פתיחת הפריימר ליג.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י dandanr, ‏1/8/02.

1. David Beckham Member

אוהדי ארסנל מה פתאום התחלתם להתלהב?
    עד לפני כמה שנים אפילו לא הודתם שאתם אוהדי ארסנל אם האדתם אותה בכלל ופתאום אחרי אליפות שגם היא הייתה לא בגלל שהייתם טובים אלא בגלל שמנצ'סטר יונייטד הייתה לא טובה אתם מתחילים להתלהב ולהגיד ששנה הבאה אתם לוקחים אליפות - חחח
    ארסנל היא סתם קבוצת כדורגל דפוקה ולוזרית שכשהיא לוקחת אליפות באנגליה שזה נדיר הם עושים מזה כאילו לקחו חמישה גביעי אירופה לאלופות.

2. dandanr Member

אוהד ריבר פשוט הוציא לי את המילים מהפה - ארסנל אולי עשו דברים מרשימים בעונה שעברה (לא הפסידו ב24 משחקים וכו') אבל יונייטד עשו זאת במשך תקופה של לפחות עשר שנים. ואני חושב שהפעם פרגוסון באמת לא ישאיר סיכוי ליריבות שלו (ולפי דעתי היריבה הכי גדולה של יונייטד העונה היא ליברפול ובכלל לא ארסנל הזקנים) לקחת את האליפות...

dandanr

3. arsenal the champions Member

איזה שטיות אני תמיד הודתי שאני אוהד ארסנל וכמו כל האחרים.

וכל הדברים שאמרתי לך אלו הם שיאים ואף קבוצה עוד לא עשתה את זה למרות שלקחתם הרבה אליםיות.

4. AFC Member

נערך...

נערך לאחרונה ב: ‏10/11/03
  5. Guest

טוב כמה דברים...
    במטבע ביורו משתמשות 12 מדינות, ומהאיים משתמשת ביורו רק אירלנד (מטבע יפה של נבל). הממלכה המושחטת משתמשת ככל הידוע לי בפאונד, למרות חברותה באיחוד האירופאי. לפני כניסת היורו נערך משאל עם ברחבי הממלכה המטופשת, והאנגלים המפגרים רצו להישאר בפאונד.
    למי שמתעניין - אני אוסף מטבעות של יורו של כל המדינות (לכל מדינה יש מטבע שונה), ויש לי בערך חצי מהמטבעות.

לדיון עצמו:
    אשרת העבודה אמנם מעצבנת במנג'ר, אבל היא מאוד חכמה מבחינת האנגלים. ככה הם באמת מונעים הגירה בלתי חוקית.

6. shevchenko Member

למנצ'סטר יש את ההגנה הכי טובה באנגליה עכשיו והיא תיקח השנה את האליפות בגדול!!!!!!

7. רני פרידמן Member

מנצ'טר יקחו השנה את האליפות...ואם כל הכבוד לליברפול ולארסנל, שבאמת בשנה שעברה היו טובות יותר מהיונייטד...מנצ'סטר יונייטד תמיד תהיה הפייבוריטית.
    וכל השאר תמיד האנדרדוג..וזה לא דבר שישתנה תוך שנה.
    אל תשכחו את העובדה שהיונייטד לקחה 9 אליפויות ב-11 שנים.
    ושנה שעברה לפי דעתי הייתה תקלה ותו לא.

8. arsenal the champions Member

תיקון טעות ליברפול ניצחו את מנצסטר יוניטד 3 פעמיים עוד פעם אחת בגביע הצדקה.

9. dandanr Member

יונייטד אנדרדוגים??? מה אתה מקשקש?! יונייטד תמיד יהיו (בלפחות שלוש-ארבע-חמש שנים הקרובות) הפייבוריטיות הכי מוצהרות לאליפות וגביע ולהגיע הכי רחוק מבין הבריטיות בליגת האלופות.
    ובקשר לזה שאמרו כאן שהקניה של פרדיננד היה "צעד חובבני והיסטרי" אז בוא נתחיל מזה שאני חחושב שמי שכתב את זה מבין טיפה פחות מפרגוסון מה יונייטד צריכים או לא צריכים ו-ונגר אולי יכול למצוא שני בלמים טובים בצרפת אבל ברגע ששניהם יראו שחקן כמו ואן-ניסטלרוי, הנרי, אלן סמית' או כל חלוץ אחר בפרימייר ליג הם משתינים במכנסיים, נופלים ומתים. הקניה של פרדיננד הייתה המהלך הכי נבון שיונייטד היו יכולים לעשות כי הרי כולם כל הזמן רק אמרו כמה שההגנה של היונייטד גרועה ובזה שהם הביאו את אחד מהשלושה בלמים הכי טובים בעולם בכזה סכום של כסף הם בעצם אומרים (לעולם ובעיקר לעצמם) ההגנה שלנו כבר ממש לא גרועה ואני חושב שזה ישפיע גם פיזית על הקבוצה ובעיקר מנטלית.

dandanr