצה? מה אשמים האוהדים?

גם ככה הלכו להם שלושה שחקנים, זה כבר עונש כבד, על לא עוול בכפם של האוהדים וההנהלה.

צריך לכלוא את שלושת החארות, וזהו.

10. Spanish Weapon Member

קודם כל , בואו לא נצא מכלל פרופורציות - שום דבר עוד לא הוכח, שלושת השחקנים בחזקת חפים מפשע.

שנית , אני באמת מקווה בתום לב שלא יקרה לב"ש שום נזק מכל הפרשה הזאת , אולי הפרשה הזאת רק תעשה פה קצת סדר ותגרום לבדק בית רציני מאוד בכל מה שקשור לתרבות הניהול/תשלום שכר/אורח חיים של השחקנים וגם שחקנים שמהמרים.

11. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אה שכחתי משה , מדובר באלילך רמי אליהו , למה שהוא יהיה אשם .

הבן אדם מהמר במכונות מזל אז למה במשחקים של הקבוצה שלו הוא לא יהמר ? (וזה גם מה שאמרו אוהדים שהיו בתחנת המשטרה אתמול בלילה ושמעו את השורטים)

12. בית"רי מלידה Member

איך לא שמתי לב:

אחד מ"כוכבי" הפרשה בבאר שבע, הוא לא אחר מאשר יקיר הקהל הבית"רי, כוכב ההגנה בתקופת פניג'ל, הלא הוא מ.י.ק.י. עטיה ! הללויה! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

13. Spanish Weapon Member

מסכים איתך.
    אני אישית הייתי עד למס' פעמים שבהם רמי אליהו הימר ושלח ווינר וטוטו, וחבריי שגרים בקרבת מקום לקיוסק שבו הוא נהג להמר סיפרו לי שהם ראו אותו מדי יום.
    עצם העובדה שהוא החליט לעזוב את הארץ עם ינאי דרעי בשביל לעסוק בעבודת פרך כמו מובינג , מעידה שהם ידעו מה מתבשל פה.

14. בית"רי מלידה Member

בעבודות פרך כמו מובינג הוא ירוויח יותר מאשר משכורת כן משכורת לא אצל ז'ינו.

חוץ מזה, לא כולם בענף המובינג עובדים פיזית: יש גם דיספאצ'רים, ראשי צוותים, וסוכנים.

15. Spanish Weapon Member

אני לא חושב שלינאי דרעי ולרמי אליהו יש את הכשרון וההשכלה המתאימה בשביל לעסוק בדברים שהם לא עבודת פרך.

בכל אופן , זה לא הנושא כרגע, אני פשוט מתחיל לחשוד שהם ידעו מה מתבשל פה ולכן הם עזבו לפני שהכל מתפוצץ.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/12/06