פרשת הפועל באר שבע

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י איגור .פ., ‏15/12/06.

1. Go_Go Member

רמי אליהו?
    זה לא המוכשר ההוא שבעט פנדל לשמיים בגמר נגדינו?

יש סיכוי שהוא מכר גמר גביע? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx

2. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

תחשוב שפעם אחרונה שהימרתי לפני היום,טור בטוטו עלה 1.80 וזה היה כשהייתי בחטיבת הביניים
    [היום אני משוחרר כבר שנה וקצת],כמובן שהטוטו אפילו לא סידר לי פעם אחת מכובדת שאני אקנה את
    ה"מוצר" שלו ואהיה מרוצה-פשוט ביזיון!

בקשר לכדורגל:
    אני יודע שעכשיו הרבה יתקפו אותי,אבל נו..מה לעשות..
    נניח שבאמת איימו עם אקדח על שחקן או שניים-סתם למשל נניח שבאמת באו עם אקדח לצגאי ואמרו
    לו למכור משחק והוא עדיין לא מכר אותו,אין טעם להעניש אותו אם לא מוכיחים שהוא מכר משחקים אחרים,זה
    שהו קיבל את הכסף תחת איומים..מה היה לו עוד לעשות?

מה שכן-הכדורגל עכשיו הפך הרבה הרבה פחות יפה...אין יותר מדי שוני מהWWE שם הכל מבוים,גם
    פה בצורה מגעילה יותר הכל מבוים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

ד"א להתחיל עכשיו לחשוב עם כל המשחקים שמכר אליהו או צגאי יהיה קצת מגוחך,בואו ניתן את עבודת
    החוקרים לחוקרים.

נערך לאחרונה ב: ‏16/12/06
  3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

נראה לי הכל התחיל מעיר הפשע קריית אונו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

ועכשיו ברצינות, כל התופעה הזאת היא לא תופעה ארצית אלא גלובלית, לכל מדינה יש את השם השלילי לאותם אנשים שעוסקים בעניין, בארץ זה ערסים ועבריינים, באיטליה זה המאפיה האיטלקית ובשאר חלקי העולם המאפיה הרוסית או הקרואטית ( כמו בגרמניה).
    זה בהחלט מתסכל אבל מה לעשות אם נודה או לא בכל ליגה יש את התופעה הזאת, יש מקומות שם זה לא מתגלה מאיזה סיבה שלא תהיה ( ספרדר, אנגליה) ויש מקומות שההתאחדות מגלה ( איטליה, גרמניה).
    אין מה להתרגש, זה הטרנד, זה חלק מהעניין, לפעמים השחקנים אשמים ולפעמים לא ( ששמים לך אקדח מול הפרצוף או יותר גרוע מאיימים על משפחתך).

אין מה להתרגש.

מצטרף לתקוות של כולם שמועדון הפאר מהדרום והנגב ישאר איתנו ואף יעלה ליגה.

חיים, אל תמהר לתלות אנשים, ואל תמהר לעשות אותם חסידים, כרגע הם רק בגדר חשודים.

4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שלירן אמר,לא צריכים ישר לקטול את השחקנים,כן זה מגעיל שהם מכרו משחקים אבל מצד שני צריך
    לחשוב על זה שבאמת פנו אליהם גורמים עבריינים ואיימו עליהם שימכרו משחק,אני לא חושב שהרבה
    אנשים היו עושים מעשי רמבו פה ומתחילים לחסל את העבריינים.

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זה כל כך מוציא מהאוויר. היינו במומנטום כל כך אדיר, היינ יכולים היום לצמצם עוד את הפער מהמקום הראשון ובמקום זה... הכל נעצר, כל האוויר יצא מהאוהדים, השחקנים רועדים מפחד, אין מומנטום ואין נעליים.

בקשר למה שזיו אמר, אני מסכים וזה מה שאמרתי בהתחלה, לא נראה לי שהמשטרה תחמיר עם השחקנים אם באמת איימו עליהם באקדחים כי המשחק בסופו של דבר לא התקיים.
    יחיאל צגאי שחקן גדול שלבד סוחב את באר שבע לפעמים, אם כזה דבר ישפיע לרעה על הקריירה שלו... זה הפספוס הכי גדול שאני זוכר.

אבל בואו נחכה לראשון-שני לראות לאן מתפתחת הפרשה.

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל תדבר שטויות.
    רמי אליהו עזב לפני הרבה זמן את הארץ, וזה בגלל שהוא לא מצא קבוצה בליגת העל. אין קשר בין מה שמתרחש עכשיו לעזיבה שלו.
    וחוץ מזה, הבחור סירב השנה לחזור להפועל באר שבע תחת ניהולו של אלי זינו, אז ככה שמתחילת השנה הוא לא במערכת "המפוארת" שנקראת הפועל באר שבע.
    כל ההאשמות האלה שמופרחות באוויר הם דיבורי סרק שבינם לבין המציאות אין שום קשר.

אמרתי במקומות אחרים ואני חוזר שוב, אם נסתכל אחורה וננסה לנתח כל משחק שהפתיע אותנו אז נהרוס את המטרה אולי המרכזית של הכדורגל וזה לספק לנו חוויות.
    תתנו לאנשים שחוקרים את הקרדיט הראוי, ואחרי שתסתיים החקירה אולי הערפל יתבהר, עד אז, אל תקפצו סתם למסקנות.

7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

משה אתה תגלה עוד הרבה שחקנים שימציאו עליהם סיפורים.
    אין מה לעשות עכשיו כל הסבתות הזקנות יתחילו לרכל ולהמציא סיפורים על שחקנים שפעם אחת היה להם
    משחק לא טוב והם "מכרו" משחק.

חבל שעושים את זה כי בסוף זה פוגע גם בהרבה שחקנים חפים מפשע.

רק חבל שאני גם לא יכול להגיד שצריך לתת למשטרה לעשות את העבודה שלה,כי אי אפשר באמת לסמוך
    עליהם.

8. Spanish Weapon Member

משה, אתה בחור מספיק פיקח וחכם כדי להבין אותי - לא התכוונתי שרמי אליהו קשור לפרשייה הנוכחית של מכירת המשחקים,אבל ישנם מקרים ואירועים שגורמים לך לחשוד באמינות השחקן לאורך השנים.
    אני לא מאשים אותו כל עוד לא הוכחה אשמתו וכל הדברים שאני אומר מאוד מסוייגים , אבל יש לא מעט שחקנים שעברו במועדון הזה שצריכים להיחקר.

9. איגור .פ. Member

עדכון נוסף :לפי אתר ספורט 5+ נעצרו 2 אנשים בחשד שאיימו על שחקני ב"ש.

פרטים נוספים בכתבה הבאה:http://www.sport5.co.il/Articles/Article.127.14167.html

אני מקווה שאם יוכח שהאנשים שנעצרו הם אלא שאיימו על שלושת השחקנים העצורים שהם יובאו לדין ויישבו המון שנים בכלא.

עוד משהו פעם ראשונה שאני מסכים עם זינו במשהו ש:"זהו רק קצה הקרחון של כדור השלג"

10. בית"רי מלידה Member

הארכת מעצר ל 3 ימים בלבד... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx

11. איגור .פ. Member

אח"כ שלא יופתעו שיש עוד פרשות כאלו היה צריך להאריך ל11 יום כמו שהמשטרה רצתה,כדי לטפל בפרשה הזו ,פשוט גועל.

12. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

צריכים להתחיל לטפל חזק כל עוד הפרשה בחיתוליה והכל חם.
    צריך לזרוק עונשים כבדים,כמובן עם היגיון ושיקול דעת מאחורי העונשים כי אני לא בטוח עד כמה מגיע
    לשחקני באר שבע עונש כבד,אבל לעבריינים צריך לתת את העונש המקסימלי או שהם יזמרו את השמות
    של כל מי שהם יודעים וגם אז לדאוג שדברים כאלה לא יחזרו.
    אם עכשיו לא יטפלו בזה בצורה נכונה אנחנו נסבול עוד שנים על גבי שנים מדברים כאלה.

13. Riki Member

אחחח זיו, איך אני אוהבת את הצד הסוביטי שבך... פאשיסט ושובניסט באחת... דיי דיי יא מושלם.

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

לא רק שצריך להתיל עונשים כבדים על השחקנים עצמם, אלא על הקבוצות גם. להתחיל להראות יד חזקה, כי עכשיו כמו כדור שלג הכול מתחיל להתגלגל ולצת החוצה.
    זה לא מהיום ולא מאתמול, דברים כאלה קרו מאז ומתמיד, דוקא עכשיו שזה בכותרות צריך לעשות מהפך דרסטי, בושה וחרפה, גועל נפש... איך אפשר להעלים עין על גבם של כל אוהד ואוהד... בושה.

14. Spanish Weapon Member

ריקי ,סלחי לי על ההתבטאות , אבל אל תגידי שטויות.
    לא הפועל ב"ש ולא השחקנים צריכים להיענש.
    לפי כל מה שמסתמן עד עכשיו , השחקנים קיבלו כסף בכח ואני מדגיש בכח מידי עבריינים שאיימו עליהם באיומי סכין/אקדח וזה בוודאות אני אומר לך.
    במה אשמים אוהדי הפועל ב"ש ששחקנים שלהם החליטו לצאת לויאלים כלפי אוהדי הכדורגל הישראלים וכלפי הקבוצה שלהם בכך שהודו שניסו לשחד אותם?
    ותראי ,אני לא יודע איזו קבוצה את אוהדת, אם אינני טועה מדובר במכבי חיפה, אני סמוך ובטוח שהפועל ב"ש רק פתחה פה תיבת פנדורה שתגלה עד כמה כל הכדורגל הישראלי עכור ורקוב ובתוכו גם הקבוצות הגדולות של הכדורגל הישראלי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/12/06
  15. Riki Member

תאמין לי שבמידה והיה מדובר בשחקנים של הקבוצה שלי, לא הייתי יורקת לכיוון שלהם. כי מי שעושה דבר כזה, אחרי שאני באה ומעודדת עם כל הלב, משלמת כסף והם מחרבנים על המועדון, אז כן, הם צריכים לקבל את העונש הכי גדול.
    לא משנה מה הסיבה, אחרי שקרה לבוא לתקשורת זה משהו אחד, אבל היה חכם וכנה לעשות את זה לפני.